domek 2 osobowy

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

domek 2 osobowy

Postprzez bikmen » 22 lut 2011, o 00:16

Jako, że jestem nowy na forum to chciał bym gorąco przywitać wszystkich. W bieszczadach byłem tylko na solinie gdy byłem małym człowiekiem teraz jestem już troszkę większy i chciał bym zabrać moją ukochaną dziewczynę na jej urodziny na 2-3 dni gdzieś właśnie w bieszczady by odpocząć od otaczającego nas świata od problemów i po prostu zrelaksować się. Szukam jakiegoś skromnego domku dla dwóch osób na 10go kwietnia, nie żaden jakiś full-wypas. Widzę po ofertach, że sezon zaczyna się zazwyczaj od maja. Mam nadzieję, że coś zaproponujecie i pomożecie mi coś znaleźć a od domku oczekuję aby był w miejscu od którego nie jest już daleko do szlaku gdzie można połazić albo jakiegoś fajnego miejsca gdyż interesuję się fotografią i na pewno będę szukał inspirujących miejsc. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
bikmen

Re: domek 2 osobowy

Postprzez lucyna » 23 lut 2011, o 06:21

Witaj na Forum.
Bardzo chciałabym Ci pomóc ale za bardzo nie wiem jak. Nie znam fajnych dwuosobowych, przytulnych domków. Proponuję przyglądnij ofertę Wetliny, może tam coś znajdziesz. Chyba mniejsze domki ma Niedźwiedź w Wetlinie, to Piotrowa Polana. Nie byłam tam wieki, chyba z 5-6 lat więc nie wiem jak teraz to wszystko wygląda. Piotrowa Polana ma jednak plusy: tam jest specyficzny klimat, fajny geniusz loci tego miejsca. Ładnie położona i chyba niezbyt droga. No i sam Niedźwiedź jest atrakcją turystyczną ;)
lucyna
Zbanowany

Postprzez bikmen » 23 lut 2011, o 12:07

Przeglądałem wiele ofert no i właśnie natrafiłem na Piotrową Polanę i chyba to wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Będę musiał zadzwonić i dopytać. Dziękuję Lucyno za odpowiedź.
bikmen

Postprzez wiechuu51 » 23 lut 2011, o 13:24

Witam kolegę.Ja chociaz tez jestem 'nowym' na Forum chcialbym swoją obecnością i wpisami przyczynic się by Bieszczadom nie stało nic 'złego" / jak tu proponuja inni i roztaczają swoje marzenia na jak najszybsze cywilizowanie rejonu/.Ale "ad rem ".Proponuję Ci Strzebowiska.Miejscowość przepieknie połozona między Przyslupem a Kalnicą. Poleciłbym ci pensjonat "Wichrowe Wzgórza" p.Marii Kiec.Atmosfera poza sezonem znakomita /bo o taki czas pytasz/.jak dobrze traficie to cały pensjonat do waszej dyspozycji, z niesamowitą kuchnią kaflową opalana wszechobecnym drewnem bukowym / zdjęcia w ofercie pensjonatu /.Pozdrawiam.
wiechuu51
Stonka bieszczadzka

Postprzez adam » 31 mar 2011, o 19:10

Witam,

Jeśli wybierasz się w Bieszczady to proponuje Ci okolice Jeziora Solińskiego, jest to centralny punkt Bieszczad z którego wszędzie jest blisko. A jeśli szukasz noclegu w pensjonacie lub domku letniskowym to proponuje domki "Leśna Chyża".
www.noclegipodlasem.pl
Myślę że w terminie w którym się wybierasz będziesz mógł wynegocjować atrakcyjną cenę.

Pozdrawiam.
adam

Postprzez pandominik » 7 kwi 2011, o 14:58

Byłem w tych noclegach pod lasem i mogę szczerze polecić. Wszystko było naprawdę w porządku, na takim poziomie, że nie myślisz, że mogłeś wybrać inne miejsce. Jeśli chcesz domek, to próbuj tam.
pandominik
Stonka bieszczadzka

Postprzez lidkru » 7 kwi 2011, o 19:51

adam napisał(a):Witam,

Jeśli wybierasz się w Bieszczady to proponuje Ci okolice Jeziora Solińskiego, jest to centralny punkt Bieszczad z którego wszędzie jest blisko.

coś się tu nie zgadzam. Znad jeziora w Bieszczady to jeszcze min. 20 km. Co prawda okolice jeziora tez są ciekawe, ale na pewno nie są tak atrakcyjne dla młodych osób , jak szlaki typowo górskie
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez wiechuu51 » 7 kwi 2011, o 20:23

Zgadza się Lidziu.
wiechuu51
Stonka bieszczadzka

Powrót do Noclegi