Filmy które polecamy

Tematy nie pasujące do pozostałych działów oraz luźne pogaduchy o wszelkich sprawach, polityka, historia, obyczaje, kultura, rozrywka, rozmaitości

Filmy które polecamy

Postprzez Barnaba » 5 mar 2011, o 23:52

Ja od razu z grubej rury.
Youtube zlikwidowało ograniczenie czasu filmu. Tak wiec proponuję o afryce, czarnej dzikiej...
http://www.youtube.com/watch?v=FHe7n-5R ... ed#at=1077

Ostrzegam. Film dla ludzi o mocnych nerwach
http://www.lesneoko.com"
- że przewodnik napisałem i wycieczki robię. HA!

"Zawsze znajdzie się filozofia do braku odwagi"
Albert Camus (1913-1960)
Barnaba
Wyrypiarz bieszczadzki

Re: Filmy które polecamy

Postprzez skazaniec » 14 kwi 2011, o 06:56

a ja całkiem niedawno wybrałem się do kina na "Salę samobójców" i szczerze polecam...mądry film i bardzo pouczający - szczególnie dla rodziców
Wędrowny Psychopata Gawędziarz
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Postprzez PiotrekF » 14 cze 2011, o 20:47

Raczej filmik to jest http://www.youtube.com/watch?v=__QXmGIt ... ature=fvwp niekoniecznie polecam . Myślę ,że .......... obejrzycie zresztą

PF
PiotrekF
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 15 cze 2011, o 19:19

obejrzałem i jestem pod wrażeniem. to jest dopiero rydzyko... a nie jakies tam strumyczki w górzance
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez skazaniec » 29 cze 2011, o 08:36

a ja niezmiennie polecam Apollo 13 - IMHO film ideał!
Wędrowny Psychopata Gawędziarz
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Postprzez chwastek » 29 cze 2011, o 08:51

Genialne trio: Philip K. Dick, Vangelis, Ridley Scott czyli "Blade Runner" 1982.
chwastek
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez saturninkaW » 18 paź 2013, o 19:49

Wiem że wątek stary, ale po co zakładać nowy mając ten. Macie jeszcze jakies dobre filmy do polecenia? Chętnie bym się czymś zajeła.
saturninkaW
Stonka bieszczadzka

Postprzez krakra » 19 paź 2013, o 07:56

Proszę bardzo : np. "Droga" ( "The Road", 2009 ) wg Cormaca McCarthy'ego. Straszny i piękny ... A ! Pod żadnym pozorem nie oglądaj tego sama ... . Inne : "Czarne i białe w kolorze" ( "Noirs et blancs en couleur", 1976 ) - by troszku odetchnąć ... A potem znów : "Lea" 1996 Ivana Fíli ( przepiękny !!! ) , "Elizo, życie moje" ("Elisa, vida mía") C. Saury ... I oczywiście - "Między złem a głębokim błękitnym oceanem" ("Between the Devil and the Deep Blue Sea", 1995) Marion Hänsel ... - mistrzostwo świata ... . No, chyba, że wolisz kino w stylu ... Nie ! Lepiej już nic nie napiszę ... Ukłony !
krakra
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez Basia.Poniedzialek » 19 paź 2013, o 09:21

Dlaczego nie ma oglądać tego sama? Zaciekawiłeś mnie bardzo tym filmem. Salę Samobójców widziałam, Miedzy złem a głębokim oceanem rowniez.
Basia.Poniedzialek
Stonka bieszczadzka

Postprzez krakra » 19 paź 2013, o 11:49

Oj, bo to mroczny, przerażający film ... Choć naprawdę piękny ... . Bardzo sugestywny i prawdopodobnie najbliższy tego, co wkrótce może czekać nas wszystkich ... Koniecznie potrzebne jest czyjeś ramię, w które będziesz mogła wpić się palcami ... A potem, gdy film się skończy, gdy pogasną wszystkie światła ... dobrze byłoby wiedzieć, że wokół są jeszcze dobrzy, życzliwi ludzie ... . Ten film od lat nie daje mi spokoju ... A książka jest podobno dużo bardziej przerażająca ... . Znam kilka osób, które nie mogły się od niej oderwać, mimo, że czytali ją bladzi i niemi ze strachu ... o najbliższych ... A po doczytaniu jej do końca ... otwierali na nowo, by czytać raz jeszcze ... i ... jeszcze ... By zrozumieć ... by odszukać choćby dalekie światełko ... choć maleńki promyczek nadziei; dla nas wszystkich ... Brrr ... I - by nie było nieporozumień - ja nie straszę ... Ja ostrzegam tylko ... Aktorsko - wspaniałe, ale to wizja, od której trudno będzie się uwolnić ... Jak te najprawdziwsze przepowiednie, które ... nie mogą się niesprawdzić ... I nawet kochane Bieszczady nie na wiele się tu zdadzą ...
krakra
Niedzielny turysta bieszczadzki

Następna strona

Powrót do Offtop