Bieszczady jak sobie chwalą ?

Szlaki, czasy przejść, dojazd i inne praktyczne tematy

Re: Bieszczady jak sobie chwalą ?

Postprzez PiotrekF » 20 gru 2013, o 20:56

jerzumarian napisał(a):ciągle się zastanawiam i wybrac się nie mogę...

;) no też tak mam ...
..... Tam przestałem być sam , Tam 'zaczęło' być nas troje , a po wielu latach czworo .....
.... jak bym się znów wybrał może było by nas ....????? :D

PF
PiotrekF
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez lidkru » 21 gru 2013, o 05:56

pewnie z połowa ludzkości ;-)
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez Kira » 3 sty 2014, o 09:34

Bieszczady są jak dla mnie przede wszystkim spokojne i klimatyczne, takie relaksacyjne.. w sam raz na wypoczynek i oderwanie się od miejskiego zgiełku..
Kira
Stonka bieszczadzka

Postprzez kafel » 1 lip 2015, o 10:57

Kilka lat temu będąc z połowicą w Dołżycy na jakimś koncercie muzyki "irlandzkiej" /bazowaliśmy wtedy w Wetlinie/ nasłuchałem się zachwytów eleganckiej pani, "jak to ona kocha Bieszczady" i "wielokrotnie już tu wraca", bo "inaczej się nie da", zapytana konkretnie o liczbę z dumą obwieściła: "już trzeci raz!" :) ... generalnie było strasznie: suknie wieczorowe, panowie w garniakach i świece... na osłodę koncert Kryzys-u w Ustrzykach! :)
Myślę..., generalnie jestem przekonany: że na szczęście nie jest to rejon dla tych, co gór nie czują: brak atrakcji poza wyjątkami i mam nadzieję, że nadal nieprzyjazny klimat dla quadowców, natomiast goście przeżywający swą drugą młodość na swych ślicznych motorkach na szczęście długo tu nie pozostają /onegdaj widziałem stadko w Dołżycy oglądający swoje motorki na wzajem i chyba jedynie jeden z nich wypuścił się do Ustrzyk.../
Poza /niestety/ już wybudowaną komfortową bazą turystyczną mało tu ludzi lubiących "wypoczywać" przyciąga... i oby tak zostało, a innych pytać nie trzeba: mi już od miesięcy morda się śmieje na powrót /kilka lat bieszczadzkiej absencji :)
Nie ma już klimatu jaki był 30 lat temu, jednak można znaleźć całkiem inny niż w turystycznych listach przebojów... ale po zdeptaniu Beskidów Małego, Żywieckiego i Śląskiego wszerz i wzdłuż w ostatnich dwóch latach widzę ubytek "turystów": nadal ich pełno przy wyciągach i na deptakach, jednak spocić już większość się boi, więc to dobra wróżba dla Bieszczad: nie zadepczą jak zadeptali Beskidy onegdaj :)
kafel
Niedzielny turysta bieszczadzki

Poprzednia strona

Powrót do Informacje praktyczne - pytania i odpowiedzi