Czarny PR

Tematy nie pasujące do pozostałych działów oraz luźne pogaduchy o wszelkich sprawach, polityka, historia, obyczaje, kultura, rozrywka, rozmaitości

Czarny PR

Postprzez lucyna » 22 cze 2011, o 05:23

Proszę przeczytajcie to . http://biznes.onet.pl/sztuka-podstawian ... rasa-detal
Oczernianie konkurencji jest bardzo powszechne w internecie. Pierwsze nieudolne próby osmarowywania innych pojawiły się i na naszym Forum. Kochana konkurencja nie śpi.
Z drugiej strony są rzesze ludzi wyszkolonych w e-marketingu, którzy zajmują się tzw. reklamą szeptaną. Jak dobrze wiedzie jestem jedną z nich, kilka lat temu przeszłam przez szkolenia z e-marketingu i zostałam w ramach projektu wysłana na fora aby promować Bieszczady. Dlaczego o tym piszę? Nasze Forum jest częścią wirtualnego świata, o ile będzie nadal ładnie się rozwijać to przybędą ludzie od e-marketingu, to tylko kwestia czasu. Jest coraz więcej szkoleń z internetowej reklamy, sama mam kilka zaproszeń z Małopolski, dokonywanie wpisów w ramach szkodzenia innym jest dobrze płatne (mi proponowano 50 zł za każdy negatywny wpis) więc sądzę, że warto zapoznać się z problemem.
Następna kwestia to zastraszanie ludzi publikujących niezbyt pochlebne informacje o gestorach. Mi już dwukrotnie grożono sądem, zniszczeniem mojej reputacji w internecie itd. W drugim przypadku uzgodniliśmy z gestorem, że pojadę do Dwernika i sprawdzę jak tam rzeczywiście jest.
lucyna
Zbanowany

Re: Czarny PR

Postprzez jerzumarian » 22 cze 2011, o 06:55

lucyna napisał(a): kilka lat temu przeszłam przez szkolenia z e-marketingu i zostałam w ramach projektu wysłana na fora aby promować Bieszczady. (...)
Następna kwestia to zastraszanie ludzi publikujących niezbyt pochlebne informacje o gestorach. Mi już dwukrotnie grożono sądem, zniszczeniem mojej reputacji w internecie itd. W drugim przypadku uzgodniliśmy z gestorem, że pojadę do Dwernika i sprawdzę jak tam rzeczywiście jest.

1. Chciałbym z czystej ciekawości się dowiedzieć Kto konkretnie wysłał Ciebie na Fora internetowe aby promować Bieszczady.
2. Pisanie o jakims miejscu bez jego znajomości, opierając sie jedynie na informacjach innych osób, nie świadczy dobrze o piszącym.
3.Czasem taka antyreklama jest reklama. jak ktos wstawi za duzo kwiatków ostu to sie taki kwietnik rzuca w oczy i dla człowieka posiadajacego mózgowie jest niemiarodajna - a co za tym idzie, bezwartościowa.
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez lucyna » 22 cze 2011, o 07:04

Dla człowieka posiadającego mózgownicę wszelkie próby manipulacji są łatwe do wychwycenia np. jak próba ustalenia przez Ciebie z gestorem bazy treści reklamy, która pojawiła się na naszym Forum i robienie mi awantur przez Ciebie, gdy nie spodobały Ci się moje wpisy.
A tak na marginesie: kto mnie podkablował jeżeli chodzi o gestora w Dwerniku? Ty?
Kto mnie wysłał w przestrzeń wirtualną? A było kilka osób: pierwsza to nasz Admin Irek, założył mi pierwsze konto na forum bieszczadzkim info :), Darek wiedział co robię i nie miał nic przeciw temu, potem były cykle szkoleń prowadzone przez Podkarpacką Akademię Przedsiębiorczości, potem była współpraca z pewna krainą i klaster.
lucyna
Zbanowany

Postprzez jerzumarian » 22 cze 2011, o 07:40

Szanowna koleżanko. ta wymiana postów może być czarnym pijarem dla tego forum, więc daruj sobie dowodzenie swojej pozycji. Odniose sie do Twojego postu pisanego w moim kierunku. jako ze go publicznie napisalaś, to ja nie będe pisał na pw, bo potem rozpoczniesz jakieś zakulisowe działania i watki pt. Ataki Personalne.
1. Jak mniemam pijesz to Lestka. Otóz bardzo dawno sie z nim nie kontaktowałem , nawet telefonicznie ani mejlowo. Poza tym spotykajac sie z ludzmi mam dużo przyjemniejsze tematy do obgadania niz Lucynko, Twoje wpisy na forum/forach.
2. Nie życze sobie traktowania mnie w taki sposób. Spójrz na to co piszesz i w jaki sposób, a bedziesz wiedziala kto Tobie robi "czarny pijar" .
3. Samo określenie że ktoś Cie podkablował swiadczy o tym że nie wierzysz w to, ze tacy ludzie jak bieszczadzcy bałaganiarze tutaj zaglądaja. a zagladaja. sam znam takich conajmniej 20-30.
4. Próba ustalenia Treści polegała na ustaleniu, czy wogóle bedzie zgoda na taki wpis-watek, co moge w nim napisać. nie chcialem aby była z tego samowolka, bo ów gestor móglby sobie zwyczajnie tego wpisu nie życzyć. I uważam ze nie było w tym nic niestosownego. a zarzucanie mi manipulacji nie swiadczy za dobrze o Tobie.
5. co do wysłania- pozwolisz że nie skomentuje, bo możesz mi miec za złe choćby dobór słów, i w ataki personalne to przeniesiesz. ;)
6. Prosze na koniec: przeczytaj uważnie swój ostatni post, potem ten mój, mam nadzieje ze uczynisz to ze zrozumieniem tekstu i bez emocji zastanowisz sie nad tym.
7. Proszę na koniec, nie atakuj mnie za to, że czyniąc istotne z punktu widzenia merytoryki wpisy na tym forum nie pisze bzdur i nie wklejam informacji, które mi sie przyśniły, a jedynie sprawdzone info. mimo ze mieszkam dość daleko od bieszczadów, to staram sie byc na bieżąco z tym co sie w tych górach dzieje. i w tematach około-biesowych. Ajeśli masz zamiar odnieśc sie do moich wygłupów w offach (choć i tam w jednym z wątków podaję -uważam nieskromnie- najbardziej sprawdzone i merytorycznie wlasciwe informacje :D ) to pomin ten punkt. licze na zrozumienie tego wpisu. pozdrawiam wszystkich którzy niepotrzebnie tu zajrzeli ;) tak uczyniłem to ja z czystej ciekawości.
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez lucyna » 22 cze 2011, o 08:48

