Agroturystyka w okolicy Soliny.

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

Agroturystyka w okolicy Soliny.

Postprzez Kruk » 19 maja 2009, o 18:36

Witam. Jak już wspomniałem w temacie "trasa do Sianek" w lipcu przez siedem cudownych dni będę w Bieszczadach. Przyjadę z rodzinką, która nie koniecznie lubi góry. Pomimo wszystko uparłem się i postanowiłem pokazać im najpiekniejsze góry świata. Dlatego szukam dla nich przytulnej agroturystyki w okolicach zapory w Solinie ( o zgrozo). Może macie namiary na jakiś ciekawy obiekt, może w Jaworze. W każdym razie gdzieś do 1,5 km od wody (kapiel,opalanko, deptak :twisted: )
Nie potrzebuję łazienki i wygódki przy każdym pokoju, sauny, basenu i tympodobnych zbytków.Ma być przytulnie, w miarę cicho, zielono,miejsce na ognisko. Jakieś miejsce z duszą, a nie klocek z upchniętymi w każdym pokoju gośćmi.
Będę wdzięczny za pomoc. Żeby uniknąć podejrzeń o kryptoreklamę zawsze można napisać na pw. Ale z drugiej strony powinniśmy popierać "miejsca z duszą", a nie betonowe hotele z recepcją.
Może to jest pomysłna nowy temat pt. "Nocleg z duszą". Chyba brzmi jak tytuł horroru, ale co tam.
Pozdrawiam.
Kruk

Re: Agroturystyka w okolicy Soliny.

Postprzez lucyna » 21 maja 2009, o 04:32

Hmm agroturystyka i okolice zapory w Solinie, to tak jakbyś pytał się czy obok pałacu kultury można spotkać krowę. Te które znam to są raczej dobre pensjonaty, najbliżej do agro mają Zielone Wzgórza w Średniej Wsi, znakomita kuchnia i gościnność to ich główne walory. W Bóbrce jest Bazyl, w Orelcu Magija (mają tam piwniczkę na wino), Rajski Gościniec w Rajskiem to właśnie są wizytówki tego czego możesz spodziewać się u nas. Nie wiem czy jest tak nadal ale jak jeszcze współpracowałam z wilkami, kilka lat temu prawdziwa agro była w Berezce U krakowiaka, pamiętam, że w sąsidniej Leśniczówce podawali na śniadanie znakomite sery i inny nabiał oraz warzywa z tego gospodarstwa.
lucyna

Re: Agroturystyka w okolicy Soliny.

Postprzez Kruk » 21 maja 2009, o 11:09

Dziękuje Lucynko za wskazówki. A jeżeli chodzi o krowę pod PKiN to da się coś zrobić... :D
Kruk

Powrót do Noclegi