DOMEK NA WZGÓRZU NAD JEZIOREM SOLIŃSKIM W WOŁKOWYI

Pytania oraz opinie na temat obiektów noclegowych w Bieszczadach

Re: DOMEK NA WZGÓRZU NAD JEZIOREM SOLIŃSKIM W WOŁKOWYI

Postprzez creamcheese » 23 maja 2013, o 14:01

No i wystarczy jeden mądry post, a temat nabiera rumieńców i rozmachu :mrgreen:
Pozdrawiam
creamcheese
Ekspert bieszczadzki

Postprzez PaweleS » 23 maja 2013, o 14:34

Będę się musiał teraz ukrywać gdy pojadę w w Bieszczady przed Ramboweteranem.
I to za co? Za żart.Za próbę rozładowania nieprzyjemnej atmosfery.
Już Kundera pisał by uważać na żarty ;)
Nie wziąłem sobie tej nauki do serca.
Od dziś będę bardziej ostrożny:)
Przepraszam wszystkich za słowa swe i żarty również ;)
PaweleS
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez hadamlicz1 » 23 maja 2013, o 14:50

ale żeś Pawle przycykał.
Nic mnie tak nie męczy, jak niechodzenie po górach!
Hadamlicz
hadamlicz1
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez ramzes » 23 maja 2013, o 16:49

PaweleS napisał(a):Przepraszam wszystkich za słowa swe i żarty również

- Ty tak na poważnie czy znowu żartujesz :lol: ...

hadamlicz1 napisał(a):ale żeś Pawle przycykaL

- nie dokuczaj mu i tak ma stresa :lol: ...
- a tak na poważnie to niektórzy zrobią wszystko by tylko zawojować Forum - choćby trzema postami i jedną PW... ale takich "weteranów" znalazło by się więcej :o ...
ramzes
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 24 maja 2013, o 17:15

Poczytałem sobie te mądre słowa jakiegoś pana o ksywie weteran i ... chciałem zabrać glos, ale uznałem że może to mieć podobny oddźwięk jak moje debaty z niejaką Lucyną/Sonką i jak ją tam zwał. A weteran, no cóż, zakpil z samego siebie. Jeśli na forum nie znalazł opinii na rzeczony temat to mógl zwyczajnie ścisnąć japę na grupość żyletki i popytać na innych forach- najlepiej na Matki-polki.pl, albo dzieci-kwiaty.pl, albo na forum dla miłośników chłamu i tandety. Szkoda słów na takie wypowiedzi. A tak na marginesie- ciekaw jestem czego to jest weteran? ZBoWiD? Tam wielu ubeków z roszczeniowym stosunkiem do życia i potrzebą siłowego udowodnienia racji. Zresztą weteran to stary, a stary powinien mieć troche oleju w głowie, choc jak głosi przysłowie Salomona- Nie siwy wlos decyduje o mądrości. Co do oceny jakiegoś miejsca noclegowego- gdybyś szanowny Weteranie poczytał inne watki w dziale, to byś się przekonał że można tu znaleźć opinię nt wielu noclegowni, jeśli tylko ktoś może coś na dany temat rzec. Jest to jednak forum gdzie raczej zaglądaja ludzie wędrujący po górkach, koncentrujący się na pięknie Bieszczadu, znający wiele zagadnień turystycznych i krajoznawczych regionu. Jednak to nie omnibusy i wszechwiedzące snoby. To zwyczajni ludzie. A pisanie i odgrażanie się, że coś tam i coś tam jak coś tam, prezentują osoby pokroju podopiecznych mojej Kasi w jej miejscu pracy (żłobek). Może należaloby się tam wybrać żeby pobiesiadować z kolegami.
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez bieszczadzka kuna » 25 maja 2013, o 10:30

Myślałam Jerzu, że ciebie to już nic nie jest w stanie z równowagi wyprowadzić. Taki wesoły, uśmiechnięty mężczyzna a tu proszę w pełni poważny. To sobie Kasiula chłopa wychowała hii
bieszczadzka kuna
Stonka bieszczadzka

Poprzednia strona

Powrót do Noclegi