Gdzie najlepsze stoki w okolicach wetliny?

Szlaki, czasy przejść, dojazd i inne praktyczne tematy

Gdzie najlepsze stoki w okolicach wetliny?

Postprzez fictionace » 2 lut 2010, o 22:38

Witam,
W przyszłym tygodniu będziemy (ja i moja dziewczyna) w Wetlinie.
Wracając na Mazowsze bardzo chcieli byśmy zatrzymać się po drodze na kilka godzin i pojeździć na snowboardzie.
Siedzę od kilku godzin przed monitorem i zbieram informacje/opinie na temat różnych stoków.
Niestety dobrodziejstwo internetu jest jego przekleństwem zarazem. Opinie na forach są ze sobą skrajnie sprzeczne, informacje z portali tematycznych nieaktualne itd.

Szukamy miejsca gdzie znajdziemy dość długie trasy, w miarę dobrze przygotowane, najlepiej naśnieżane w przypadku gdyby nam nie sypnęło.
Musi tam też być wyciąg krzesełkowy, bo moja partnerka nie opanowała jeszcze wjazdu na orczyku a w tym wypadku mogło by jej to zepsuć przyjemność.
Długość około 1000m ale im dłużej tym lepiej :)
Musi być wypożyczalnia.

Planujemy jechać (autem) przez :warszaw-rzeszów-brzozów-sanok-wetlina i od tej trasy chcemy odbić maksymalnie 25km (w jedną stronę) ale będziemy elastyczni jeżeli będzie warto.

Myślałem o następujących ośrodkach:

Puławy Górne
Ustrzyki dolne

Z góry dziękuję i pozdrawiam
Filip
fictionace

Re: Gdzie najlepsze stoki w okolicach wetliny?

Postprzez IraS » 3 lut 2010, o 11:41

Odpowiedziałeś sobie chyba sam bo Puławy i Ustrzyki D plus do tego Przemyśl to jedyne miejsca w okolicy gdzie jest "krzesło". Reszta to wyciągi orczykowe, najbliżej Wetliny masz wyciąg w Kalnicy.
IraS
Administrator

Powrót do Informacje praktyczne - pytania i odpowiedzi