Działki w Bieszczadach - pytanie do miejscowych

Informacje i dyskusje o bieżących wydarzeniach w regionie.

Działki w Bieszczadach - pytanie do miejscowych

Postprzez nicpon » 24 paź 2011, o 21:07

Witam,

Obiło mi się o uszy, że w okolicy Bieszczad można bardzo tanio kupić kawałek ziemi (czasem nawet z chłupką). Wiecie może coś bliżej na ten temat ? Ewentualnie, na jakich serwisach można poszukać ? Nie interesuje mnie porządna inwestycja (bo takie poważne hektary albo domy na sprzedaż to wiem gdzie można znaleźć ;) ), bo na taką mnie nie stać, ale jak niewielką działeczkę można zakupić za niewielkie pieniądze (tak mi mówił znajomy, że gdzieś w prasie wyczytał) to może warto by się zainteresować.

Dzięki i pozdrawiam,
Ania
nicpon
Stonka bieszczadzka

Re: Działki w Bieszczadach - pytanie do miejscowych

Postprzez pietr » 1 lis 2011, o 12:19

Podbijam temat. Też proszę, o jakieś źródło, informacje, gdzie można znaleźć tanie oferty jakiś zwykłych ludzi, a nie wielkich firm deweloperskich...
pietr
Stonka bieszczadzka

Postprzez kumak_gorski » 1 lis 2011, o 20:34

Tanie działki w Bieszczadach? To chyba jakieś bajki.
Picking up my pain from door to door/Riding on the storyline/Furnace burning overtime/But this train don't stop there anymore
kumak_gorski
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez dziadekzupa » 14 gru 2011, o 14:59

nicpon napisał(a):Witam,

Obiło mi się o uszy, że w okolicy Bieszczad można bardzo tanio kupić kawałek ziemi (czasem nawet z chłupką). Wiecie może coś bliżej na ten temat ? Ewentualnie, na jakich serwisach można poszukać ? Nie interesuje mnie porządna inwestycja (bo takie poważne hektary albo domy na sprzedaż to wiem gdzie można znaleźć ;) ), bo na taką mnie nie stać, ale jak niewielką działeczkę można zakupić za niewielkie pieniądze (tak mi mówił znajomy, że gdzieś w prasie wyczytał) to może warto by się zainteresować.

Dzięki i pozdrawiam,
Ania

CZŁOWIEKU PRZESTRZEGAM CIĘ PRZED TYM BŁĘDEM BO JA GO POPEŁNIŁEM Z UROKU BIESZCZAD NIC NIE ZOSTANIE A LUDZIE POKAŻĄ PRAWDZIWĄ NATURE
PRZYJEŻDZAJ SOBIE I CIESZ SIE PIĘKNEM BIESZCZAD ALE NIGDY W ZYCIU SIE NIE OSIEDLAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dziadekzupa
Stonka bieszczadzka

Postprzez kresowiak » 21 gru 2011, o 12:33

Tanie dzialki w bieszczadach juz dawno nieaktualne.Cena zalezy rowniez od miejsca.Im wyzej i piekne widoki tym drozej,Okolice Cisnej , Krzywego .Wetliny ceny za ar od siedem do dziesiec tysiecy.Ja kupilem dwanascie lat temu po osiemset zlotych za ar.W tamtym czasie dzialek bylo do wyboru do koloru.Moj blad polegal na tym ze nie kupile m wiecej, ale i tak jestem szczesliwy. Pozdrawiam.
kresowiak
Niedzielny turysta bieszczadzki

Powrót do Aktualności i dyskusje na bieszczadzkie tematy