Bieszczady rowerem

Różne formy aktywnego wypoczynku i zwiedzania regionu. Rowery, narty, żeglarstwo i inne sporty

Bieszczady rowerem

Postprzez mały » 12 lip 2010, o 14:39

Witam. Mam pytanie: w jakie miejsca można spokojnie dojechać rowerem? Planuję wypad i tak kompletuję swój planer do wydruku na http://www.polskaniezwykla.pl i chcę tam dodać miejscowości, atrakcje które mógłbym zwiedzić. Wypad planuję na jakieś 2 tygodnie. Doradzicie coś? Pozdrawiam
mały

Re: Bieszczady rowerem

Postprzez lucyna » 12 lip 2010, o 15:21

Teoretycznie we wszystkie. Nie lubię tylko jeżdzić w sezonie po dużej i małej obwodnicy. Dziś przeżyłam niezbyt ciekawe chwile, niektórym kierowcom odebrałabym prawo jazdy :evil:
lucyna
Zbanowany

Postprzez mały » 12 lip 2010, o 20:27

Rozumiem Ciebie. Ja też niektórym bym zabrał prawo jazdy bo jeździć to oni umieją tylko na papierze. Co do wyjazdu to wszystkie to trochę ogólnie powiedziane. Chodzi mi o takie miejsca gdzie będzie można przenocować w razie czego albo tak zaplanować żeby zwiedzić to i tamto i dojechać do następnego miejsca i mieć nocleg
mały

Postprzez magda906 » 27 mar 2014, o 08:50

Ja też wybieram się z rodzinką na jakiś tydzień w Bieszczady. 2 małych dzieci w tym jedno niecały roczek. Zabieramy rowery, ale zobaczymy jak nam sie wszystko uda z małym szkrabem. Bardziej liczę na chodzenie z kijkami niż ten rower. Mąż zostanie z dzieciakami, a ja sobie trochę pochodzę. Stare kijki już się wysłużyły - zresztą dostałam je od koleżanki w prezencie, a teraz kupiłam nowe usunięto link i trzeba je przetestować w nowym terenie:) Tak na początek jakie trasy polecacie? A może znacie gdzieś jakiś ośrodek albo gospodarstwo prywatne, gdzie dzieciaczki by mogły na przykład ze zwierzętami domowymi po obcować - czytaj popatrzeć, nakarmić, ewentualnie pogłaskać, czy pojeździć konno. Ale takie miejsce, które macie sprawdzone, lubię bardzej domową atmosferę, a nie jakiś duży ośrodek, gdzie przyjeżdżają ludzie bo im się coś od życia nalezy i mają kasę. Chcę odpocząć i wyrwać dzieci z miasta chociaż na chwilę.
magda906
Stonka bieszczadzka

Postprzez jerzumarian » 15 maja 2014, o 18:13

Po obcować to ja lubie na Ob czyźnie... albo w pobliżu Ob ozu.... w zasadzie ob ojętnie gdzie...
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Powrót do Na szlaku i nie tylko czyli aktywnie w Bieszczadach