Forumowy konkurs

Tematy nie pasujące do pozostałych działów oraz luźne pogaduchy o wszelkich sprawach, polityka, historia, obyczaje, kultura, rozrywka, rozmaitości

Re: Forumowy konkurs

Postprzez Piotr_S » 22 lut 2011, o 14:19

karabin_bojowy napisał(a):... a druga rzecz to miała być zabawa... ale jakoś straciłam chęć do tej zabawy....

No cóż, skoro straciłaś z powodu mojego posta - to trudno. Mnie chodziło jedynie o to, aby inni nie stracili z powodu Waszych postów. Konkurs łatwo zrobić, ale zachęcić do udziału w nim już znacznie gorzej. W każdym razie jakby idea upadła, to biorę jakby co winę na siebie :D
Piotr_S
Administrator

Postprzez lucyna » 22 lut 2011, o 14:22

Piotr_S napisał(a):
karabin_bojowy napisał(a):... a druga rzecz to miała być zabawa... ale jakoś straciłam chęć do tej zabawy....

No cóż, skoro straciłaś z powodu mojego posta - to trudno. Mnie chodziło jedynie o to, aby inni nie stracili z powodu Waszych postów. Konkurs łatwo zrobić, ale zachęcić do udziału w nim już znacznie gorzej. W każdym razie jakby idea upadła, to biorę jakby co winę na siebie :D

Nic na siłę. Jeżeli Koleżanki i Koledzy będą bawić się to będę się z tego bardzo cieszyć, jeżeli zaś nie to trudno. Już go trochę z Kobitą wespół zespół reklamujemy.
lucyna
Zbanowany

Postprzez Agnieszka » 22 lut 2011, o 14:43

Piotr_S napisał(a):Regulaminy ok, powinny jedynie uwzględniać fakt, iż nie mogą w nich brać udziału organizatorzy i ich rodziny.

I napisz coś człowieku na Admina...... :o Ledwie się odezwałam a już mnie wykluczyli ;)
Agnieszka
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez IraS » 22 lut 2011, o 14:54

Myślę, że nie ma sensu nikogo wykluczać, chyba logiczne, że jak daję nagrody to nie będę o nie walczył, ale dlaczego Piotr miał by nie spróbować powalczyć o moje nagrody. Zdjęcia wybiorą i tak użytkownicy nie administratorzy. Robienie anonimowych ankiet, czy wysyłania zdjęć do mnie odpada. Za dwa tygodnie aż do jesieni będę w rozjazdach i to często za granicą. Nie będę w stanie tego ogarnąć. Proponuje taką formułę jaką zamieściłem w wątku, gdzie konkurs już ogłosiłem. Nie będzie to nikogo obciążało wystarczy na koniec miesiąca podliczyć którego użytkownika zdjęcie wygrało, wysłać nagrody i ogłosić temat następnego konkursu. Myślę, że temat powinien ogłosić osoba fundująca nagrody i może to być też każdy użytkownik forum jak ma ochotę dać jakieś fanty na ten cel. (ale to na spokojnie przemyśle i ew dopisze do regulaminu). Najpierw zobaczymy czy będzie jakieś zainteresowanie bo może po miesiącu pomysł zdechnie.
IraS
Administrator

Postprzez lucyna » 23 lut 2011, o 07:00

Zauważyłam promyczek nadziei w wątku bibliofilskim. :) Wchodzę tam i nie wierzę własnym oczom. Ktoś tam zagląda do postów, jest nawet po kilka wejść do wątków. To jest zauważalne na pierwszy rzut oka, przeważnie po napisaniu nowego postu jest 10, góra 20 wejść, dział nie cieszy się popularnością, a dziś taka miła niespodzianka :) Czyżby nasz konkurs spodobał się? Fajnie byłoby. Powrzucałam informację o nim na inne fora, może jeszcze jakiś Bieszczadlub do nas zaglądnie :)
lucyna
Zbanowany

Poprzednia strona

Powrót do Offtop