Forumowy Konkurs Fotograficzny

Konkursy fotograficzne, wiedzowe i wszelkie inne zabawy związane z Bieszczadami

Re: Forumowy Konkurs Fotograficzny

Postprzez lucyna » 20 mar 2011, o 10:47

Dopiero po pewnym czasie zorientowałam się, że popełniłam bobola. Jestem jak ten koń z klapkami na oczach, widzę tylko to co przede mną, zupełnie zapomniałam o szlaku czarnym. Byłam tam tylko z 3-5 razy i wyglądał on zupełnie inaczej, stąd pomyłka i zamieszanie za które przepraszam.
lucyna
Zbanowany

Postprzez PiotrekF » 22 mar 2011, o 17:26

Pozwolę sobie .....moje (to co mnie najbardziej w ...... przyciąga) .... pokazać . Świtaniem i wczesnym rankiem ....
PF
Załączniki
PiotrekF
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez nicpon » 22 mar 2011, o 20:32

To ja, jakoże bywam w Bieszczadach od paru lat zimą, dorzucam Halicz w zimowej szacie (udało się wtedy przejść w lutym przez Przełęcz Bukowską, Rozsypaniec , Halicz do Tarnicy i zejście na Wołosate i dalej do Ustrzyk Górnych i dalej na nocleg do bacówki pod Rawki - niezły to był wyczyn jak na zimę i wszytko na własnych nóżkach :) )

Pozdrawiam,

nicpon
Stonka bieszczadzka

Postprzez laszlo » 23 mar 2011, o 19:21

nicpon napisał(a):To ja, jakoże bywam w Bieszczadach od paru lat zimą, dorzucam Halicz w zimowej szacie

Halicz jeszcze nie oszpecony barierkami
laszlo
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez R20 » 23 mar 2011, o 19:31

Moje Bieszczady - chwile dla których warto tam być - wczesnojesienny zachód słońca na Dwerniku-Kamieniu.

Panorama-Dwernik-Kamien.jpg
Bez podpisu.
R20
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez PaweleS » 23 mar 2011, o 20:31

Jesiennie:)
Październik 2008 r.
Załączniki
PaweleS
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez Piotr_S » 24 mar 2011, o 08:23

Propozycja do przemyślenia odnośnie zmiany jednego z pkt regulaminu:
obecnie jest 15 zdjęć (lub 14), bardzo trudno jest wybrać jedno. Co innego jedno z pięciu a co innego z piętnastu czy dwudziestu pięciu. Na ogół zatem w tego typu konkursach oddaje się głosy na większą liczbę zdjęć.
Może gdyby każdy mógł zagłosować na 3 zdjęcia (zamiast jednego) byłoby łatwiej i wyłonienie laureatów mniej skomplikowane?
Piotr_S
Administrator

Postprzez karabin_bojowy » 24 mar 2011, o 10:47

laszlo napisał(a):Musze przyznać, że Lucyna miała nosa aby nie rezygnować z forumowego konkursu gdyż zabawa się rozkręca. Przy większej liczbie zdjęć proponuje umożliwić głosowanie na 3 fotografie i przyznawanie 3, 2 i 1 punktu

Piotr_S napisał(a):Propozycja do przemyślenia odnośnie zmiany jednego z pkt regulaminu:
obecnie jest 15 zdjęć (lub 14), bardzo trudno jest wybrać jedno. Co innego jedno z pięciu a co innego z piętnastu czy dwudziestu pięciu. Na ogół zatem w tego typu konkursach oddaje się głosy na większą liczbę zdjęć.
Może gdyby każdy mógł zagłosować na 3 zdjęcia (zamiast jednego) byłoby łatwiej i wyłonienie laureatów mniej skomplikowane?

no to chyba całkiem sensowne rozwiązanie, więc Piotrze :) czyń swą powinność i zmień regulamin :-D... znaczy jeśli pozostali również uważają to za dobre wyjście :)

pozd. k_b
karabin_bojowy
Zakapior bieszczadzki

Postprzez lidkru » 24 mar 2011, o 10:51

tak tak, zmieńmy , będzie nam łatwiej
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez lucyna » 24 mar 2011, o 10:56

lucyna napisał(a):
laszlo napisał(a):Musze przyznać, że Lucyna miała nosa aby nie rezygnować z forumowego konkursu gdyż zabawa się rozkręca. Przy większej liczbie zdjęć proponuje umożliwić głosowanie na 3 fotografie i przyznawanie 3, 2 i 1 punktu

Czytasz w moich myślach. Podobają mi się te zmiany regulaminie. Prawdę powiedziawszy cieszę się, że jako organizator nie mam prawa głosu. Już teraz miałbym problem z wyborem jednego zdjęcia. Wiecie co? Diablo cieszę się z tego. :)

Przecież już zmieniony. :shock:
Dodatkowo proponuję jeszcze jedną zmianę w II odsłonie. Z grona głosujących na zdjęcie moja staruszka Sonka zachowująca się jak kocię i ciągle bawiąca się karteluszkami wylosuje jedną osobę. Nagroda to mapa Żubr oprowadza po Bieszczadach lub cuś innego.
Listę nagród opublikuję później, na razie czekam na fanty.
lucyna
Zbanowany

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konkursy