3 baców

Tu się umawiamy na różnego rodzaju wspólne imprezy, wyjazdy, wycieczki oraz wspominamy te, które się odbyły

3 baców

Postprzez creamcheese » 17 lut 2014, o 21:45

Czy ktoś z koleżeństwa...hmmm...przyjacielstwa forumowego będzie w "okolicach" 3 baców??....A może na rajdzie, pożal się Boże, zimowym i w rakietach?
creamcheese
Ekspert bieszczadzki

Re: 3 baców

Postprzez lidkru » 18 lut 2014, o 09:17

a będzie :)
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez creamcheese » 18 lut 2014, o 10:54

O Kujawiactwie to słyszałem, ze będzie :D
creamcheese
Ekspert bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 18 lut 2014, o 17:02

Jakoś się zobaczymy w tym terminie. Jeśli dojde do ladu w chalupie to byc moze juz 22 lutego pojawię sie na 2 dni w Biesach. Ale na razie to jeszcze czekam na moja lubą. W kazdym razie i ja i Kasia jakos sie w tych biesach znajdziemy, ale wszystko wskazuje na to że osobno... Życie pokaze. Jesli się uda pewna sprawe zalatwić, to może nawet razem.
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez creamcheese » 18 lut 2014, o 22:48

Miło byłoby, jerzu :D
creamcheese
Ekspert bieszczadzki

Postprzez Kasiek1 » 2 mar 2014, o 13:34

jerzumarian napisał(a):Jakoś się zobaczymy w tym terminie. Jeśli dojde do ladu w chalupie to byc moze juz 22 lutego pojawię sie na 2 dni w Biesach. Ale na razie to jeszcze czekam na moja lubą. W kazdym razie i ja i Kasia jakos sie w tych biesach znajdziemy, ale wszystko wskazuje na to że osobno... Życie pokaze. Jesli się uda pewna sprawe zalatwić, to może nawet razem.

Ten post jest dla mnie kompletnym zaskoczeniem. Ani do niedawna nie wiedziałam, że termin wybrany przez Jerza nakłada się na rajd, a jak już się zorientowałam to Jerzu się wyparł planowania uczestniczenia w ogóle w formule rajdu, ponoć wybór terminu wyjazdu w Biesy był przypadkowy i miała to być samotna wyrypa. A tu czytam o planach i nawet wymieniona jestem z imienia hmmm.... Gdybym o takich planach spotkania czy na początek rajdu Pod Honem czy na koniec rajdu Pod Rawkami wiedziała inaczej podeszłabym do tematu i z radością bym się z Wami spotkała ... Ponoć miałam w tym terminie być w Pasrerce, do której się w ogóle nie wybierałam ...
"Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób, jeśli nie chce, znajdzie powód" Krzysztof Samborski "Zjadłem Marco Polo"
Kasiek1
Stonka bieszczadzka

Postprzez krzyś » 2 mar 2014, o 17:41

Taaak, Kasiu!!! Życie to nieustawiczne zmaganie się z niewiadomym... ;)
Góry wysokie, kto mi z wami walczyć kazał...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez lidkru » 2 mar 2014, o 19:11

Remi juz szamie domowy rosołek, a my dopiero przebiliśmy się przez Łódź !!
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez creamcheese » 2 mar 2014, o 19:29

Pozdrawiam wszystkich "bacowiczów"...dotarłem szczęśliwie...choć sam szczęśliwy (z powrotu do rzeczywistości) nie jestem.
creamcheese
Ekspert bieszczadzki

Postprzez Remi » 2 mar 2014, o 20:54

Też dotarłam :) szczęśliwie i bezpiecznie przywieziona przez Państwa K. z Kujaw :) :* Buziaczki i jeszcze raz Wam dziękuję i wszystkim uczestnikom i nie - uczestnikom poznanym na Jaworzcu. :) powrót do rzeczywistości następował małymi krokami.... ale kawa w Krakowie osłodziła ten powrót.

ps. trochę dziwne uczucie wejść do wanny z gorącą wodą . :D
Remi
Niedzielny turysta bieszczadzki

Następna strona

Powrót do Zloty i spotkania