Dlaczego macie w dupie czystość ?

Rośliny i zwierzęta, czyli wszystko na temat bieszczadzkiej przyrody oraz problemy i zagadnienia związane z szeroko pojętą ochroną środowiska i ekologią

Dlaczego macie w dupie czystość ?

Postprzez Michał » 3 sie 2009, o 16:33

Witam
Sądziłem, że założenie takiego podforuma przez Adminów, jak ochrona środowiska w Bieszczadach - w jakiś tam sposób wymusi na nas zgłaszanie każdego problemu - smród wody, smród łąk, po których chadzamy, śmieci, obumieranie roślinności, wydupianie ścieków z gos. agro i innych, działania niezgodne z naszym rozumieniem ze strony Lasów Państwowych?
A tu co - boberki? śmuje fuje?
Wiem - domyślam się, że niebawem pojawi się kolejny post Admina, że w Bieszczady przyjeżdża sam Pan Adam Wajrak, aby zająć się niedźwiedziami!!!
Tak jak wilkami.
I wszyscy będą mu właźic w ... tekst, aby zaistnieć. Bo Pan Adam tak napisał.
To może kur.. zamiast tego przypnie się do jakiegoś wiekowego buka - i rzeknie - on jest mój - w tym temacie!!! I wara mnie z piłą bom ja ogólnopolski?!

Czekajmy na wypociny kolejnego odkrywcy odkrytego - jakie to polskie.

A może jednak Pan Wajrak odkryje, że nasze forumowe niedźwiedzie nie są polskie?

A Wy?

Pozdrawiam
Michał
Niedzielny turysta bieszczadzki

Re: Dlaczego macie w dupie czystość ?

Postprzez Michał » 4 sie 2009, o 18:55

Heh
To proste - w dupie nie ma czystości. Stąd zapewne taki odzew.
...
Ale jesteście proekologiczni

Zapewne logikę zabija Wam............ - brak logiki.
:shock:
Michał

Postprzez Michał » 5 sie 2009, o 17:50

Witajcie
Michał napisał(a):Heh
To proste - w dupie nie ma czystości. Stąd zapewne taki odzew.
...
Ale jesteście proekologiczni

Nuu - uwielbiam gadać do siebie. Mam wrażenie, że Admini siedzą cichutko, bo mieli okazję poznać mój sposób wypowiedzi.
Ale Wy!! cała pozostała gawiedź forumowa (no może poza Panią WPP).

Więc łopatologicznie - bo ta cała "new generation" inaczej nie skuma.

Tutaj mata pisać o wszyskich syfach napotkanych w Waszych ukochanych Bieszczadach!! Żadne ohy i ahy w stylu Pana Adama (stąd wywołanie go na forum- pisze i gada gościu pięknie i miękko - ale nie o rzeczywistości - jak cudne są enklawy przyrodniczne wiedzą nawet przedszkolaki :-) ))

Co dalej - się zobaczy - tukej

Ściskam Was

Pozdrówka i oby tak dalej
Michał

Postprzez długi » 8 sie 2009, o 08:35

jest postęp. Do Dusztyna przywieźli toj toje. Będzie sukces, jak przywiozą kontener na śmieci.
Długi
Załączniki
"Kropla zimnej wody dodaje szklance koniaku aromatu"
J. Tuwim
długi

Postprzez Michał » 8 sie 2009, o 11:59

Witaj Długi

długi napisał(a):jest postęp. Do Dusztyna przywieźli toj toje. Będzie sukces, jak przywiozą kontener na śmieci.
Długi

Ty mnie tu nie o postępach jeno o syfach pisz :-)

Pozbiera się tych zapisów i będziemy kombinować jak się tego pozbyć. Zaglądnę tam w październiku.

Samych miłych zapachów życzę.

Pozdrawiam
Michał

Postprzez lucyna » 8 sie 2009, o 13:26

długi napisał(a):jest postęp. Do Dusztyna przywieźli toj toje. Będzie sukces, jak przywiozą kontener na śmieci.
Długi

Kontener na śmieci w pobliżu ostoi niedźwiedzi?
lucyna

Postprzez Michał » 8 sie 2009, o 17:07

Wrr
lucyna napisał(a):
Długi

Kontener na śmieci w pobliżu ostoi niedźwiedzi?

Czy Szanowna Pani WPP mogłaby się nie wpier... w ten temat z takimi durnotami (sorry, z żadnymi durnotami)?

Jeżeli to za trudne dla Pani WPP - łopatologicznie - tu mają się pojawiać nfo na temat syfu w Bieszczadach !!!

Pozdrawiam
Michał

Postprzez lucyna » 8 sie 2009, o 18:36

Szanowny Mój Nieulubiony Panie Michale nie przyprawiaj, a przede wszystkim nie pyszcz. Nikt nie ma ochoty pomóc Ci. No być może z wyjątkiem WPP. A niech tam, nie lubię śmieci w cennych przyrodniczo miejscach więc coś wspomnę o Kamieniu Leskim. Jeszcze bardziej rażą mnie porozrywane wory ze syfem na leskim kirkucie.
lucyna

Postprzez długi » 8 sie 2009, o 22:06

Do niedawna wszystkie śmieci z pola lądowały w starych ziemiankach i piwnicach. Kontener jednak by pozwolił trochę opanować ten problem.
Szlakiem walą tłumy. Na jeziorka i z powrotem. Potem odpoczywają nad Osławą i zostawiają śmieci. Mogliby zostawiać w kontenerze.
Pozdrawiam Długi
J. Tuwim
długi

Postprzez długi » 9 sie 2009, o 23:10

Tojki przyjechały do Duszatyna na jeden dzień. Z okazji rajdu ze Słowacji, co by kolarze nie łazili po krzakach. Teraz jest już w normie, czyli jak zawsze. Smród i walające się po krzakach papiery. Jest oczywiście sławojka, czysta, umyta. Ale nasz narodek woli srać po krzakach
Długi
J. Tuwim
długi

Następna strona

Powrót do Flora i fauna Bieszczadów, ochrona środowiska