Do Adminów Podanie

Tematy nie pasujące do pozostałych działów oraz luźne pogaduchy o wszelkich sprawach, polityka, historia, obyczaje, kultura, rozrywka, rozmaitości

Do Adminów Podanie

Postprzez lucyna » 1 kwi 2010, o 16:27

lucyna vel Lucy vel baba bieszczadzka vel coś tam vel coś tam Góry Sanocko-Turczańskie, 1 kwiecień 2010 r

Do
Adminów Forum Bieszczadzkiego, Bieszczadzka Przestrzeń Wirtualna nr 2
przy ulicy Matrix 1.

Podanie

Proszę o przyznanie naszemu Szanownemu Userowi Pastorowi w dowód uznania zaszczytnego tytułu Wyrypiarza. Prośbę swą motywuję następująco: tak szanowna i szacowna osoba w chwili obecnej ma tytuł stonka. Tak nie godzi się. Po pierwsze stonka jest rodzaju żeńskiego, nie godzi się aby w ten sposób spotwarzać Wielebnego. Po wtóre żadna Duchowna Moc z samego założenia nie może być jakimś insektem. Po trzecie Pastor jest Prawdziwym Człowiekiem Gór, Bieszczady nie raz zjadły sobie na Nim zęby, bez mała stał się Bieszczadzkim Zakapiorem i jak wieś gminno-powiatowa niesie niedługo zostanie zaliczony do Panteonu przez samego Mistrza Promocji Pijusów. Mówi się nawet, że historia zakapioryzmu zostanie napisana na nowo, gdyż w pierwszym wydaniu tej kultowej książki przez przypadek nie został objawiony nam najważniejszy Promotor Produktu Lokalnego zwanego Jędrkiem Połoniną czyli nasz Pastor. Zasług Pastor ma bez liku, przecież to powszechnie wiadomo więc proszę o spełnienie mojej prośby. Gdyby jednak Szanowni Admini nawet w drodze wyjątku nie chcieli przyznać zaszczytnego tytułu Wyrypiarza naszemu Pastorowi to proponuję odjąć mi tak z 500 postów z licznika i przyznać je Pastorowi. Jak wiadomo zbliżają się święta więc nie dość, że ludzkim głosem przemawiają zwierzęta to robi to nawet sama Lucy.
Jeszcze raz proszę o pozytywne rozpatrzenie mego podania.
Z Poważaniem
lucyna
lucyna
Zbanowany

Re: Do Adminów Podanie

Postprzez Stały Bywalec » 1 kwi 2010, o 18:29

Lucy, niby jak Ci można, jak piszesz, odjąć 500 postów z licznika (i przekazać je na rzecz Pastora), skoro sama masz ich w tej chwili tylko ok. 250.
Owszem, miałaś ich dużo, dużo więcej, ale to było na tamtym forum. I tamte posty po prostu przepiłaś. :D
Jaka jest najpiękniejsza górska miejscowość w Polsce?
Podpowiedź: 4 sylaby, w tym pierwsza: "Za".
Jeśli jednak myślisz o Zakopanem, to jesteś w błędzie.
Prawidłowa odpowiedź brzmi: Zatwarnica.

Pozdrawiam
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Prezydent na uchodźstwie

Postprzez Pastor » 1 kwi 2010, o 18:40

Witaj!
Podanie opiniuje oczywiście negatywnie. Nie jest i nie było moją intencją stroić się w cudze piórka i nienależne mi tytuły.
Chodzi mi tylko o formy gramatyczne, po prostu razi mnie że Twój tytuł jest rodzaju męskiego a moja "ranga" jest rodzaju żeńskiego. Ja zaś uważam że mam odpowiednią ilość cech męskich (jak wiadomo- prawdziwemu mężczyźnie głowa łysieje, broda rośnie, ch... stoi i nogi śmierdzą). W tej myśli napisałem do Ciebie, licząc na to że może byś się wymieniła ze mną i ja bym został tym wyrypatorem a Ty stonką (prawdę mówiąc wszędzie Cię pełno,jak stonki w dobrych,imperialistycznych czasach).
Do innych moich "zasług" się nie odnoszę bo mnie wychowanie nie pozwala, dodam tylko że do Jędrka Wasielewskiego "Połoniny" mam ogromny sentyment i na ten temat jeszcze przeczytasz ode mnie niejedną złośliwość.
............................... Pozdrawiam wszystkich + Pastor ręką własną
Pastor
Wyrypator na uchodźstwie

