Dojazd z Ustrzyk Dolnych do Wetliny

Szlaki, czasy przejść, dojazd i inne praktyczne tematy

Dojazd z Ustrzyk Dolnych do Wetliny

Postprzez Kasia84 » 13 wrz 2009, o 19:07

Witam,
czy może mi ktoś udzielic informacji czy jest jakakolwiek szansa na transport z Ustrzyk Dolnych do Wetliny tak po godzinie 20? Dopiero o tej porze uda mi się dotrzeć do Ustrzyk Dolnych a celel jest Wetlina, podejrzewam iż w piatkowy wieczór może być ciężko z transportem...
Kasia84

Re: Dojazd z Ustrzyk Dolnych do Wetliny

Postprzez IraS » 13 wrz 2009, o 19:42

Z Ustrzyk Dolnych nie kursują autobusy do Wetliny, musisz jechać z Sanoka ostatni autobus do Wetliny masz o 17:10. Z Ustrzyk D. możesz dojechać tylko d Ustrzyk Górnych a dalej stopem lub busem.
IraS
Administrator

Postprzez lucyna » 13 wrz 2009, o 19:43

Bliska zeru, pozostaje autostop.
lucyna

Postprzez smidon » 14 wrz 2009, o 14:54

Szansa na stopa zawsze jakaś istnieje, minimalna, właściwie równa zeru, ale jak ktoś ma szczęście to może złapie. Dobrze też rozeznać się w noclegach w Dolnych. Tak , żeby coś mieć zapasie.
W zeszłym roku na przełomie września i października usiłowałem złapać stopa w Górnych kierunek Muczne. Była 20, po godzinie stania, kiedy przejechały dwa samochody, ale w drugą stronę, poszedłem do baru i znalazłem gościa, który znał gościa, którego syn może pojedzie za kaske. Facio był taki uprzejmy, że zadzwonił po niego. Przyjechał stary, bo syn już nie mógł prowadzić. Jedziemy sobie powolutku opary gorzelnicze od kierowcy buchają takie, że już nic nie trzeba będzie pic wieczorkiem, aż gościu mówi: " wiesz, ja zasadniczo NIE PROWADZĘ, to syna samochód, no ale on nie może...". Dosyć długo jechaliśmy te dwadzieścia kilometrów, ale dzięki temu w jakim stanie był pan kierowca poznałem takie nowe ploty o wszystkich że hej.
Powodzenia
Rano, jak Ci się nie poszczęści wieczorem, szanse wzrosną o 100000 razy
smidon
Niedzielny turysta bieszczadzki

Powrót do Informacje praktyczne - pytania i odpowiedzi