Gdzie te klimaty!!

Informacje i dyskusje o bieżących wydarzeniach w regionie.

Gdzie te klimaty!!

Postprzez jajek12 » 14 lip 2013, o 11:05

Witam. Ludzie! Co się z Wami dzieje? Wczoraj wróciłem z Wołosatego i jestem w szoku (takim negatywnym :( ). Pojechaliśmy z kumplem w wakacje po to, żeby poczuć te bieszczadzkie klimaty (gwar przy ogniku, gitara, śpiew itp.) A tam co? Ludzi jak na lekarstwo - i w Ustrzykach G i w Wołosatym - niektóre bary nie czynne w sklepie pustki, wolne pokoje... no co się dzieje? No nic, może wszyscy na szlaku :D Zbliża się wieczór, powoli towarzystwo się schodzi. Siedzimy sobie w kuchni wspólnej dla kilku pokoi... no zaraz z kimś pogadamy, może jakaś gitara. Są pierwsi: Cześć , cześć zrobili sobie herbatkę kanapki i............poszli do pokoju :( Są następni i to samo :o No nie ma z kim pogadać. Sami młodzi ludzie! ( ja 50+ :D ) Już zwątpiliśmy, a tu nagle wychodzi towarzystwo też 50+ i co niosą ..... gitarę :D I to było to! Posiedzieliśmy, pośpiewali, pożartowali i wypili po piwku wieczór zleciał miło i przyjemnie. Ale przykre jest to, że nikt się nie przyłączył, nawet tylko po to, żeby posłuchać gitary. Byli też tacy co pytali: Co tu można robić? Nie wiem, może chcieli iść na dyskotekę? A ja (wapniak) nie potrafiłem ich zrozumieć ? No co można robić w Wołosatym? Z jednej strony fajnie, że nie ma tłoku na szlaku (przez całą Caryńską spotkaliśmy może z 50 osób) żal, że tak się dzieje. Ale może to początek wakacji, albo ja coś wymyślam.
Pozdrawiam. jajek12
jajek12
jajek12
Stonka bieszczadzka

Re: Gdzie te klimaty!!

Postprzez lidkru » 14 lip 2013, o 11:30

bo te klimaty to pewnie nie w wakacje, tylko jesienią...Trza mieć nadzieję:-)
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez jajek12 » 14 lip 2013, o 13:20

Od kilku lat jeżdżę jesienią, przeważnie październik, i niestety jest tak samo. Dla tego pomyślałem o wakacjach.
jajek12
jajek12
jajek12
Stonka bieszczadzka

Postprzez lidkru » 14 lip 2013, o 13:40

no co Ty, ja też gł. październik, i ZAWSZE jest z nami gitara :) widać nigdy jeszcze się nie spotkaliśmy...
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Postprzez amstaf358 » 14 lip 2013, o 14:20

jajek12 napisał(a):Od kilku lat jeżdżę jesienią, przeważnie październik, i niestety jest tak samo. Dla tego pomyślałem o wakacjach.
jajek12

Klimaty trzeba sobie wypracować i znależć, niestety przeniosły się tam gdzie teraz jest pieniadz..czyli do Polańczyka i Soliny.byłem 17 dni to wiem...to tam teraz na keiach są śpiew i gitary przy dymie ogniska,jak się znudzi to karaoke,występują miejscowi artysci i twórcy,grają zespoły,można isć potańczyć do któregoś z osrodków,lub popływać kajakiem po Solinie ,lub zapolować na ...jakieś hmmm przyjezdne ciało :lol: wiem że się skrzywicie że to nie to, że stonka turystyczna,kurort ,i daleko do prawdziwych gór i połonin ja też tak mam ale, gdyby np w Wetlinie lub w Cisnej działa się chocby połowa tego co w Polańczyku to ja bym się na pewno tam przeniósł...a tak muszę chcąc do gór, do Wetliny dojechać co bywa rano, zwłaszcza po śpiewaniu Autsajdera z balkonu, trudne :lol: a pora roku niema nic do rzeczy... bywam ZAWSZE wiosną i jesienią...i klimaty raz lepsze raz gorsze ale są...pozdrawiam
Bieszczady może nie są wszystkim,ale wszystko bez Bieszczad jest niczym!.....
amstaf358
Wyrypiarz bieszczadzki

Lokalizacja: z piekła rodem/sercem Polańczyk..i Terka przed masakrą

Postprzez włóczykij » 20 lip 2013, o 09:05

Jajku a może trzeba było w aneksie kuchennym walnąć grubym głosem : zapraszamy wszystkich do ogniska pośpiewamy ,ziemniaki upieczemy. Młodzi też by chętnie przyszli ,tylko nie byli pewni czy mogą? Tak czasem jest ,że człowiek nie chce się narzucać.
Pustki są, fakt, czasy Wołosatek w Wołosatym minęły - komuś na tym widocznie zależało i to bardzo.
włóczykijowy transport http://www.busy-bieszczady.com.pl/
włóczykij
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez niwde581 » 22 sie 2013, o 18:58

dokłądnie te klimaty nie są w wakacje tylko najlepiej jesienią :D
niwde581
Stonka bieszczadzka

Postprzez jerzumarian » 29 wrz 2013, o 18:23

Zapraszam Jajka12 na Bieszczadzkie Jerzowisko i Zmiane czasu w Cisnej. Bedzie sie działo. A co do klimatów, to chyba szukałes ich nie tam gdzie trzeba.
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez skazaniec » 30 wrz 2013, o 09:54

jerzumarian napisał(a):Zapraszam Jajka12 na Bieszczadzkie Jerzowisko i Zmiane czasu w Cisnej. Bedzie sie działo. A co do klimatów, to chyba szukałes ich nie tam gdzie trzeba.

potwierdzam, klimaty będą na pewno :)
Wędrowny Psychopata Gawędziarz
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 25 sty 2014, o 17:01

no to jeszcze a'propos klimatów: kolejna impreza z gitarrami i innymi instrumentami odbędzie się w terminie 26-30 marca 2014 roku w Bacówce pod Honem. Klimatu trzeba szukac tam gdzie sa ludzie a nie tylko nazwy i tak zwane centra turystyczne. W zasadzie to jeszcze nie slyszalem by w Wołosatem czy w U.Górnych panowala jakas niesamowita atmosfera i cos szczególnie miałoby mnie tam przyciagnac. Ale jeśli znajda się ludzie , którzy mnie tam czyms przyciągna, to pewnie zechce poznac ten klimat...
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Następna strona

Powrót do Aktualności i dyskusje na bieszczadzkie tematy