Bieszczady w Lipcu 1 raz

Szlaki, czasy przejść, dojazd i inne praktyczne tematy

Bieszczady w Lipcu 1 raz

Postprzez Jaca » 18 cze 2014, o 04:26

Witam.
Wybieram się z dziewczyną na początku lipca w Bieszczady pierwszy raz w okolice Myczków na 7 dni.
Czy ktoś z osób piszących na forum miał przyjemność podróżować po Bieszczadach,co warto zwiedzić prze z te siedem dni
Jaca
Stonka bieszczadzka

Re: Bieszczady w Lipcu 1 raz

Postprzez lidkru » 18 cze 2014, o 06:57

Czy ktoś z osób piszących na forum miał przyjemność podróżować po Bieszczadach,

obstawiam jakies 95% :mrgreen:
a czym zamierzacie podróżować? co was interesuje? jezioro, łażenie po górach czy czyste zwiedzanie?
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez Przelotowy » 18 cze 2014, o 13:12

Odradzam wycieczki bo żmije, kleszcze i diabli wiedzą co jeszcze, trzeba się spocić, czasem przemoknąć, na połoninach grom z jasnego nieba już niejednego poraził, w lasach niedżwiedzie, wilki a na łąkach żubry bodą.
Ja to się nie boję to Solinę trącam po lakierze, gonię na połoniny bo tam przestrzeń, widoki, w dole lasy i potoki, to i na Sine Wiry lubię polecieć, do Łopienki - cerkiew i baza studentów, wogóle to lubię schroniska i zawsze chcę ich jak najwięcej odwiedzić- pod Honem, bo Cisna to zawsze Cisna, tak jak Wetlina to Wetlina i Ustrzyki. Koniecznie na Wielką Rawkę lubię chodzić od strony choćby schroniska pod Małą Rawką ale jak zobaczę Smerek to mnie goni na Smerek i na Caryńską i być w Bieszczadach i nie być na Tarnicy to nie w moim stylu a jak zobaczę Halicz to tam lecę. Lubię posiedzieć pod sklepami po wsiach żywych na uboczu w Terce choćby i wielu innych od Komańczy po Michniowiec i wyżej i niżej. Pod sklepem to i turystów można popytać a jakich ciekawych ludzi miejscowych można spotkać, że tyle naopowiadają i doradzą, że siedem dni to za mało i znów trzeba przyjechać.
Przelotowy
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez Jaca » 18 cze 2014, o 18:19

Miałem zamiar zwiedzić zwiedzać wszystko po trochu ale głównie jeziora no i góry.
Jaca
Stonka bieszczadzka

Postprzez pablos » 18 cze 2014, o 19:36

Przelotowy doradź ludziom to co serce mówi a nie straszysz tylko jak pierwszy raz byłeś w bieszczadach to taki cwany nie byłeś???????
pablos
Stonka bieszczadzka

Postprzez mazg » 18 cze 2014, o 20:20

sklep w Zatwarnicy, to jest meta:))
mazg

Postprzez Przelotowy » 18 cze 2014, o 21:13

quote="pablos"Przelotowy doradź ludziom to co serce mówi a nie straszysz tylko jak pierwszy raz byłeś w bieszczadach to taki cwany nie byłeś???????[/quote

Myślałem, że mój tekst zawiera porady a te strachy to koniecznie trzeba wyjaśniać uśmieszkiem?
Przelotowy

Postprzez Jaca » 19 cze 2014, o 06:09

lidkru napisał(a):
Czy ktoś z osób piszących na forum miał przyjemność podróżować po Bieszczadach,

obstawiam jakies 95% :mrgreen:
a czym zamierzacie podróżować? co was interesuje? jezioro, łażenie po górach czy czyste zwiedzanie?
Jaca
Stonka bieszczadzka

Postprzez Jaca » 19 cze 2014, o 08:04

Bardziej mnie interesuje jezioro, góry.
Jaca
Stonka bieszczadzka

Powrót do Informacje praktyczne - pytania i odpowiedzi