Postprzez lucyna » 1 kwi 2010, o 19:27

Wasza Wielebność
Tytuł ci należny, co do tego nie mam wątpliwości.
Wybacz mi wypaczenie Twego pomysłu i nadintrepretację . Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że od rana świętuję imieniny niejakiego Aprila. Prim mu na nazwisko.
Szanowny Panie Prezydencie, kolory mi się nie pomyliły. Myślałam tylko :oops: żem bardziej płodna na tym Forum. ;)
lucyna
Zbanowany

Postprzez Pastor » 1 kwi 2010, o 23:52

Stały Bywalec napisał(a):Lucy, niby jak Ci można, jak piszesz, odjąć 500 postów z licznika (i przekazać je na rzecz Pastora), skoro sama masz ich w tej chwili tylko ok. 250.
Owszem, miałaś ich dużo, dużo więcej, ale to było na tamtym forum. I tamte posty po prostu przepiłaś. :D

Szanowny SB. Pozwolę sobie przypomnieć że i na tym Forum Nasza WPP (dwojga imion), miała postów "dużo, dużo więcej", wystarczająco dużo by obdzielić kilku nawet wyrypiarzy. Niestety, zostały skonfiskowane!
Jednemu z Adminów pomyliły się bowiem zawarte w tych postach złote myśli, ze złotówkami i skonfiskował je w ramach zaległości w opłatach za reklamowanie Grupy Bieszczady na swoich licznych portalach. Tym sposobem Lucyna została bez wystarczającej liczby postów ale za to o Grupie Bieszczady usłyszały całe Karpaty (travel,rzecz jasna).
Ja niestety zostałem za ofiarę tych machinacji i pozbawiony zostałem na długo zaszczytnego tytułu bieszczadzkiego wyrypatora! No cóż, poczekam do następnego Prima Aprilis!
.............................. Pozdrawiam + Pastor ręką własną
Pastor
Wyrypator na uchodźstwie

Postprzez Pastor » 2 kwi 2010, o 11:44

Pastor napisał(a):............

................................................................................ No cóż, poczekam do następnego Prima Aprilis!

Widzę że nie muszę czekać na ów zaszczytny i zobowiązujący tytuł!!! Dziękuje!
Tytuł ów będzie mnie mobilizował do jeszcze większych wysiłków i zaangażowania w temacie wyryp........... Nie.... nie tak.
Tytuł ten będę nosił z dumą i godnością, podobnie jak inne tego rodzaju atrybuty, niekoniecznie jednak na wierzchu! ;)
Pozdrawiam wszystkich!
............................ + Pastor ręką własną
Pastor
Wyrypator na uchodźstwie

Postprzez Stały Bywalec » 7 kwi 2010, o 13:47

Pastorze, gratuluję Ci awansu iście "napoleońskiego" - ze stonki bieszczadzkiej od razu na wyrypatora!!!

Mam jednak pytanie do Irasa: czy w hierarchii forum ranga "wyrypator" to więcej niż "wyrypiarz"?

A także jedną uwagę: śmielej posługujmy się rodzajem żeńskim rzeczowników, tam gdzie jest to wskazane. Trzymanie się formy męskiej w odniesieniu do płci pięknej trąci nadmiernym urzędowym formalizmem. Przecież nawet w Sejmie RP są posłowie i ... posłanki.
Tak więc wnoszę o zmianę nazewnictwa - w odniesieniu do Lucv - jej rangi z "wyrypiarz bieszczadzki" na "wyrypiara bieszczadzka". :D
Jaka jest najpiękniejsza górska miejscowość w Polsce?
Podpowiedź: 4 sylaby, w tym pierwsza: "Za".
Jeśli jednak myślisz o Zakopanem, to jesteś w błędzie.
Prawidłowa odpowiedź brzmi: Zatwarnica.

Pozdrawiam
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Prezydent na uchodźstwie

Postprzez lucyna » 7 kwi 2010, o 14:34

Stały Bywalec napisał(a):Pastorze, gratuluję Ci awansu iście "napoleońskiego" - ze stonki bieszczadzkiej od razu na wyrypatora!!!
Tak więc wnoszę o zmianę nazewnictwa - w odniesieniu do Lucv - jej rangi z "wyrypiarz bieszczadzki" na "wyrypiara bieszczadzka". :D

Ja nie chcę być wyrypiarą. Proszę o nadanie mi zaszczytnego tytułu stonki bieszczadzkiej ewentualnie WPP Stonki.
lucyna
Zbanowany

Powrót do Offtop