Bieszczadzkie Kartoflisko - edycja I

Tu się umawiamy na różnego rodzaju wspólne imprezy, wyjazdy, wycieczki oraz wspominamy te, które się odbyły

Bieszczadzkie Kartoflisko - edycja I

Postprzez jerzumarian » 4 cze 2014, o 17:05

Niniejszym ogłaszam, że w terminie 17-21 września w Bieszczadach odbedzie się pierwsza tego typu impreza na planecie ziemi! "BIESZCZADZKIE KARTOFLISKO .

Termin imprezy nie podlega juz zmianom.

W programie przewiduje wiele atrakcji, na pewno spotkamy się muzycznie z naszymi starymi dobrymi znajomymi, ale tez postanowiłem poprosic o udział zespół "Bez Zobowiązań", czyli najbardziej bieszczadzki z bieszczadzkich zespołów muzycznych. Prócz Śmiałego i Roberta zadudni kto? No jasne że "Caryna". Bedzie to nowatorski koncert, według programu, jakiego jeszcze nie było i pewnie dlugo potem nie będzie. Ale przekona się o tym tylko ten , kto przybedzie.

Jednoczesmnie informuję, że ta impreza będzie na pewno objeta wpisowym, w ramach ktorego uczestnicy otrzymają konkretne swiadczenia. O szczegółach napiszę w stosownym czasie.

Jeśli chodzi o koncerty to te odbedą się równiez na zasadach z Budzenia Niedźwiedzicy. Jak ustalę szczegóły z wykonawcami, to przeslę wiadomości na priv osobom zainteresowanym przybyciem na Kartoflisko.

Program szczegółowy opublikuję do końca lipca, a wczesniej będe zamieszczał informacje potrzebne do dobrego zapalnowania indywidualnego pobytu. Na pewno noclegi kazdy zapewnia sobie we własnym zakresie. Istnieje możliwośc biwakowania namiotowego.
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Re: Bieszczadzkie Kartoflisko - edycja I

Postprzez creamcheese » 5 cze 2014, o 08:29

Jerzu !!Czy miejsce wybrane przez Ciebie na Kartoflisko to bacówka "Pod Honem" ?...
Pozdrawiam
PS. "Caryna" przybędzie na na Noc Kultury 2014 do Caxmafe w 4 osobowym składzie...może to uchyli rąbka tajemnicy...?
jerzumarian napisał(a): Bedzie to nowatorski koncert, według programu, jakiego jeszcze nie było i pewnie dlugo potem nie będzie.
creamcheese
Ekspert bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 5 cze 2014, o 15:23

Niestety nie uchyli Wam ani troche rombka, rąbka ani rąbanki tajemnicy. Sek w tym,że Oni sami jeszcze nie wiedza na co się zapisali. Pozdrowienia dla Caryny W Caxie i do zobaczenia w Biesach. A dla nas zagraja we Wrocku 13 czerwca u Pieśniarzy. A wracając do tematu Kartofliska- moge juz potwierdzić- w ramach wpisowego, którego wartości jeszcze nie ustalilismy , kazdy uczestnik otrzyma rekawice ogrodowe duże, ktorych kilkadziesiąt par zgineło w czasie otwarcia supermarketu w Lisku...
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez łazik » 5 cze 2014, o 20:38

Może Caryna uchyli choć rąbka tajemnicy jutro w Kei w mym mieście.Już nie mogę się doczekać.Jerzu myślę,że wiedzą na co się pisali,mieli już próbkę Pod Honem :D
Góry aż do nieba...
łazik
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 6 cze 2014, o 14:39

Raz jeszcze powtarzam- nie wiedzą- to bedzie moja autorska propozycja, program jakiego jeszcze nie było.Miłej zabawy w miescie Óć. ;)
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez lidkru » 6 cze 2014, o 16:52

o bedzie moja autorska propozycja,

Jerzu solistav :mrgreen: :mrgreen:
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez łazik » 7 cze 2014, o 12:09

O to by było coś czego jeszcze nie słyszałem ;)
Góry aż do nieba...
łazik
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 7 cze 2014, o 12:48

Nie ja nie bede spiewal, ani gral, ani robił nic co jest związane choćby w sposób posreni z muzyką.... chpc moje spiewy trudno nazwac i tak muzyka. ale - szykuje się konkretna niespodzianka....
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez Barnaba » 23 lip 2014, o 21:51

A ja zdradzę rąbka tajemnicy: niespodzianką będzie to, że Jerzu będzie grał na klarnecie i nie wyśpiewa ani słowa : p Caryna zaś zajedzie na wstecznym, radiowozem z Liska prowadzonym przez Niedźwiedzicę! Tyle udało mi się gromadzić informacji w czasie pół BiesCzadowego -plaster miodu.
W terminie Kartofliska ma zostać wzniesiony obelisk na Opołonku (na pamięć walk w czasie IWŚ o przeł Użok) i prowadzona ścieżka dydaktyczna z Rozsypańca. Tu jednak szczegółów nie znam.
http://www.lesneoko.com"
- że przewodnik napisałem i wycieczki robię. HA!

"Zawsze znajdzie się filozofia do braku odwagi"
Albert Camus (1913-1960)
Barnaba
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez lidkru » 24 lip 2014, o 09:37

czyli będzie można legalnie wejść na Opołonek już zawsze?
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Następna strona

Powrót do Zloty i spotkania