Dom Wycieczkowy Pttk Wetlina

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

Dom Wycieczkowy Pttk Wetlina

Postprzez KASIA B » 2 sie 2011, o 08:26

Cześć,
na ostatnią chwilę znalazłam pokój właśnie w tym miejscu. Czy ktoś miał już przyjemność nocowania w tym miejscu? Jakie są Wasze opinie?
KASIA B
Stonka bieszczadzka

Re: Dom Wycieczkowy Pttk Wetlina

Postprzez lidkru » 2 sie 2011, o 08:40

ja miałam tę przyjemność :)
to zależy , czego oczekujesz, nam odpowiadało, ale po kolei:
dojechaliśmy późną nocą ( ok 20-tej ;) ) beż rezerwacji, za to w piątek, gdy tłumy wycieczek juz były tam zamelinowane, ale miła pani za barem powiedziała, ze ma jeden pokój 4-os, ale ponieważ nas jest 3, to płacimy za 3 os. pokój z łazienką i prysznicem, ale na piętrze. Wzięliśmy (pani sie zdziwiła, ze nie chcemy wcześniej go obejrzec). Rano się okazało, ze woda jest lodowata, ale działa prysznic - na środku tego pokoju, kibelek to osobne lokum . Śmiechu było , ze ho ho

ale najważniejszy był fakt, ze ponieważ wieczorem w trakcie ogniskowania sie wcięło koledze klucz, to wchodziliśmy przez okno, bo sie pojawiła taka możliwość. :mrgreen:
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez KASIA B » 2 sie 2011, o 08:45

czyli rozumiem, że warunki... hmmm.harcerskie :)
KASIA B
Stonka bieszczadzka

Postprzez lidkru » 2 sie 2011, o 08:46

ale to były ostatnie wolne miejsca, może inne pokoje sa bardziej luksusowe ;)
zamierzam to sprawdzić, ale dopiero w październiku
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez KASIA B » 2 sie 2011, o 08:47

ja będę od 14 sierpnia, więc dam znać :)
KASIA B
Stonka bieszczadzka

Postprzez lidkru » 2 sie 2011, o 08:52

koniecznie :D
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez Alina » 4 sie 2011, o 08:16

Nocowałam tam pod koniec lipca. W pokoju czuć było stęchliznę i jedno z łóżek wydawało się być niewygodne, ale mieliśmy ich w pokoju o 1 więcej niż było nam potrzeba, także nie było z nim problemu:) Nie wiem jak z pościelą, bo korzystaliśmy z własnych śpiworów. Łazienka czyściutka, z ciepłą wodą, miła obsługa. Byłam zadowolona z pobytu tam, ale nie mam porównania z innymi miejscami, bo był to mój pierwszy wypad w Bieszczady.
Alina
Stonka bieszczadzka

Postprzez Ina1973 » 4 sie 2011, o 13:35

Spytaj jeszcze w pensjonacie "Maria" w Wetlinie-adres znajdziesz w googlach
Ina1973
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez KASIA B » 6 sie 2011, o 09:10

W Pensjonacie Maria, może i byłoby fajnie, natomiast dla mnie jest ważna cena. Mianowicie jadę sama, więc będę musiała płacić za 2 łóżka...
KASIA B
Stonka bieszczadzka

Postprzez KASIA B » 29 sie 2011, o 22:06

Byłam, mieszkałam i już wróciłam. Co do warunków - zależy kto co lubi i na co się nastawia. Jak dla mnie Dom Wycieczkowy PTTK w Wetlinie kojarzy się z "barakiem" na stanicy Harcerskiej w Trzechmorgach. W pokoju 3 tapczany (ja byłam sama), stolik, szafka, półki, 2 taborety, szafka nocka, okno (które samo otwierało się w nocy i w czasie mojej nieobecności). Toaleta wspólna na korytarzu - 3 kibelki i 2 prysznice (mimo dużej ilości osób w kolejce nigdy nie czekałam). Duży plus - kilka razy dziennie widywałam Panie, które sprzątały korytarze, łazienki itp. Tak jak wcześniej pisałam - warunki harcerskie, ale jak dla mnie zadowalające, bo będąc w Bieszczadach, tak naprawdę na kwaterze tylko śpię - nie potrzebuję więc telewizorów, nowoczesnych wystrojów, internetu i innych udogodnień. Słyszałam natomiast narzekania jednego Pana (przez ściany i z korytarza można się było wielu rzeczy dowiedzieć), dzwoniącego do jakiegoś znajomego, skarżącego się, że do jakiej dziury on trafił, że pokój mały, łóżka niewygodne, a łazienka WSPÓLNA I NA KORYTARZU!!! De facto spotkałam tego Pana ze 2 godziny przed usłyszaną rozmową telefoniczną - ot, wybrał się z żoną i dwiema córeczkami na spontana do Wetliny w środku sezonu, i był wielce zdziwiony, że miejsc wolnych brak....

Ale rozgadałam się..

Co do D.W. PTTK Wetlina - polecam dla tych, którzy nie mają wygórowanych wymagań, a w góry wyjeżdżają pochodzić, a nie oglądać TV, lub podziwiać najnowocześniejszy wystrój pokoju.

Tyle ode mnie :)

Pozdrawiam
KASIA B
Stonka bieszczadzka

Następna strona

Powrót do Noclegi