Bieszczadzkie prezentacje dyskusje

Konkursy fotograficzne, wiedzowe i wszelkie inne zabawy związane z Bieszczadami

Bieszczadzkie prezentacje dyskusje

Postprzez lucyna » 15 maja 2011, o 20:31

Hmm coś mi się zdaje, że nowy konkurs nie wywołał zainteresowania. :(
lucyna
Zbanowany

Re: Bieszczadzkie prezentacje dyskusje

Postprzez lucyna » 15 maja 2011, o 20:59

Te Adminie, dyskusje tu.
Może być i wujek google. Zobaczymy co się wykluje. O ile się wykluje. Jeżeli nie to pierwszą nagrodę zgarnie SB za swój podpis. :lol:
lucyna
Zbanowany

Postprzez Piotr_S » 15 maja 2011, o 21:07

lucyna napisał(a):dyskusje tu

To nie była dyskusja, tylko zamieściłem prezentację ulubionych terenów :)
Piotr_S
Administrator

Postprzez lucyna » 15 maja 2011, o 21:09

Ups
To się nazywa kreatywność :))))
lucyna
Zbanowany

Postprzez skazaniec » 16 maja 2011, o 06:56

Wstawię prezentację jak wrócę z Bieszczadów:D żeby nie było, że przeteoretyzowana :)
Wędrowny Psychopata Gawędziarz
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Postprzez lucyna » 16 maja 2011, o 07:08

Do tego czasu konkurs padnie :(
Chyba nie spodobał się, brak zainteresowania
lucyna
Zbanowany

Postprzez skazaniec » 16 maja 2011, o 07:22

Lucyno - poczekaj. Konkurs prezentacyjny to moim zdaniem dużo więcej pracy niż konkurs foto, wiedzy, czy chociażby zgadywanki. Prezentacja to z założenia spójny tekst okraszony zdjęciami i ciekawostkami z terenu. Przynajmniej dla mnie jest to dość duża praca wymagająca zaangażowania a przede wszystkim czasu. Myślę, że temu konkursowi trzeba dać więcej czasu, albo uczynić z niego coś na podobieństwo forumowego atlasu.

Pora wiosenno letnia tez zbytnio nie przekłada się na produktywność pisarsko twórczą - weź chociażby liczbę odpowiedzi na konkursy wiedzowe. Konkurs, jego idea jest ciekawa, a z takich gotowych prezentacji bardzo łatwo byłoby złożyć ciekawą publikację. Nie mówię od razu żeby ją wydawać, ale przewodnik w pdfie, który otrzymywałby nowo rejestrujący się na forum użytkownik byłby miłym prezentem.

Idąc dalej tym tropem - przewodnik forumowy można by dawać ludziom po osiągnięciu określonej rangi - przewiduję odważnie, że przysporzyłoby to nam aktywnych użytkowników. Każdy kij ma dwa końce i mogłoby to skutkować obniżeniem poziomu dyskusji (nabijanie postów)....Przez te dwa miesiące na forum zauważyłem, że wielu z Was ma wiedzę jakiej nie powstydziłby się nie jeden naukowiec, warto by się było nią podzielić, a takie wydawnictwo będące czymś w rodzaju przewodnika od turystów dla turystów z pewnością byłoby bardzo rozwijającym przedsięwzięciem - a na pewno dobrą zabawą. Myślę, że warto się nad tym zastanowić. Deklaruję już dziś, że mogę podjąć się składu :D

Widzisz ty o schyłku, a ja z tego zrobiłem nowe zadanie/wyzwanie - coś za mocno optymistyczny jestem dziś o poranku
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Postprzez lidkru » 16 maja 2011, o 07:27

zaraz tam brak zainteresowania. Ty, Lucyna, to jesteś w gorącej wodzie kąpana, jak widzę :o . Ja, na ten przykład, dopiero teraz zobaczyłam tę propozycję :oops: . A że siedzę w pracy, to nie mam tu zdjęć, o pomyśleniu nie wspomnę. Cierpliwości :D
A Ty, Skazańcu, wszak już w Bieszczadach byłeś, więc coś widziałes, coś Cię zauroczyło nawet, skoro chcesz tam wrócić. Przecież nie jest powiedziane (vel napisane), ze to jednorazowa akcja-prezentacja, tylko co jakiś czas będziemy robić kolejną edycję. Na poczatek przygotuj wiersz psychopatyczny nt. połonin :roll:
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez skazaniec » 16 maja 2011, o 07:34

W czwartek wieczorem coś skrobnę o połoninach wierszo-poemat jakiś. Chyba, że po mej rozmowie kwalifikacyjnej nie będę już w stanie nic twórczego wygenerować:)
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Postprzez lidkru » 16 maja 2011, o 07:36

e tam, zaraz nie będę w stanie :roll:
czego oni na tej psychologii uczą? gdzie życiowy optymizm?
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Następna strona

Powrót do Konkursy