Cyklokarpaty zimą, 13.02.2010, Smolnik

Różne formy aktywnego wypoczynku i zwiedzania regionu. Rowery, narty, żeglarstwo i inne sporty

Cyklokarpaty zimą, 13.02.2010, Smolnik

Postprzez Piotr_S » 6 lut 2010, o 11:26

Cyklokarpaty zimą - 13.02.2010

Smolnik (k. Komańczy), 13.02.2010

Miejsce startu: Smolnik, Gmina Komańcza, Zagroda "Chryszczata" godz. startu 12.00
Dystans: ok. 13km

Krótka informacja o trasie:
Start odbędzie się z Zagrody "Chryszczata" w Smolniku, wysokość ok. 310 m.n.p.m. Wyścig będzie miał charakter uphillu (tylko podjazd). Trasa biegnie przez miejscowości Smolnik i Mików. Meta znajduje się na Przełęczy "Żebrak" na wysokości 825 m.n.p.m. Różnica wzniesień wynosi ok. 350m.

Równolegle do tego wyścigu przeprowadzony zostanie na terenie Smolnika wyścig dla młodzieży w wieku 10-15 lat w ramach Programu Dwie Cerkwie - Zbliżenie Kultur Polski i Słowacji.

Bufety: Na starcie i mecie

Organizator zawodów: Gmina Komańcza, Gminny Ośrodek Kultury, Klub Rowerowy "Żbik"

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013

Dodatkowe informacje:
Parking przy Zagrodzie "Chryszczata". Po zakończeniu wyścigów i wspólnym powrocie do Smolnika (trasa powrotu b będzie przebiegała przez Wolę Michową, nie po trasie którą jechaliśmy na wyścigu). Po zakończeniu odbędzie się biesiada w Zagrodzie "Chryszczata".
Chętnych prosimy o wcześniejszą deklarację na adresy podane w regulaminie (Konieczność przygotowania odpowiedniej ilości jedzenia).

W przypadku bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych istnieje możliwość zmiany terminu zawodów lub trasy.

Tradycyjnie w trakcie trwania maratonu odbędą się wyścigi dla młodzieży szkolnej 10-15 lat.

Zabezpieczenie medyczne:
Zawody na trasie będą w pełni zabezpieczone medycznie. O porządek i bezpieczeństwo na trasie dbać będą funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Barwinku, funkcjonariusze Komisariatu Policji w Komańczy, strażacy OSP w Komańczy

Startujący powinni posiadać aktualne badania lekarskie dopuszczające do udziału w zawodach kolarskich, dowód tożsamości (leg. szkolną) . Uczestnicy niepełnoletni muszą posiadać pisemną zgodę rodziców na start w wyścigu. Każdy uczestnik bierze udział w zawodach na własną odpowiedzialność. Ubezpieczenie NW uczestnicy dokonują we własnym zakresie. Obowiązuje kask ochronny.

Nagrody
Przewidziano dyplomy i nagrody:
Dla Kobiet za miejsca I-VI
Dla Mężczyzn I-III
Dla młodzieży I-III.

Zgłoszenia: http://www.cyklokarpaty.pl/zima_zapisy.php
Avatar użytkownika
Piotr_S
Administrator
 
Posty: 1365
Dołączył(a): 2 mar 2009, o 18:33

Powrót do Na szlaku i nie tylko czyli aktywnie w Bieszczadach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zarejestrowanych użytkowników i 0 gości


Loading

O F I C J A L N E    F O R U M    D Y S K U S Y J N E    S E R W I S Ó W:
               

Forum bieszczadzkieforum.pl używa plików typu cookies do poprawnego działania strony, w celach statystycznych, reklamowych, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz by umożliwić logowanie zarejestrowanym użytkownikom. Korzystanie z forum bieszczadzkieforum.pl, bez zmian ustawień w używanej przez Państwa przeglądarce internetowej oznacza zgodę na wykorzystywanie technologii cookies i zapisywanie ich w pamięci Państwa urządzenia zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.