Darmowy pobyt dla dziecka

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

Darmowy pobyt dla dziecka

Postprzez gleko » 13 mar 2013, o 16:56

Pierwszy raz jedziemy, a w zasadzie chcemy jechać w Bieszczady. Konkretnie na Wielkanoc.
Czy istnieje szansa, aby nasz syn nie płacił nic za pobyt? Ma 7 lat.
Jeśli tak to proszę o wskazanie takiego miejsca. Zależy nam na fajnym klimacie ;-)
gleko
Stonka bieszczadzka

Re: Darmowy pobyt dla dziecka

Postprzez ramzes » 13 mar 2013, o 19:57

chyba najlepiej zapytać o to tam gdzie zamierzacie zamieszkać... chyba, że wyjazd jest dopiero w sferze planów (z treści posta to nie wynika)...
ramzes
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez IraS » 13 mar 2013, o 20:45

Myślę, że ciężko będzie, za darmo przeważnie są noclegi dla dzieci do lat 3 lub 5. I te ulgi szybko znikają i jakiś tam procent trzeba zapłacić, nawet za psa potrafią już liczyć 30% ludzkiej stawki.
IraS
Administrator

Postprzez hadamlicz1 » 13 mar 2013, o 23:08

Zapytaj w schronisku w Komańczy:)
Nic mnie tak nie męczy, jak niechodzenie po górach!
Hadamlicz
hadamlicz1
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez gleko » 14 mar 2013, o 16:41

gleko napisał(a):Pierwszy raz jedziemy, a w zasadzie chcemy jechać w Bieszczady.

No rzeczywiście ramzes, to nie wynika z mojego postu ;-)
A nawet jakieś wyższe zniżki nie da się nigdzie trafić? Nie zależy nam żadnej konkretnej miejscowości. Chcielibyśmy się zmienić z wyżywieniem tak w kwocie 800 zł na dwie osoby, 3 dni. Realne?
gleko
Stonka bieszczadzka

Postprzez ramzes » 14 mar 2013, o 17:44

gleko napisał(a):
gleko napisał(a):Pierwszy raz jedziemy, a w zasadzie chcemy jechać w Bieszczady.

No rzeczywiście ramzes, to nie wynika z mojego postu ;-)........

MSZ sposób w jaki zinterpretowałem treść Twojego posta jest poprawny (nie jedyny) no, może powinienem był uściślić "z treści posta to nie wynika jednoznacznie ...."
ale, jeżeli to jest dla Ciebie tak ważne to przyznaję, że rozumowałem innym tokiem jak Ty...
ramzes
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez Zielonka » 14 mar 2013, o 18:58

Niewielka miejscowość Łączki, tam jest ośrodek o nazwie Zielona Polana. Dzieci mają do 8 lat za darmo. Nasza córka ma 6 lat. 8 stówek to dobre budżet jak na weekend - na spokojnie znajdziecie dobry standard w tej cenie.
Zielonka
Stonka bieszczadzka

Postprzez alegorn » 14 mar 2013, o 20:23

bez problemu w tej kwocie się zamkniecie.
ja ostatnio za nocleg płaciłem od 15 - do 40 zł, jeśli jedziecie na kilka dni, kilka osób, myślę że nie będzie problemów z negocjowaniem cen...

zależy tak naprawdę jakiego standardu szukacie...
od gór piękniejsze są tylko góry...
alegorn
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez gleko » 16 mar 2013, o 14:05

Dzięki. Poczytamy o tej Zielonej Polanie, poczytam również innych ofert noclegowych, porównamy.
Jak na razie z tego co widzę, bardzo rzadko oferowane są darmowe pobyty dla starszych dzieci, ale może jeszcze coś, uda się znaleźć.
gleko
Stonka bieszczadzka

Postprzez IraS » 16 mar 2013, o 14:25

Zależy też w jakim okresie chcecie jechać. Jak przed, czy po sezonie to warto zadzwonić i ponegocjować. Uważam, że w takim okresie ktoś się skusi i za dziecko nie policzy, i dzięki temu przynajmniej coś zarobi. W ścisłym sezonie bym na to nie liczył, nawet za chomika cię skasują ;) W sezonie szukał bym m miejscowościach mniej popularnych typu jakieś Roztoki Dolne, Górzanka itp., nie wysokich górach i nie nad jeziorem. W takich miejscach masz szansę coś wytargować. Oczywiście możesz próbować i w tych popularnych a nóż się uda.
IraS
Administrator

Następna strona

Powrót do Noclegi