Bieszczady w kwietniu - pytanie

Szlaki, czasy przejść, dojazd i inne praktyczne tematy

Bieszczady w kwietniu - pytanie

Postprzez Paweł_83 » 13 kwi 2012, o 17:32

Witam wszystkich.

Chciałbym wybrać się w następny weekend (20-23 kwietnia) w Bieszczady z przyjaciółmi. Dotychczas miałem przyjemność być tam tylko raz - kilka lat temu. Stąd mam kilka pytanie do znawców tematu. Po pierwsze jak wygląda sytuacja z noclegami? Czy moglibyście polecić jakiś zajazd/pensjonat np. w Wetlinie? (gdzie można spędzić noc w jako takich warunkach za ok. 40-50 zł/noc od osoby) i czy nie będzie problemu z zarezerwowaniem miejsc? Po drugie, jak Bieszczady wyglądają o tej porze roku? pamiętam, że byłem tam we wrześniu także nie mam pojęcia czego się spodziewać wczesną wiosną, jak się wyposażyć, na co uważać itp.

P.S.Czy Wetlina to dobra baza wypadowa, czy lepiej zdecydować się na Cisną/Ustrzyki? - Nie wiem jak z dojazdem, zmuszony będe skorzystać chyba z transportu publicznego bo auto zostawiam żonie.

Z góry dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam Paweł
Paweł_83
Stonka bieszczadzka

Re: Bieszczady w kwietniu - pytanie

Postprzez m.c » 13 kwi 2012, o 18:48

o tej porze to nie jest ciasno .jest spokój.mogę polecić nocleg,ale nie wiem czy to nie jest zabronione na tym forum.podam nr.tel.694257154,warunki dobre .jeżeli przekroczyłem regulamin to proszę o uwagę.
m.c
Stonka bieszczadzka

Postprzez chwastek » 13 kwi 2012, o 19:09

A co to za miejsce ten numer telefonu?
chwastek
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez lidkru » 14 kwi 2012, o 07:13

Teoretycznie tam w kwietniu jest jeszcze zima :)
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez m.c » 14 kwi 2012, o 19:41

zadzwoń to podadzą Ci str.www..z tego co wiem na tym forum nie można reklamować obiektów ani wydawać opinji.
m.c
Stonka bieszczadzka

Postprzez PaweleS » 14 kwi 2012, o 20:59

Z mojej strony mogę polecić Zajazd Niedźwiadek w Smereku,choć tam przydałby się samochód.
Czysto,schludnie ,gospodarze też bardzo w porządku,no i zjeść można.Spałem tam dwa razy po kilka nocy.
Szczegóły na stronie.
PaweleS
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez salma71 » 15 kwi 2012, o 12:53

witam
wybieramy się sporą ekipą na następny weekend w Bieszczady, mamy noclegi i jako-taki plan,ale ponieważ w naszej grupie jest duża rozpiętość wiekowa więc mam pytanie(obawiam się) czy damy radę wejść na Tarnicę, czy szlaki bardzo rozmiękłe?... ewentualnie co polecacie? w planach piątek Tarnica a w sobotę coś lajtowego ale na co najmniej 4-5 godz, jak pogoda dopisze to i w niedzielę na dwie - trzy godzinki (mamy zaliczone Rawki Caryńską Wetlińską Sine Wiry). czekam na fajne podpowiedzi
salma71
Stonka bieszczadzka

Postprzez bogdan64 » 17 kwi 2012, o 06:21

Wszystkie raczej łatwe,na 2-3 godz moze Dwernik Kamień
bogdan64
Wyrypiarz bieszczadzki

Powrót do Informacje praktyczne - pytania i odpowiedzi