Ankieta

Informacje i dyskusje o bieżących wydarzeniach w regionie.

Re: Ankieta

Postprzez jerzumarian » 26 maja 2011, o 13:08

a tak na serio do tego całego rodzyna: wsiądz w auto albo w pks i pojedz w bieszczady. zobacz gdzie to jest, czy mozna liczyc na to ze duzo osób ma tam rodzine, czy jakis biznes da sie załatwiac w bdpn, pomyśl logicznie o co pytasz bo to co stworzyleś to nie jest smieszne a żenujące. obraz nedzy i rozpaczy.
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez kumak_gorski » 26 maja 2011, o 14:25

Nędza intelektualna studentki i Jej uczelni (biedny promotor, gdyby tylko przestał pić i zajął się radosną twórczością swoich studentów - zabierzcie mu tę butelkę...)
Studentko, po co Ci studia? Nie wolałabyś zostać fajną, sympatyczną kasjerką w Tesco albo szparką pomocą kuchenną zamiast w TAKI sposób dezawuować swoją uczelnię i tytuł naukowy?
Picking up my pain from door to door/Riding on the storyline/Furnace burning overtime/But this train don't stop there anymore
kumak_gorski
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez laszlo » 26 maja 2011, o 17:57

Ktoś sobie chyba jaja robi. To niemożliwe, żeby osoba mająca zdaną maturę pisała takie bzdury. Może administratorzy forum chcieli wnieść trochę ożywienia do tradycyjnych dyskusji :)
laszlo
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 26 maja 2011, o 18:37

nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera. to jest efekt jaki system szkolenia i kształcenia ludzi jest w pomrocznej. nauczyciel geografii w poznaniu mowi ze jak był w bieszczadach to zwiedzał nowy sącz i wchodził na jaworzyne. albo pil w zywcu. ludzie nie maja pojęcia co to bieszczady i gdzie są, bo sie ich ksztalci przez speców od rurek i kształtek. ale tu sie objawia brak wiedzy ogólnej, podstawowej z zakresu podstawówki. masakra.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez lucyna » 26 maja 2011, o 20:09

laszlo napisał(a):Ktoś sobie chyba jaja robi. To niemożliwe, żeby osoba mająca zdaną maturę pisała takie bzdury. Może administratorzy forum chcieli wnieść trochę ożywienia do tradycyjnych dyskusji :)

Raczej nie, pewna magistrantka poszukiwała danych o pojemności i chłonności turystycznej gminy Cisna. Pomagałam jej. Dzwoniłam też do parku. W rozmowie pojawiła się pewna osoba, która pisze pracę na temat infrastruktury na terenie BdPN. Zapamiętałam, bo przez chwilę w pamięci robiłam sobie wykaz owej infrastruktury.
lucyna
Zbanowany

Postprzez kumak_gorski » 26 maja 2011, o 20:14

lucyna napisał(a):W rozmowie pojawiła się pewna osoba, która pisze pracę na temat infrastruktury na terenie BdPN.

Rozumiem pracę semestralną, ale magisterską? Ciekawe, co to za uczelnia (mam swoich parę typów).
Picking up my pain from door to door/Riding on the storyline/Furnace burning overtime/But this train don't stop there anymore
kumak_gorski
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 26 maja 2011, o 20:17

Uniwersytet Ludowy w Parzęczewie Dolnym k. Czerszkowa
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 26 maja 2011, o 20:18

poza tym nie rozumiem, nie zrozumiem i nie chce zrozumieć. To co tam zostalo stworzone to kpina. Kpina z wyższego szkolnictwa ale i z podstawowego
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez PaweleS » 26 maja 2011, o 20:32

Dajcie już tej Pani spokój :lol:
Fakt,przeraża mnie poziom "magisterski" tej ankiety.
Ale może chociaż Pani studentka coś w swojej pracy zmieni pod wpływem tych kilkunastu wypowiedzi.
PaweleS
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez długi » 26 maja 2011, o 20:37

Nie potrafię tak jak Lucyna czy Piotr ocenić jakości ankiety. Z komentarzy wynika, że niektórzy czytają z niej nawet to, czego tam nie ma. Pytania dotyczą Bieszczadów i Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Nie mam podstaw sądzić, że ankieter nie rozróżnia tych pojęć, ale niektórzy komentatorzy chyba traktują je jak tożsame. Nie ma tam pytania o Jezioro Solińskie w BPN. Mnie zastanowiło pytanie o wyciągi w BPN. Ja takich nie znam. Ciekaw jestem Lucyno co opowiedziałaś na pytanie 7. Jak prowadzisz grupę na Rawki to jesteś "w pracy" czy odwiedzasz znajomych w bacówce?
A tematy prac dyplomowych (magisterskich) i ich poziom... to zupełnie inna bajka. Nie podejmuję się oceny tej pracy na podstawie ankiety. Moja praca miała tytuł: Wentylacja zakładu zbiorowego żywienia na przykładzie stołówki zakładowej na 200 osób. Spróbujcie na podstawie tego tematu ocenić, jakim jestem inżynierem i projektantem (Obrona w 1979)
Pozdrawiam
Długi
"Kropla zimnej wody dodaje szklance koniaku aromatu"
J. Tuwim
długi
Niedzielny turysta bieszczadzki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualności i dyskusje na bieszczadzkie tematy