Co z tą Łopienką? [wydzielone OT]

Tematy nie pasujące do pozostałych działów oraz luźne pogaduchy o wszelkich sprawach, polityka, historia, obyczaje, kultura, rozrywka, rozmaitości

Re: Co z tą Łopienką? [wydzielone OT]

Postprzez lucyna » 29 lut 2012, o 21:59

Piotrek masz swoje forum.
lucyna
Zbanowany

Postprzez Pastor » 29 lut 2012, o 23:53

Zygmunt Skibicki napisał(a):.................

..........................Tu każdy odpowiada za swoje słowa i mam nadzieję, że jakiekolwiek zakulisowe "rangi" nie będą tu nigdy niczego usprawiedliwiały......................
.....................

Miałem milczeć, przepraszam...
Chciałem sobie pomilczeć, wyciszyć się, poczytać obserwując tylko, jak się rozwija sytuacja...
I będę milczał, ale to wcale nie znaczy, że można sobie do woli na milczącym... poużywać.
Zaczepiany, zwłaszcza tak nieuczciwie wypaczającymi opiniami dotyczącymi moich wypowiedzi będę reagował i za to przepraszał nie będę.

Tu każdy odpowiada za swoje słowa, każdy kto ma honor, ambicję i choć trochę cywilnej odwagi!
Bo sprawa była i jest prosta. Postąpiłeś nieetycznie, nieelegancko i niezgodnie z Netykietą. To jest poza wszelką dyskusją ale w końcu może się zdarzyć.

Tu każdy odpowiada za swoje słowa
.

Wystarczy powiedzieć przepraszam i po sprawie.
Ale te proste i ogólnie przyjęte normy nie obowiązują jak widać Skibickiego Zygmunta. Zamiast uderzyć się w piersi (we własne), swoich oponentów obrzuciłeś epitetami i i zwyczajnymi wyzwiskami!

Kim... [...] treść usunięta przez moderatora, pkt. 13 Regulamin forum[...]

Masz szczęście... [...] treść usunięta przez moderatora, pkt. 13 Regulamin forum[...]

Nigdy nie pozwolę na to żeby mnie ktoś obrażał tylko dlatego, że wydaje mu się że anonimowość Internetu zwalnia od odpowiedzialności!
Nie jest dla mnie żadną przyjemnością prowadzić dyskurs z kimś kto zamiast argumentami szermuje epitetami, w dodatku nienachalnie prawdomównym. Wolę już być ksenofobem, homofobem, klaustrofobem i jakimkolwiek jeszcze innym ....fobem niż mieć do czynienia z kimś pozbawionym elementarnego poczucia przyzwoitości.
Nie znaczy to jednak że pozwolę się obrażać, że nie będę reagował. Ciąg dalszy nastąpi! + P....mp
Pastor
Wyrypator na uchodźstwie

Postprzez Pastor » 1 mar 2012, o 16:00

Tak patrzę Admin i nie widzę żebyś ocenzurował jeden z poprzednich postów gdzie Ten... [...] treść usunięta przez ......tora, pkt. 13 Regulamin forum[...] porównał mnie do troglodyty!
Przychodzą mi na myśl dwa przynajmniej powody tej wyrozumiałości.

1) Rzeczywiście jestem podobny do troglodyty a z prawdą się nie dyskutuje (czytaj: nie cenzuruje).
2) Rzeczywiście nie jestem podobny do troglodyty (najwyżej trochę) a z bredniami sie nie dyskutuje (czytaj: nie cenzuruje)

Żaden z tych powodów jakoś specjalnie mi nie pochlebia, chociaż punkt drugi jakby trochę....... Postaram się to jakos rozwinąć.
Jestem podobny do troglodyty, nie ma dyskusji, z wiekiem to się jeszcze pogłębia. Tylko skąd o tym wie ten p.... [...] treść usunięta przez ...tora, pkt. 13 Regulamin forum[...] który nigdy mnie nie widział???
Co do punktu drugiego, mój Adwersarz ma w Necie opinie nienachalnie prawdomównego, to może nie jestem............???
Myślę że mógłbym prosić Admina o arbitraż - jestem czy nie jestem, ale przypominam nieśmiało że to jest sprawa honorowa a w sprawach honorowych radzę sobie sam, bez pomocy Boziewicza, Admina etc.
Bez niczyjej pomocy potrafię dać w... [...] treść usunięta przez .....tora, pkt. 13 Regulamin forum[...]...................................................................... Pozdrawiam + Pastor ręką własną
Pastor
Wyrypator na uchodźstwie

Postprzez lucyna » 1 mar 2012, o 16:15

Drogi Pastorze, czyś troglodyta czyś nie troglodyta, oto jest pytanie. Bez mała egzystencjonalne ;) Niech Admini pospołu łamią sobie nad tym głowę. I to o suchym pysku. Trogolodyta, egzystecjonalne tfu, co za słowa, Panienko Przenajświętsza. Jam prosta wiejska baba, nie mi gadać po miastowemu. A idę sobie jak bieszczadzka tradycja każe na wypał, dobry koniaczek czeka, serdecznie zapraszam.
lucyna
Zbanowany

Poprzednia strona

Powrót do Offtop