Żarcie przez duże "Ż" - oczywiście w Bieszczadach.

Szlaki, czasy przejść, dojazd i inne praktyczne tematy

Re: Żarcie przez duże "Ż" - oczywiście w Bieszczadach.

Postprzez Miłośniczka gór » 1 maja 2016, o 18:24

Ja słyszałam od sprawdzonej osoby, że dobrze karmią w Siekierezadzie i w Polańczyku. Dlatego też sama sprawdzę w tym roku.
Miłośniczka gór
Stonka bieszczadzka

Postprzez krzyś » 10 maja 2016, o 11:42

Biesisko po remoncie! Knajpa utraciło całkowicie swój dawny przytulny charakter. Teraz jest w stylu modern (masakra!) z elementami swojskimi (stoły i ławy drewniane z desek - masakra2!!!). Obsługa - lepiej nie mówić, chyba się szkoli. Jak nie hukniesz - do stolika nie podejdzie... Jedzenie: jak tylko siedliśmy, pani przy stoliku obok odezwała się do nas:
Tylko nie zamawiajcie państwo rosołu - pomyje...
Zamówiliśmy potrawy "regionalne". No cóż - my może pojedliśmy, ale inni? Pamiętam, że 2 lata temu w październiku nasza przyjaciółka zamówiła fuczki i nie potrafiła ich wszystkich zjeść. My dostaliśmy trzy o średnicy ok. 10 cm, do tego zwykły jogurt naturalny nie przyprawiony niczym.
Gdyby Biesisko nie było nam po drodze, na pewno tam byśmy nie wstąpili. Teraz nawet jak będzie po drodze - ominiemy go szerokim łukiem.
Na koniec okazało się (po powrocie do Żółtego Domku), że nie policzono nam za 2 piwa :o . Ale jakoś nie chciało nam się wracać, więc pomyśleliśmy, że piwo w tym dniu było gratis... :roll:
... i w ogóle...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez lidkru » 10 maja 2016, o 12:28

pamiętam jak na środku stały wygodne kanapy.... potem zrobili stoliki.... teraz nie ma po co tam wpadać
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez krzyś » 10 maja 2016, o 12:36

A teraz wygląda to tak (fot. z ich strony)
Obrazek Jakiś kryty kominek :| , krzesła hotelowe...
... i w ogóle...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez blady » 10 maja 2016, o 19:41

Czego chcecie ,zmieniają się te nasze Bieszczady ,gdzie nie spojrzeć .Dlatego ja zaplanowałem na ten rok więcej ,częściej aż padnę na kolana.Ludzie (w większości) którzy odwiedzają Bieszczady chcą pospacerować Wetlińską najlepiej gdyby BPN się przełamał i zamontował krzesełka na górę.Po takim spacerze chcą usiąść w małej teatralnej i sącząc francuskie wino dzielić się spostrzeżeniami ,jakiego ten miał smartfona ,a tamta okulary od dc ,a to wszystko zobaczyli na deptaku Wetlińska str. .I było to bardzo męczące.Ma być światowo i kulturalnie.
blady
Stonka bieszczadzka

Postprzez akcentowanie » 19 maja 2016, o 16:37

Żurek z jajkiem w Siekierezadzie jest przepyszny! polecam każdemu
akcentowanie
Stonka bieszczadzka

Postprzez misha » 16 cze 2016, o 14:54

Ja od kilku lat zajeżdżam do Trolla w Cisnej. Żarcie jest dobre, porcje w sam raz po całym dniu na szlaku. Polecam.

PS. Jak obecnie wyglądają pstrągi w Terce? Kombinuję od pewnego czasu, żeby się tam wybrać, ale raz nie po drodze, raz niet gotówki itp. Dalej warto tam zjeść?
misha
Stonka bieszczadzka

Postprzez mazg » 6 sie 2016, o 14:15

Pierogi w Tanawie Niżnej - palce lizać , polecam!!!!!!!!
mazg
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez szymekkrusz » 26 paź 2016, o 12:58

Siekierezadza jest świetna :)
szymekkrusz
Stonka bieszczadzka

Postprzez Audik » 8 lis 2016, o 21:55

Siekierezada - wyszedłem przed złożeniem zamówienia jak wtargnęła grupa pograniczników, swoim zachowaniem wystraszyli gości tego przybytku.
Nie zajrzę tam więcej, poza tym śmierdzi tam skórami które wiszą pod sufitem.
Jedyna ciekawostka to sala w której stoi stół z wbitymi toporami w pojazd z II WŚ.
Audik
Niedzielny turysta bieszczadzki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Informacje praktyczne - pytania i odpowiedzi