Forumowy Konkurs Fotograficzny

Konkursy fotograficzne, wiedzowe i wszelkie inne zabawy związane z Bieszczadami

Re: Forumowy Konkurs Fotograficzny

Postprzez bogdan64 » 17 mar 2011, o 10:07

Przeznaczmy te nagrody na następny konkurs-mam nadzieję , że więcej osób weźmie w nim udział
bogdan64
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez lucyna » 17 mar 2011, o 11:25

Już się o to postaram ;)
O nagrody proszę nie martwcie się. Mamy pierwsze doświadczenia za sobą. Z tego co zauważyłam Koledzy są zainteresowani mapami i to tymi, których nie można kupić. Rozpoczęłam wielką akcję zbierania nagród, już pierwszego darczyńcę znalazłam. :)
To Barszczu szef Ruthenusa, do puli wejdzie 5 sztuk mapy toponomastycznej Wojtka Krukara "Komańcza, Wola Michowa i okolice", mam jeszcze z nowości z Zespołu Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie mapę "Pogórze Strzyżowskie i Dynowskie Czarnorzecko-Strzyżowski Park Krajobrazowy, w biurku znalazłam jeszcze "Podkarpacie południowe', i 2 multimedialne przewodniki "Osobliwości Bieszczadzkiego Parku Narodowego". Aha, do puli znowu trafią mapy Ruthenusa "Żubr oprowadza po Bieszcadach" hicior, wszyscy Laureaci ją dostali.

PS.
Miałam zapytanie na pw.
To TA mapa okolic Komańczy i Woli Michowej. :)
lucyna
Zbanowany

Postprzez marcopolo » 17 mar 2011, o 21:02

bogdan64 napisał(a):Przeznaczmy te nagrody na następny konkurs-mam nadzieję , że więcej osób weźmie w nim udział

Popieram propozycję.
marcopolo
Stonka bieszczadzka

Moje Bieszczady - konkurs fotograficzny

Postprzez lucyna » 18 mar 2011, o 09:41

Na wniosek Kolegów i po uzgodnieniu z Szefem ogłaszam drugą odsłonę konkursu fotograficznego.

Regulamin
- Zdjęcia do konkursu zamieszczamy w tym wątku od dziś do 26 marca,
- użytkownik może zgłosić jedno zdjęcie w miesiącu do konkursu, zdjęcie oczywiście musi być jego autorstwa,
- w okresie publikacji zdjęć można dyskutować na temat zdjęcia, ale nie można w tym czasie głosować,
- głosujemy od 26 marca do 2 kwietnia, jeden użytkownik głosuje na 3 zdjęcia, przyznając im odpowiednio 3, 2 i 1 pkt. podając nazwę użytkownika który, zgłosił zdjęcie,
- temat tej edycji konkursu wybiorę ja, tematy następnych edycji zapoda laureat 1 nagrody, ilość miejsc nagradzanych 3, nagrody wybiorą sobie sami laureaci z listy przygotowanej dla obu konkursów i tak laureat 1 miejsca otrzyma 3 fanty, 2 miejsca 2 fanty, a 3 1 fant. Oczywiście, pula nagród może wzrosnąć ale nie może zmaleć.

Moje Bieszczady
Tematyka konkursu bardzo szeroka, chciałabym abyście nam pokazali czym dla Was są Bieszczady, co Was w nich urzeka, co wg Was jest tu najcenniejsze, najpiękniejsze itd.
Ostatnio edytowano 25 mar 2011, o 13:21 przez Piotr_S, łącznie edytowano 2 razy
Powód: zmiana regulaminu
lucyna
Zbanowany

Postprzez lidkru » 18 mar 2011, o 11:03

no to jesteśmy załatwieni tematem :lol: . Dlaczego tylko jedno zdjęcie :?: :!: Tego nie można oddać jedną fotografią, jak dla mnie minimum to jakieś 200, no ale regulamin ustanowiony, więc zaczynam. Błagam tylko, nie objezdżajcie mnie za mocno za treść, technikę i td. Zdjęcie zrobione w 2005r, moją pierwszą cyfrówką , którą zakupiliśmy specjalnie na ten wyjazd. Od tamtej pory trochę się nauczyłam - z naciskiem na trochę ;)
A MOJE BISZCZADY to zachwyt człowieka na cudowną, bezkresną przyrodą. Im mniejszy człowiek, tym zachwyt bardziej szczery. Na zdjęciu moja córka, która pod górę marudziła, że nie ma siły, a jak się potem rozejrzała, to rzekła, że było warto :D To było dla mnie najpiękniejsze zdanie, jakie usłyszałam na tym wyjeździe.
Załączniki
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez bogdan64 » 18 mar 2011, o 14:01

Widzę, że już nie będę pierwszy który wrzuci fotkę.
,, Moje połoniny,,
Załączniki
bogdan64
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez karabin_bojowy » 18 mar 2011, o 15:05

Obrazek

a to moje Bieszczady... zapomniane drogi tonące w jesiennych promieniach .... bo nawet jak upaprze się w błocie po kolana to jest mi cudnie tam właśnie....
karabin_bojowy
Zakapior bieszczadzki

Postprzez laszlo » 18 mar 2011, o 17:13

To i ja pozwolę sobie coś dołożyć. Na zdjęciu od lewej Smerek - Połonina Wetlińska - Połonina Caryńska - Pasmo Tarnicy - Rawki
Załączniki
laszlo
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez kumak_gorski » 18 mar 2011, o 17:57

"(...)
Ja się tam urodziłem w piśmie
Ja wszystko górom zapisałem czarnym
Ja jeden znam tylko Synaj
Na lasce jałowca wsparty

I czerwień kalin jak cyrylica pisze
I na trombitach jesieni głosi bór
Że jedna jest tylko mądrość
Dzieło zdjęte z gór."

Picking up my pain from door to door/Riding on the storyline/Furnace burning overtime/But this train don't stop there anymore
kumak_gorski
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez eldoopa » 18 mar 2011, o 18:59

Nie wiem czy mam tu jakiekolwiek szanse z posiadaczami cyfrówek i ich urokliwymi fotkami ale co mi tam...

moje Bieszczady... oprócz wspaniałych widoków, taniego wina to także tragiczna historia ludzi, jakże łaskawa dla turystów. Historia setek krzyży...

Obrazek

Kiev 88| Fomapan 100 | 2010 | Górzanka
eldoopa
Niedzielny turysta bieszczadzki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konkursy