Czy ktoś ma dosyć miasta i ochotę na Podkarpacie?

Każdy gdzieś mieszka i ma w swojej okolicy miejsca godne odwiedzenia, pochwalcie się nimi a nie ciągle tylko o Bieszczadach... ; )

Czy ktoś ma dosyć miasta i ochotę na Podkarpacie?

Postprzez Iridium » 11 sie 2013, o 07:43

Witam wszystkich i z góry przepraszam, jeśli umieszczam mój wątek w złym miejscu - to po prostu wydało mi się najodpowiedniejsze z istniejących.

Poszukuję osoby/osób, które mają ochotę wynieść się na Podkarpacie, a nie mają środków czy wystarczającej motywacji. Wynajęłam dom, który jest dla mnie za duży, bo w pierwotnym zamyśle miał służyć co najmniej trzem osobom. Niestety, dwie z nich nie dotrą (jednak zostają za granicą) i... zostałam z tym wszystkim sama - to tak w skrócie.

Niestety, ale może dla niektórych "stety", dom nie znajduje się w Bieszczadach, lecz 10 km od Rzeszowa, co ma plusy i minusy (plusem są względna dzikość, a zarazem wygodna komunikacja publiczna; minusem - dzikość naprawdę jest względna, bo po drodze co prawda łażą sarny, w lesie słychać i widać lisy, dziki i bażanty, ale okolica bardziej jest willowa, niż wiejska czy leśna - choć lasy wokół w dużej ilości; jest też pole golfowe, stadniny, stawy, basen, spa - to wszystko w promieniu 1,5-3 km). Trudno wyrokować, co dla kogoś może być atrakcją, a co uciążliwością. Sam dom jest średniej wielkości, miły i wyposażony w większość cywilizacyjnych wygód.

Ponieważ z domem tym związane są również dalsze plany rozwoju (które pierwotnie miałam realizować z przyjaciółmi), szukam osób z zacięciem artystycznym w najszerszym rozumieniu tego słowa. Nie chcę niczego narzucać, ani za bardzo się tu rozpisywać - szczegóły omówię z chętnymi, jeśli tacy się znajdą.

Dziękuję za uwagę, pozdrawiam i liczę na wyrozumiałość moderatorów.

Izabela

P.S. Jeśli ktoś może zasugerować sensowne miejsce, gdzie jeszcze mogłabym zamieścić takie ogłoszenie, to będę bardzo wdzięczna. I.
Iridium
Stonka bieszczadzka

Powrót do Pochwal się swoją okolicą