Bieszczadzkie (!!!) plany na 2013

Opisy i fotorelacje z pobytu w Bieszczadach

Re: Bieszczadzkie (!!!) plany na 2013

Postprzez travel » 17 lut 2013, o 13:40

creamcheese napisał(a):A długi ten zlot bedzie?...od kiedy do kiedy?

Piątek-Niedziela (weekend).

creamcheese napisał(a):A wieku srednia to mniej więcej jaka? ...czym nie za stary?

30 i więcej...
Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. :)

creamcheese napisał(a):A na Korbanię i do Tyskowej też będzie wędrówka?

No trzeba coś zaplanować na niedzielę jeszcze.
Do września coś wymyślimy.

creamcheese napisał(a):A to dlaczego tak daleko jak pomysł na Caryńską jest...to nie lepiej np. Sękowiec, albo UG?
Pozdrawiam

Grupa mobilna, samochody.
Przy okazji zobaczymy te ciekawsze fragmenty Pętli Bieszczadzkiej. 8-)
Rozmowy o Beskidach i nie tylko...
http://www.turystycznie-forum.pl
travel
Stonka bieszczadzka

Postprzez creamcheese » 17 lut 2013, o 16:00

50+ to już chyba dla Was geriatria :(
...ale się polecam
Pozdrawiam
creamcheese
Ekspert bieszczadzki

Postprzez travel » 17 lut 2013, o 20:53

creamcheese napisał(a):50+ to już chyba dla Was geriatria :(
...ale się polecam
Pozdrawiam

30+ to potencjalny zawał serca (stres i takie tam...) - także nie ma problemu. ;)
W swoim czasie pojawi się tu dokładna informacja o wspomnianym zlocie.
Rozmowy o Beskidach i nie tylko...
http://www.turystycznie-forum.pl
travel
Stonka bieszczadzka

Postprzez Przelotowy » 17 gru 2013, o 13:24

Rok się kończy, może czas na podsumowanie, co wyszło Wam z planów ? Ja niestety nie mam się czym pochwalić, Hyrlata jak czekała tak czeka. Góry widziałem, nawet podobne do Bieszczadów ale dwa tysiące km na zachód. Jak po opadach śniegu w odległych Alpach powiało chłodem w naszą stronę, to nocą przeszywało zimnem, że dwa koce nie starczały. Tam wszystko inaczej, góry prawie po czubek rodzą wino, karmią zwierzęta. Bieszczady stamtąd wydają się bardzo odległe i jakieś nierealne, ale z każdym kilometrem powrotu rosną i powracają do rzeczywistości, jak po przbudzeniu.
Przelotowy
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 17 gru 2013, o 14:32

Napisze kilka słów o swoich realizacjach planów: Mieliśmy pojeździć w Biesy czesciej, ale plany się nam pozmieniały radykalnie. Po naszej wizycie okołosylwestrowej, nastapiło dość długie niebycie w Biesach spowodowane licznymi wyjazdami w inne pagórki. Urlop w Beskidzie Niskim, Dwa łejkindy w Jamnej połączone z przejażdżkami po Beskidzie Niskim i Pogórzu Ciężkowickim, Łejkindy w Czeskiej Republice Ludowo-Demokratycznej, i pomniejsze wyjazdy w nasze Sudety i Pod- sudety.
Ale Wyjazd , który pyknął pieknie to nasz pobyt w Cisnej, w Honie, czyli impreza Jerzowiskowa, połączona ze Zmiana Czasu. Wędrówki bezszlakowe, poza najbardziej uczęszczanymi rejonami Biesów, dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Tylko wracać w Górki nasze kochane. Mamy plany na 2014 rok.... ale bedą one ewoluować na bierząco i pewnie się będą zmieniac częściej niż wschody i zachody słońca... MOże by tak napocząć wątek o planach na 2014...
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez lidkru » 17 gru 2013, o 14:43

a mi Hyrlata się udała, i cały ten tygodniowy bieszczadzki gł.deszczowy wypad był fantastyczny :mrgreen:
i wybitnie cudne były zimowe Bieszczady, wracam znów w lutym :)
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez creamcheese » 17 gru 2013, o 17:31

Choć w 2013 byłem 6 razy w Bieszczadach, to przeważnie były to pobyty weekendowe...najdłuższy 5 dniowy...
...i tak jak Lidce...udała mi się Hyrlata i to dwa razy, ale najbardziej spotkania z ludkami z różnych forów!!
Prośba do Krzysia by zaplanował coś podobnego (Matragona? Krąglica?)(w odpowiednim wątku) na 2014!!
creamcheese
Ekspert bieszczadzki

Postprzez krzyś » 17 gru 2013, o 22:44

creamcheese napisał(a):Prośba do Krzysia by zaplanował coś podobnego (Matragona? Krąglica?)(w odpowiednim wątku) na 2014!!
Czuję się wręcz zaszczycony i nieco wstrząśnięty (lecz nie zmieszany) :oops: , że ta prośba jest kierowana do mnie :)

Oczywiście bardzo będzie mi miło znów z Wami powędrować, gdzie... nas jeszcze nie było.
A jeśli chodzi o realizację naszych planów 2013? No cóż, szaleństwa nie było... Tylko raz w Bieszczadach, ale za to w jakim towarzystwie!!! I nie przeszkadzała pogoda (zasługa Towarzystwa).
Największy sukces to poznanie wspaniałych pozytywnie zakręconych "współwędrowców".
... i w ogóle...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez LUKASZSAWA » 3 sty 2015, o 23:51

zapraszam do obejrzenia :)
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=a09m14tI1W4[youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=mKqourGZ9b4[/youtube]
LUKASZSAWA
Stonka bieszczadzka

Postprzez loopertus » 11 sty 2015, o 09:05