buciki QUECHUA forclaz 600

Porady, wskazówki, wymiana doświadczeń na temat sprzętu turystycznego

Re: buciki QUECHUA forclaz 600

Postprzez Zygmunt Skibicki » 28 sie 2011, o 19:57

karabin_bojowy napisał(a):...Nie widzę sensu w wywalaniu gigantycznej forsy na ciuchy, buty i inne pierdoły, tylko po to, żeby się poczuć bardziej fachowo przyodziana.

I tu się zgadzamy dokładnie... bardzo dokładnie. Ja moje najlepsze kupiłem na "Alle-drogo" za 72 złote...
Zygmunt Skibicki
Snufkin errantes v. insanabilis

Postprzez Zygmunt Skibicki » 28 sie 2011, o 20:03

MarcinekNu2 napisał(a):...stwierdzam, że nie ma sensu wydawać jakiejś specjalnej kasy na buty.

A skąd to przypuszczenie, że miałem na myśli sugestię o jakiejś specjalnie dużej kasie?
Ja w takich nie chodzę...
MarcinekNu2 napisał(a):I tak wszystkie (lub prawie wszystkie) robią w Chinach i jest to szajs bez względu na cenę.

Zapewniam, że nie wszystkie w Chinach i nie każde to "szajs".
MarcinekNu2 napisał(a):I ja się nie mogę tutaj z Panem Zygmuntem zgodzić.

Chyba jednak w kwestiach zasadniczych się zgadzamy...
Zygmunt Skibicki

Postprzez Zygmunt Skibicki » 28 sie 2011, o 20:07

mazg napisał(a):Trzeba mieć tupet by tak jak Pan, Panie Zygmuncie Skibicki, zaniżać poziom forum. Poziom kultury na forum.

Jeśli krytyka butów jest przejawem tupetu, i "zaniżaniem poziomu forum", to czym jest powyższe zdanie?
Pogratulować...
Ja swoje źdźbło z oka wyciągnąłem...
Zygmunt Skibicki

Postprzez lucyna » 28 sie 2011, o 20:24

Witam z Beskidu Sądeckiego, dzis w swych górskich sandałach zdreptałam Szubienice i Jaworzyne Krynicką. Jezeli chodzi o recenzowane buciki to jest to chyba najczesciej spotykana marka w regionie, pytałam o nie nie raz gości. Są zachwyceni
lucyna
Zbanowany

Postprzez Zygmunt Skibicki » 28 sie 2011, o 20:48

A tak przy okazji...
Jesteście absolutnie pewni, że propagowanie tu wędrówek górskich w sandałach, nawet takich... "górskich"(*), to dobry pomysł?
To, że da się w takich chodzić i to nie tylko po Beskidach jest zupełnie inną kwestią...

(*) - Może warto przynajmniej zdefiniować, co mamy rozumieć pod pojęciem "sandały górskie"?
Jakieś fotki trza by wstawić, co by nie narobić ludziom zupełnie zbędnego "bałaganu na antresoli"...
Zygmunt Skibicki

Postprzez lucyna » 28 sie 2011, o 20:56

Świetne, wygodne, uźytkowane od ponad roku i to bardzo intensywnie sandały vel buty półotwarte (mają zakryte palce) ciruki z miękką podeszwą vibram. Polecałam i recenzowałam na wielu forach
lucyna
Zbanowany

Postprzez Zygmunt Skibicki » 28 sie 2011, o 21:10

lucyna napisał(a):...ciruki /-/ Polecałam i recenzowałam na wielu forach

To wiele wyjaśnia.
Zygmunt Skibicki

Postprzez lucyna » 29 sie 2011, o 04:33

Czy napisze chiruca czy cziruki to nie ma najmniejszego znaczenia . Najwaźniejsza jest opinia praktyka, który uźywa danego sprzętu czy obuwia, a nie teoretyka, który sądzi, źe na czyms się zna. Na szczęście większość osób ma podobne zdanie jak ja i na forach obuwie recenzują ci którzy w nim wędrują.
lucyna
Zbanowany

Postprzez Zygmunt Skibicki » 29 sie 2011, o 08:03

Jasne, jasne...!
Najważniejsze, to uparcie, aż się samemu w to uwierzy, przypisywać sobie jakieś cechy powszechnie uznawane za ważniejsze, a innym przylepiać te gorsze...
Nota bene dokładnie na podstawie osobiście właśnie krytykowanego rozeznania stricte... teoretycznego. 8-)

A tak przy okazji...
lucyna napisał(a):Jezeli chodzi o recenzowane buciki to jest to chyba najczesciej spotykana marka w regionie, pytałam o nie nie raz gości. Są zachwyceni

W jakim to regionie udało się Decathlonowi tak zdominować nogi? :)
Pytam praktyka, by się wreszcie dowiedzieć... prawdy. :lol:
Zygmunt Skibicki

Re: Recenzje odzieży trekingowej i górskiej

Postprzez lucyna » 29 sie 2011, o 08:51

Postawmy sprawę jasno, nie interesuje mnie internetowe udowadnianie, że moje jest najmojsze. Powiedziałam tylko, iź często goście z całego kraju noszą buty o których mowa i ich opinie są zbliźone do opini kolegi założyciela wątku. Bardzo pozytywne. Pozdrawiam z B Sadeckiego, dzis na tapecie okolice Rytra w sandałach. Ola jest też w sandalach
lucyna
Zbanowany

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprzęt turystyczny