Forumowy Konkurs Fotograficzny

Konkursy fotograficzne, wiedzowe i wszelkie inne zabawy związane z Bieszczadami

Forumowy Konkurs Fotograficzny

Postprzez IraS » 22 lut 2011, o 13:25

W sąsiednim wątku padł pomysł stworzenia takowego, więc to czynię. Na początek mały regulamin:

- Zdjęcia do konkursu zamieszczamy w tym wątku od 1 do 15 dnia każdego miesiąca,
- użytkownik może zgłosić jedno zdjęcie w miesiącu do konkursu, zdjęcie oczywiście musi być jego autorstwa,
- w okresie publikacji zdjęć (1-15) można dyskutować na temat zdjęcia, ale nie można w tym czasie głosować,
- głosujemy od 16go każdego miesiąca do ostatniego dnia miesiąca, jeden użytkownik głosuje na jedno zdjęcie podając nazwę użytkownika który, zgłosił zdjęcie,
- administratorzy na początku miesiąca ustalają temat konkursu, ilość miejsc nagradzanych i rodzaj nagrody,
- jeżeli administratorzy na początku miesiąca nie ustalą tematu i ilości miejsc nagradzanych, wtedy tematyka zdjęć jest dowolna, nagradzane jest pierwsze miejsce nagrodą niespodzianką,

Ten regulamin może ulec zmianom na podstawie sugestii, na które oczekuje na PW

Na początek ogłaszam konkurs Marcowy. Mamy jeszcze luty to wyjątkowo zdjęcia można zamieszczać od dzisiaj 22.02 do 15 marca 2011.

Jako że wszystkim tęskni się już pewnie za wiosną temat konkursu marcowego to WIOSNA W BIESZCZADACH

Na koniec marca nagradzamy pierwsze trzy miejsca. 1 miejsce - mapa Gorgany, Połonina Krasna, Świdowiec, 2 miejsce - mapa Czarnohora, 3 miejsce - mapa Bieszczady Wysokie.

zapraszam do zabawy
IraS
Administrator

Re: Forumowy Konkurs Fotograficzny

Postprzez bogdan64 » 27 lut 2011, o 18:30

Widzę,że będę pierwszy który wrzuci fotkę na konkurs.
Wiosna w Bieszczadach kojarzy mi się z Drogą Krzyżową na Tarnicę.
Nie będę opisywał miejsca-bez trudu je odgadniecie
Załączniki
bogdan64
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez karabin_bojowy » 2 mar 2011, o 22:09

Obrazek

a mi się wiosna w Bieszczadach kojarzy z magicznie żółtymi polami ....
karabin_bojowy
Zakapior bieszczadzki

Postprzez marcopolo » 4 mar 2011, o 23:58

A ja widzę bieszczadzką wiosnę tak ...
Załączniki
marcopolo
Stonka bieszczadzka

Postprzez smidon » 6 mar 2011, o 13:35

Czasem słońce, czasem śnieg
Załączniki
smidon
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez IraS » 16 mar 2011, o 08:08

Mamy 15 i widzę, że zabawa w konkurs fotograficzny nie chwyciła i na dzień dzisiejszy chyba jest zbyt mało chętnych, by się dalej w to bawić. Są trzy nagrody i raptem 4 zdjęcia, więc nawet głosowanie, też trochę nie ma sensu. W takim razie dokładam jeszcze 4 mapę "Bieszczady Wysokie" by każdy był nagrodzony i zamykam konkurs. Wrócimy do niego, gdy zainteresowanie takowym będzie większe.
Proszę przysłać swoje adresy pocztowe na PW bym mógł wysłać nagrody. Wyśle je wg kolejności zgłoszeń 1 osoba - mapa Gorgany, Połonina Krasna, Świdowiec, 2 osoba - mapa Czarnohora, 3 osoba - mapa Bieszczady Wysokie, 4 osoba - mapa Bieszczady Wysokie.

Konkurs do odwołania zamykam. :evil:
IraS
Administrator

Postprzez lidkru » 16 mar 2011, o 08:22

sądzę, że to nie tak , że małe zainteresowanie, tylko temat był chyba za trudny :roll: . Ja osobiście wiosną w Bieszczadach nie bywam ( o zgrozo), a inni pewnie nie posiadają w swojej puli zdjęć podchodzących pod wiosnę. Do tej pory wszak zima trzyma . Dajmy na to "lato w Biesach" to już mam całą furmankę i zdjęć i filmów.
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez skazaniec » 16 mar 2011, o 12:06

ja też bym dał temu konkursowi jeszcze jedną szansę:) (daj mu szansę, daj mu szansę:P) popieram stanowisko Lidki - dla mnie np wiosna w Biesach jest nieosiągalna (praca, obowiązki, odległość), a co do lata - to nawet ja stonek bieszczadzki posiadam kilka(set) zdjęć tego okresu. Co do zdjęć - są ciekawe. Szczególnie to nadesłane przez smidona przypadło mi do gustu. Adminie szanowny upraszam uniżenie o nie zamykanie tego konkursu. Nie jest może on odkrywczy, ale piękne fotografie pięknych miejsc mogą uprzyjemnić życie w dni pracy.
Wędrowny Psychopata Gawędziarz
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Postprzez lucyna » 16 mar 2011, o 12:11

Ogłaszam wszem i wobec iż przyjmuję jako pomysłodawczyni ten konkurs pod swoje skrzydełka. W tym miesiącu Admin jako organizator zamknął konkurs, Jego wola. Nowa odsłona konkursu odbędzie się 1 kwietnia. A i będą przewidziane ciekawe nagrody, właśnie odkryłam w swoim biurku 3 prezentacje multimedialne o Bieszczadzkim Parku Narodowym. :)
Pula nagród będzie wspólna.
Ostatnio edytowano 16 mar 2011, o 12:13 przez lucyna, łącznie edytowano 1 raz
lucyna
Zbanowany

Postprzez lidkru » 16 mar 2011, o 12:13

a jak braknie nagród to ja dołożę coś, ale o Kujawach :D
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Następna strona