jerzumarian napisał(a):Szanowna koleżanko. ta wymiana postów może być czarnym pijarem dla tego forum, więc daruj sobie dowodzenie swojej pozycji. Odniose sie do Twojego postu pisanego w moim kierunku. jako ze go publicznie napisalaś, to ja nie będe pisał na pw, bo potem rozpoczniesz jakieś zakulisowe działania i watki pt. Ataki Personalne.
1. Jak mniemam pijesz to Lestka. Otóz bardzo dawno sie z nim nie kontaktowałem , nawet telefonicznie ani mejlowo. Poza tym spotykajac sie z ludzmi mam dużo przyjemniejsze tematy do obgadania niz Lucynko, Twoje wpisy na forum/forach.
2. Nie życze sobie traktowania mnie w taki sposób. Spójrz na to co piszesz i w jaki sposób, a bedziesz wiedziala kto Tobie robi "czarny pijar" .
3. Samo określenie że ktoś Cie podkablował swiadczy o tym że nie wierzysz w to, ze tacy ludzie jak bieszczadzcy bałaganiarze tutaj zaglądaja. a zagladaja. sam znam takich conajmniej 20-30.
4. Próba ustalenia Treści polegała na ustaleniu, czy wogóle bedzie zgoda na taki wpis-watek, co moge w nim napisać. nie chcialem aby była z tego samowolka, bo ów gestor móglby sobie zwyczajnie tego wpisu nie życzyć. I uważam ze nie było w tym nic niestosownego. a zarzucanie mi manipulacji nie swiadczy za dobrze o Tobie.
5. co do wysłania- pozwolisz że nie skomentuje, bo możesz mi miec za złe choćby dobór słów, i w ataki personalne to przeniesiesz. ;)
6. Prosze na koniec: przeczytaj uważnie swój ostatni post, potem ten mój, mam nadzieje ze uczynisz to ze zrozumieniem tekstu i bez emocji zastanowisz sie nad tym.
7. Proszę na koniec, nie atakuj mnie za to, że czyniąc istotne z punktu widzenia merytoryki wpisy na tym forum nie pisze bzdur i nie wklejam informacji, które mi sie przyśniły, a jedynie sprawdzone info. mimo ze mieszkam dość daleko od bieszczadów, to staram sie byc na bieżąco z tym co sie w tych górach dzieje. i w tematach około-biesowych. Ajeśli masz zamiar odnieśc sie do moich wygłupów w offach (choć i tam w jednym z wątków podaję -uważam nieskromnie- najbardziej sprawdzone i merytorycznie wlasciwe informacje :D ) to pomin ten punkt. licze na zrozumienie tego wpisu. pozdrawiam wszystkich którzy niepotrzebnie tu zajrzeli ;) tak uczyniłem to ja z czystej ciekawości.

1. Cieszę się, że dbasz o Forum. Tak, piję do Lestka.
2. Nie odwracaj kota do góry ogonem. Polecam Ci abyś ponownie przeczytał dyskusję w wątku o Balnicy i swoje listy skierowane do mnie.
3. OK
4. W jawnej sprzeczności z tym co mi pisałeś na pw. Nie zapominaj, że najpierw opublikowałam Twój post z pogróżkami pod moim adresem, a potem skasowałam. Kilka osób go przeczytało.
5. :shock:
6. :shock:
7. :shock:
lucyna
Zbanowany

Postprzez lidkru » 22 cze 2011, o 08:50

:mrgreen:
atakie były nudy
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez lucyna » 22 cze 2011, o 09:01

Eee tam, jest problem należy go rozwiązać. :)
problemem jest czarny pr, pojawia się na Forum.
Ostatnio edytowano 22 cze 2011, o 09:06 przez lucyna, łącznie edytowano 1 raz
lucyna
Zbanowany

Postprzez Piotr_S » 22 cze 2011, o 09:05

lucyna napisał(a):Eee tam, jest problem należy go rozwiązać. :)

Tutaj? Proponowałbym, żebyście rozwiązali swój problem na PW :)
Piotr_S
Administrator

Postprzez lucyna » 22 cze 2011, o 09:07

Piotr_S napisał(a):
lucyna napisał(a):Eee tam, jest problem należy go rozwiązać. :)

Tutaj? Proponowałbym, żebyście rozwiązali swój problem na PW :)

Nie i jeszcze raz nie. :mrgreen:
Problemem jest czarny pr, edytowałam post zanim Ty pojawiłeś się na Forum.
lucyna
Zbanowany

Postprzez Piotr_S » 22 cze 2011, o 09:09

lucyna napisał(a):Problemem jest czarny pr

Dla kogo?
Piotr_S
Administrator

Następna strona

Powrót do Offtop