Gdzie jechać

Szlaki, czasy przejść, dojazd i inne praktyczne tematy

Gdzie jechać

Postprzez andrzejt1 » 25 sie 2015, o 09:31

Po raz pierwszy chcę wyjechać w Bieszczady , znajomi proponują Wetlinę, dodaję iż jadę na weekend , może ktoś poradzi mi jakieś ciekawe szlaki w pobliżu a może inna miejscowość.Dodaję do tej pory jeździłem w Tatry i trochę mi się znudziły.Dzięki za pomoc.Może również jakieś noclegi.
andrzejt1
Stonka bieszczadzka

Re: Gdzie jechać

Postprzez lidkru » 25 sie 2015, o 13:03

Wetlina to dobry wybór, przebiega tamtędy wiele szlaków, można zrobić pętelki, mozna podjechac busem do Cisnej lubw drugą stronę: do Ustrzyk Grn i wrócić górami... Jak masz mapę to popatrz i sobie coś zaplanuj, my nie znamy Twoich preferencji... Szlaki nie są trudne, ani też bardzo dalekie. A co do noclegów: czego szukasz? hotelu czy schroniska, tanio czy komfort?
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez creamcheese » 25 sie 2015, o 15:01

Koronka bieszczadzka! ! ;)
creamcheese
Ekspert bieszczadzki

Postprzez Barnaba » 26 sie 2015, o 19:31

Zasadniczo na weekend to i w Sanoku może być. Zależy co chcesz zobaczyć i zanocuj tak aby było najlepiej.
Przykładowo jeśli interesują Cię źródła Sanu i Tarnica, to lepiej Muczne, a jeśli kwestie pierwszowojenne to polecam Cisną, Smolnik nO. Sanok też jest niegłupi, masz skansen, galerie Beksy, ikon, fajne knajpy, niedaleko ruiny zamku.

Dodam, że gdzie byś nie był, pozostanie niedosyt.
http://www.lesneoko.com"
- że przewodnik napisałem i wycieczki robię. HA!

"Zawsze znajdzie się filozofia do braku odwagi"
Albert Camus (1913-1960)
Barnaba
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez andrzejt1 » 27 sie 2015, o 13:37

dzięki skupię się chyba na Wetlinie
andrzejt1
Stonka bieszczadzka

Postprzez blady » 27 sie 2015, o 21:27

Poczytałem o Wetlinie i Cisnej,u mnie późny wieczór za oknem cykają świerszcze i przypomniałem sobie tą ścieżkę z Cisnej do wsi Smerek ,razem ze wschodem słońca ,najpierw to ostro męczące podejście od strony Cisnej,nagrodzone pięknymi widokami i olbrzymimi polanami borówek.Po tej wędrówce ,mocząc stopy w Wetlince przepływającej obok mojego namiotu na polu w smerku-wetlinie popijałem piwko i jeszcze 14 dni o góry moje góry,tak sobie zatęskniłem.Im bliżej tym bardziej tęsknię.
blady
Stonka bieszczadzka

Postprzez andrzejt1 » 31 sie 2015, o 11:38

Dzięki za podpowiedzi . jeśli to możliwe to proszę o polecenie jakiegoś noclegu w Wetlinie . jestem zainteresowany pokojem 2 osobowym z łazienką . blisko szlaków
andrzejt1
Stonka bieszczadzka

Postprzez lidkru » 31 sie 2015, o 12:37

tam jest wszędzie blisko szlaków ;)
zapytaj w Piotrowej Polanie albo U Rumcajsa
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez creamcheese » 31 sie 2015, o 12:58

A Rumcajs to jeszcze egzystuje? Widziałem nie tak dawno (może w 2014) ogłoszenie, że do sprzedaży...tam zresztą (jak pamiętam) nie było pokoi z łazienkami.
creamcheese
Ekspert bieszczadzki

Postprzez andrzejt1 » 2 wrz 2015, o 10:01

Czy ktoś był w Jakubówce lub Michałówce ?
andrzejt1
Stonka bieszczadzka

Następna strona

Powrót do Informacje praktyczne - pytania i odpowiedzi