Danielka 2014

Re: Danielka 2014

Postprzez lidkru » 1 wrz 2014, o 05:19

nasza 11-tka była najlepiej przygotowaną grupą piknikową, i do tego najfajniejszą :mrgreen:
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez krzyś » 1 wrz 2014, o 14:53

lidkru napisał(a):nasza 11-tka była najlepiej przygotowaną grupą piknikową, i do tego najfajniejszą
... a w przyszłym roku wystawiamy reprezentację muzyczną :D
... i w ogóle...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Postprzez łazik » 1 wrz 2014, o 16:33

to o werdykt jury można być spokojnym
Góry aż do nieba...
łazik
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 1 wrz 2014, o 17:57

A ja byłem, na pilsku...
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez lidkru » 2 wrz 2014, o 19:29

lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 3 wrz 2014, o 17:46

ten drugi filmik, to tak dla "przypomnienia Jurek Filar i Wacek Juszczyszyn..... W.J i W.J.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez lidkru » 7 wrz 2014, o 08:02

wczorajszy wieczór spędziliśmy z u Wojtka i Marzenki wspominając, ogladajac fociszcza , słuchając odpowiedniej muzyki i przede wszystkim obgadując Was, moi drodzy bywalcy Danielki :mrgreen:
Tak mi się błogo spało i śniło ( nie wspomnę tu o kadarce ;) ), ze aż chyba powspominam sobie na forumie.
Już początek festiwalu baaaaardzo mi odpowiadał, albowiem Krutul i Jarek przybyli na pole namiotowe odpowiednio wcześniej we czwartek, rozstawili namioty, przedeptali co nieco ściezynkę do Chałupy i oczekiwali nas, co prawda bez chleba i soli, ale z dobrym słowem , a to też się liczy :)
Wraz z Wojtkową ekipą dotarłam przed północą, zjadłam kanapkę, przywitałam się i zaczęłam wchłaniać festiwalową atmosferę: najsamprzód w Chałupie, a potem jeszcze chwil parę kameralnie przy ognisku

Obrazek

W życiu bym się nie spodziewała, że w sierpniu moze być tak zimno! Jakoś dotrwaliśmy do rana, a dzionek juz był piękny , ciepły i słoneczny :) Na śniadaniowej kawce naszli nas Krzyś z Grażynką, no to śmy zagęścili ruchy i spakowawszy manele stanęliśmy gotowi do wycieczki nie wiadomo dokąd :lol: Krutul oznajmił, żę on jedzie do Słowacji na zakupy, co spotkało się z dość głośnym aplauzem publiczności, a nasza chodząca mapa (czyt. Krzyś) wyjawił wreszcie tajemnicę dnia dzisiejszego :arrow: kierunek Wielka Racza :D
Przemieściliśmy się do Rycerki Kolonii, a stamtąd żółtym szlakiem zdobywać "dno" Worka Raczańskiego 8-)
Po drodze widoki z gatunku "cud miód", mapa wskazywała i objaśniała co jest co

Obrazek

pogoda sprzyjała

Obrazek

napitki i prowiant był

Obrazek

Obrazek

a oznakowanie szlaku nie pozwalało zginąć , nawet jak by sie chciało ;)

Obrazek

Szczyt zdobyty, okolica dokładnie opisana i wszystko wyjaśnione :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pora na uzupełnienie spalonych dotąd kalorii, bo istniało duże ryzyko, ze schudnę :lol: Schroniskowy bufet zaopatrzony baaardzo apetycznie, pierogi smakowały w takich okolicznościach przyrody po prostu wyśmienicie :)
Krutul doniósł, że Jerzu i Kasiek właśnie wyruszyli z Wrocka a zakupy poczynione, więc pora ruszać, bo jeszcze sami je skonsumują :roll:
Na Hali na Małej Raczy kolejna przerwa dla potrzeb fotoreporterów

Obrazek

kolejne jagodowo-malinowe obżarstwo i poganiający wzrok długonogiego Jarka , z którego oczywiście nic sobie nie robiłam i wlokłam się noga za nogą, bo moje oczy musiały chłonąc to co dookoła, a pośpiech takim czynnościom nie sprzyja :mrgreen:
Zeszliśmy do parkingu wzdłuż szumiących potoków , umyliśmy grzecznie buty i wróciliśmy na nasze apartamenta w idealnym momencie, bo akurat rozpoczynały się koncerty na scenie

Obrazek

No i teraz nie wiem, czy pisać szczerze dalej, czy przejść od razu do południa dnia następnego, bo "tego się nie da powiedzieć słowami" :lol: :lol: :lol:
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 7 wrz 2014, o 17:24

to opisz czem innem, może byc fociami...
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez lidkru » 7 wrz 2014, o 19:54

fociami powiadasz? mało mam, ale moze choć w ułamku procenta odda panującą tam atmosferę...
na scenie się działo, oj działo, ponizej dla chętnych wybór filmików

https://www.youtube.com/results?search_query=danielka+2014

a pod sceną forumki dziarskim chórem dziękowali po raz kolejny PiotrkowiF za dary , które udało się zachować na tę zacną imprezę :D :D :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

To co podoba mi się na tym festiwalu najbardziej, to fakt, ze gdzie by człek nie potuptał, tam grają:
na scenie, za sceną, przy ognisku, przy bufecie, przy kibelkach, w Chałupie, przy namiotach.....
Każdy znajdzie coś dla siebie :) No i muzykę słychać 24 h/dobę :) I te gwiazdy :shock: I tekst zasłyszany rano przy punkcie z prądem (gdzie podłączonych było jakieś 20 komórek): " no proszę, w mieście to komórki w gablotach zamykanych na wielkie kłódki,a tu pełen wybór lezy na desce obok rynny" :mrgreen:
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez krzyś » 7 wrz 2014, o 20:41

Żeby nie było! Piliśmy też wodę :roll:
Obrazek
... zaczerpniętą z licznych źródeł...

Był też napój z niebieskiego termosika (tym razem, tak, tak... herbata z cytrynką :o )
Obrazek

... i jeszcze pamiątkowa focia z Hali Śrubita z widokiem na Halę Raczańską (czy jak jej tam)
Obrazek
... i w ogóle...
krzyś
Bieszczadzki ekspert

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne góry