elektriczkami na krym

Tematy nie pasujące do pozostałych działów oraz luźne pogaduchy o wszelkich sprawach, polityka, historia, obyczaje, kultura, rozrywka, rozmaitości

elektriczkami na krym

Postprzez buba » 23 kwi 2009, o 15:24

cos dla milosnikow kolei... :)

wpadlam ostatnio na fajny pomysl- aby za rok wybrac sie na krym, korzystajac jedynie z ukrainskich pociagow osobowych-podmiejskich :) tak mnie naszedl ten pomysl sluchajac opowiesci znajomych o problemach z zakupem biletu lwow-symferopol czy koniecznosci wczesniejszej rezerwacji samolotow.

jazda oczywiscie sama dla swojego klimatu a nie tylko jako sposob dotarcia na miejsce, moze byc polaczona ze zwiedzaniem mijanych miejscowsci, noclegami po drodze a nie dzien i noc i byle szybciej...

ciekawa jestem czy ktos z was moze jechal taka trasa , ile czasu mu to mniej wiecej zajelo (czy to sa 3 dni czy 2 tyg.), ile wyszedl koszt podrozy. Moze ktos ma jakies spostrzezenia do podzielenia sie?? :)

moze ktos by tez mial ochote sie wybrac?
buba
Niedzielny turysta bieszczadzki

Re: elektriczkami na krym

Postprzez joorg » 23 kwi 2009, o 19:50

buba napisał(a):cos dla milosnikow kolei... :)...wpadlam ostatnio na fajny pomysl- aby za rok wybrac sie na krym, korzystajac jedynie z ukrainskich pociagow osobowych...

Dwa lata temu pomysł Twój został zrealizowany. Ja nie byłem, czego bardzo do dzisiaj żałuję, a co się po powrocie :lol: kolegów, naoglądałem zdjęć i nasłuchałem opowieści....:)to przynajmniej moje jest . Mogę Ci przekazać cały rozkład jazdy i koszty
(sprzed dwóch laty), tylko muszę skontaktaktować się z pomysłodawcą i realizatorem tego wyjazdu.
pozdrawiam Janusz
joorg

Re: elektriczkami na krym

Postprzez buba » 24 kwi 2009, o 15:39

joorg napisał(a):
buba napisał(a):cos dla milosnikow kolei... :)...wpadlam ostatnio na fajny pomysl- aby za rok wybrac sie na krym, korzystajac jedynie z ukrainskich pociagow osobowych...

Dwa lata temu pomysł Twój został zrealizowany. Ja nie byłem, czego bardzo do dzisiaj żałuję, a co się po powrocie :lol: kolegów, naoglądałem zdjęć i nasłuchałem opowieści....:)to przynajmniej moje jest . Mogę Ci przekazać cały rozkład jazdy i koszty
(sprzed dwóch laty), tylko muszę skontaktaktować się z pomysłodawcą i realizatorem tego wyjazdu.
pozdrawiam Janusz

bylabym ogromnie wdzieczna za wszelakie informacje!!!!!! :) bardzo chetnie bym poogladala tez zdjecia z tego wyjazdu!!

joorg- skoro zalujesz ze nie wybrales sie dwa lata temu to za rok masz kolejna szanse!! ;)
buba

Powrót do Offtop