dojazd do Ustrzyk Górnych w październiku

Szlaki, czasy przejść, dojazd i inne praktyczne tematy

dojazd do Ustrzyk Górnych w październiku

Postprzez koszyk » 14 wrz 2009, o 13:13

Witam!

Mam zamiar wybrać sie w Bieszczady w październiku. Mieszkam w Bydgoszczy. Czy ktoś mógłby mi doradzić jak najlepiej dojechać do Ustrzyk Górnych? sprawdzałem połączenia i są straszne. Ciapągiem jedzie sie kosmicznie długo. Czy ktoś ma może jakieś sprawdzone połączenia?

Z góry dziękuje za pomoc!
Marcin
koszyk

Re: dojazd do Ustrzyk Górnych w październiku

Postprzez iwonaf » 15 wrz 2009, o 07:58

Podpinam się pod topic, może ktoś litościwie nam coś podpowie? Również wybieram się w październiku, z Radomia. Połączenia bezpośredniego nie znalazłam, pociąg jedzie coś ze 20 godzin, pks'a nie ma, bus ewentualnie przez Krk z przesiadką...

Chcę wyruszyć w piątek 2.10, jeśli nie znajdę sensownego połączenia, to chyba pójdę piechotą ;)

Błagam, podpowiedzcie gdzie szukać!

Pozdrawiam,
Iwona
iwonaf

Postprzez Kasia84 » 15 wrz 2009, o 10:35

Witam, ja mam podobny problem z dojazdem do Wetliny. Raczej nie ma szans dostac się bezpośrednio do Ustrzyk Górnych. Proponuję najpierw wybrac się do Ustrzyk Dolnych a z nich bezpośrednio do Ustrzyk Górnych. Z tego co sie zdążyłam zorientować jest połączenie z Warszawy do Ustrzyk Dolnych ale nie wiem czy jedzie przez Radom (miejscowaości przez które przejeżdża autobus to m.in. Kozienice, Zwoleń, Lipsko - do Lipska chyba nie jest tak strasznie daleko z Radomia a Lipsku autobus jest ok. 13.55) w Ustrzykach jest ok. 20. Ewentulanie możesz spróbowac dostać się so Rzeszowa a tu autobus do Ustrzyk Górnych wyjeżdża o 5.35 w Ustrzykach Górnch jest ok 9.40 (ten jedzie przez Ustrzyki Dolne), inne połączenie to o 8 rano i w Usrzykach Górnych jest o ok.12.30. (ren przez Sanok i Lesko)
Kasia84

Postprzez lucyna » 15 wrz 2009, o 11:02

Można też brać pod uwagę Kraków. Oprócz autobusów regularnie kursuje tam bus San-busu. Są nowe połączenia busowe np. do Rzeszowa.
lucyna

Postprzez fiaa » 15 wrz 2009, o 19:13

Z Bydgoszczy rzeczywiście kiepsko. Najszybsze połączenia są przez... Wrocław! Z Radomia pół biedy. Wyjazd o 7.24, 25 minut na przesiadkę w Krakowie do Rzeszowa. A potem to już prosto - o 14 w autobus do Sanoka, a tam migiem przesiadka do Ustrzyk. Prościzna. :mrgreen:
http://rozklad-pkp.pl/"
http://www.rozklady.com.pl
"Nad horyzontem błyska się i słychać szczęk żelaza"
fiaa
Stonka bieszczadzka

Postprzez Cirilla » 15 wrz 2009, o 20:41

Z Radomia do kozienic busikiem a o 22.25 jest do Sanoka, właśnie ten przez Lublin, w Sanoku jest się po 5 i potem niestety czekanie do 7.35 na autobus do ustrzyk górnych. Nie jest to takie złe, już to przerabiałam!:)
Born to be wild
Cirilla
Stonka bieszczadzka

Postprzez iwonaf » 16 wrz 2009, o 12:08

Dzięki wszystkim serdecznie za pomoc, obawiałam się że mnie tu zaraz objedziecie za głupie pytania :) Ale na wyszukiwarkach połączeń jest straszny melanż, w wyszukiwarce ogólnopolskiej np jest połączenie, a na stronie przewoźnika nie :( No i problem z szukaniem przesiadek, jedynie na stronie http://www.e-podroznik.pl/ podaje dokładnie z przesiadkami, ale nie ma pewności czy aktualne. Jedyne wyjście to dzwonić po przewoźnikach i pytać, pytać, pytać...

Jak na razie znalazłam pks Warszawa- Ustrzyki Dolne (w Rmiu o 10:40) a dalej bodaże Krosno- Ustrzyki Górne. Miałam nadzieję dojechać jeszcze w pt do Wołosatego, ale chyba się przejdę :) W Ustrz. G. będę coś koło 20, cały dzień w podróży. Ale warto :D

Pozdrawiam,
Iwona
iwonaf

Powrót do Informacje praktyczne - pytania i odpowiedzi