Forum Chaty Socjologa

Forum Chaty Socjologa na Otrycie

Re: Forum Chaty Socjologa

Postprzez nemo7 » 29 lip 2011, o 21:29

ja również z dwójką studentów tam chcę zajrzeć, ciągnie mnie ta magia- czy prawdziwa, chcę się przekonać, tylko chcieliśmy tam 2 dni zamieszkać ale nikt nie odbiera telefonu - wejść na "rezerwacje" jak myślicie - jechać w ciemno? i co z autkiem - można go tam gdzieś w pobliży w miarę spokojnie zostawić- piszą, że w Dwerniku (tylko gdzie?wstyd, ale ja tam nie byłem), może poradźcie...
"Niebo zamiast dachu. Wiatr zamiast ścian. Dla niektórych to dom"
nemo7
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez Drwalik » 12 lis 2012, o 21:53

Jak dobrze, że są jeszcze takie miejsca. Dziękuje Gospodarzowi - Krzysiowi ,za serdeczną gościnność , miłe przyjecie i widoczną troskę o gości. Dziękuje za obecność wielkiego psa który nie szczeka i łasi się jak kot. Jest w chacie wszystko co potrzebne na turystycznym szlaku; gościnność , wrzątek na herbatę i suche ciepłe schronienie na nocleg . Resztę tworzą goście , zwykle fajni , fantastyczni, grający ,śpiewający - ja więcej nie potrzebuję.. Dlatego wracać będę tu ilekroć droga w pobliżu Chaty wypadnie.
/pobyt po żmudnej błotnej wędrówce w pasmie Otrytu w ciemnościach nocy 09.11.12 r. w drodze na "Zaduszki Zakapiorskie"/
A rano pogoda i widok na połoniny... wcale nie trzeba na nie włazić ,tak nawet lepiej wyglądają niż z tłumami na ścieżkach
Pozdrawiam Drwalik
Obrazek
Gdy usłyszysz ,zobaczysz powiew wiatru to będę ja ...
https://www.facebook.com/Drwalik
Drwalik
Stonka bieszczadzka

Postprzez jkonar » 7 lut 2013, o 12:31

ja byłam w 2005 roku, pamiętam wielkiego owczarka niemieckiego!:) Chata Socjologa ma niepowtarzalny klimat!
jkonar
Stonka bieszczadzka

Postprzez bieszczadzka kuna » 15 mar 2013, o 08:56

Magiczne miejsce, magiczny gospodarz
Załączniki
bieszczadzka kuna
Stonka bieszczadzka

Postprzez bieszczadzka kuna » 15 mar 2013, o 08:58

Magiczne miejsce dzień później.
Załączniki
bieszczadzka kuna
Stonka bieszczadzka

Postprzez Firmix » 23 lip 2013, o 07:47

jest ładnie
Firmix
Stonka bieszczadzka

Postprzez kafel » 19 sie 2015, o 06:24

Odwiedziłem po latach: o mało miejscowy nie zeżarł mojego psa :D
kafel
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez travel » 19 sie 2015, o 14:26

Sporo słyszałem o tym miejscu.
Muszę kiedyś zaglądnąć.
Rozmowy o Beskidach i nie tylko...
http://www.turystycznie-forum.pl
travel
Stonka bieszczadzka

Postprzez nemo7 » 28 cze 2016, o 10:50

Wstyd przyznać, ale nie dojechaliśmy do Chaty; w najbliższym czasie ponawiam próbę (już się zalogowałem - http://www.otryt.bieszczady.pl). Czy ktoś może mi doradzić, gdzie zostawić autko?; w Dwerniku czy też w Chmielu- na mapie widać jakąś drogę w połowie której jest zakaz wjazdu, można tam dojechać? Może ktoś wie i mi podpowie, z góry dzięki. Pozdrawiam
"Niebo zamiast dachu. Wiatr zamiast ścian. Dla niektórych to dom"
nemo7
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez MalwINKA » 6 mar 2017, o 11:42

Dużo słyszałam o tej chacie, ale jakoś nigdy mnie tam nie ciągnęło - uwielbiam chodzić po górach, ale po zejściu ze szklaku najczęściej marzę o dobrym jedzonku, ciepłym prysznicu i wygodnym łóżku, w którym ogląda zdjęcia z całego dnia.
MalwINKA
Stonka bieszczadzka

Poprzednia strona

Powrót do Chata Socjologa