Bieszczadzkie Jerzowisko 2013 (18-24.10)

Opisy i fotorelacje z pobytu w Bieszczadach

Re: Bieszczadzkie Jerzowisko 2013 (18-24.10)

Postprzez chwastek » 22 paź 2013, o 21:10

To zapowiada się Jerzowisko na cykliczną imprezę? Ładnie, już sama nazwa "Jerzowisko" brzmi fajniej niż jakiś tam Kongres i to w dodatku Miłośników ... uff, aż się nadęłam przy pisaniu :P
Git pogodę mieliście.
chwastek
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez lidkru » 23 paź 2013, o 05:15

Ale pamiętaj, że ze mną tylko w porze deszczowej

wolę nazwać to porą grzybową :mrgreen: :lol:
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez skazaniec » 23 paź 2013, o 08:23

Chwastek takie są własnie plany, żeby Jerzowisko stało się cykliczne:) i żeby zawsze mieścili się na nim wszyscy zaproszeni i przygodni (jak Ala i Uchwyt vel Gwint). Co dla mnie ważne, to fakt, że nieskończyło się na siedzeniu, ale były atrakcje wszelakie - bez żadnej sztampy
Wędrowny Psychopata Gawędziarz
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Postprzez skazaniec » 23 paź 2013, o 11:57

I jeszcze toast Jerza
Wędrowny Psychopata Gawędziarz
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 24 paź 2013, o 23:27

Wrócilismy.... Dane z części Jerzowiska od wtorku do czwartku ukażą się od jutra
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez lidkru » 25 paź 2013, o 07:49

...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez Maria z Pogórza » 25 paź 2013, o 12:53

Dzień dobry! Witam uczestników forum, a zwłaszcza serdecznie tych, którzy byli w środę na koncercie Caryny pod Honem.
To tutaj przeczytałam o planowanej imprezie, więc wybraliśmy się również i my, atmosfera nieziemska, przeżycia duchowe niezapomniane, i wspaniali ludzie.
Dziękujemy gospodarzom, zespołowi, wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania świetnego wieczoru.
Posiadam trochę fajnych zdjęć z wieczornej imprezy, ale muszę nauczyć się wklejać je tutaj.
Pozdrawiam serdecznie.
Maria z Pogórza
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 25 paź 2013, o 15:52

a dlaczego zielony ? czyżby podanie piwa Ziutkowi było zdrożne... ;)
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 25 paź 2013, o 17:19

Marysiu, super że się odezwalaś. Było nam niezmiernie miło Cie poznac i wspólnie z Toba i Witkiem pośpiewac i pojerzować. Jak juz rozpoznasz forum i jego niu-anse, to wklej fotki.

W kwestii obecności na imprezie: W trakcie jej trwania, dzięki temu że były to spójne imprezy ze Zmianą czasu pod Honem, moglismy powędrowac z dośc licznym gronem ludzi. Serdeczne podziękowania dla wójta gminy Deszczno, swego czasu najmłodszego wójta w Polsce, społecznika i aktywnego organizatora róznego rodzaju imprez w jego gminie (m.in. Swieto pieczonego kurczaka, która to gromadzi dziesiatki tysięcy ludzi,a koncertami uświetniają tę imprezę m.in Elektryczne Gitary, Strachy na lachy czy tez Caryna) . Podziękowania dla ekipy z Bartoszyc. Oczywiście dla zespołu Caryna oraz ich gości i bliskich. Za muzykę, wspólne rozmowy i wspomnienia z muzycznych scieżek.
Forumowiczom dziękuję za przybycie i doborowe towarzystwo. Wojtkowi za opowieści z krainy mchu i paproci rozbawiajace do łez, Skazańcowi za posługe duszpasterską, Cremowi za oryginalny polot i osobowość nowej epoki, Remi za flaszkę i uśmiech a mojemu Kaśkowi za to że znowu wytrzymala ze mną przez 5 dni totalnej bani. Aha, jeszcze Demonowi Sanatorium dziękuje za pokazanie,ze Andrus tworzy o zyciu i z zycia... Dzidzi za ogórki i inne przetwory...

Serdeczności dla Hona i jego gospodarzy. Szacun za zrobienie konceru i Zmainy czasu. Dzięki WAM jutro idę na szychta o 10.00... Jadło dobre i usmiech szeroki. Tereniu, Pawle - obyście dalej mieli zadowolenie z turystów.

Tyle podziękowań. Będą dalsze info i fotki. Zaczynam pracowac nad tym.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez Wojtek1121 » 25 paź 2013, o 17:29

Wybierając się na Jerzowisko myślałem , że podczas niego największym wyczynem będzie wyprawa do pobliskiego sklepu lub dotarcie o własnych siłach do Siekierezady. Wielce się przeliczyłem pierwszego dnia ja poprowadziłem towarzystwo na moją ulubioną górę Chryszczatą wszyscy dotarliśmy razem , później część uczestników tych co chodzą szybciej pobłądziła nadkładając więcej drogi szczęśliwie wróciła z powrotem. Była wycieczka z Terki na Tworylne ja trochę osłabiony wieczornymi debatami doszedłem tylko do mostu na Studennem. Byliśmy na piechotę w Balnicy jak również przez Przełęcz Łupkowską na Słowacji oraz odwiedziliśmy Choceń. Objazdowo samochodem odwiedzilismy wiele miejsc jak Kamionki, Jeziorka Bobrowe, Radosne Łupkowo,Zagrodę Chryszczatą, Schronisko na Smolnikiem. Jedną z największych atrakcji jaką szef Jerzowiska nam zorganizował była wyprawa do Browaru w Uchercach Mineralnych. W tym celu poprosiliśmy Barnabę aby nas tam zawiózł , Jerzu od razu zajął miejsce strategiczne w bagażniku samochodu zgodne z jego poprzednimi upodobaniami. Jeden z właścicieli oprowadził na po browarze oraz zapoznał nas z tajnikami produkcji. Każdy z nas zakupił sobie po parę butelek piwa i późnym wieczorem w dobrych humorach wróciliśmy do Cisnej. Dodam , że racji innego miejsca zakwaterowania wracałem codziennie w nocy z Bacówki i nigdy się nie przewróciłem oraz nie usnąłem po drodze. Dziękuję wszystkim uczestnikom Jerzowiska za mile spędzony czas. Filmiki i zdjęcia te nikogo nie kompromitujące w przyszłym tygodniu ponieważ mam problem z dostępem do internetu.
Wojtek1121
Wyrypiarz bieszczadzki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje z Waszych pobytów i wypraw