Gorąca Prośba!

Szlaki, czasy przejść, dojazd i inne praktyczne tematy

Gorąca Prośba!

Postprzez jakubus555 » 25 sie 2009, o 11:06

Witam! za dwa tygodnie planujemy wybrać się w grupie 6-os w Bieszczady. Jako że byłem tam ostatni raz jakies 5 lat temu mam do was parę pytań. Po pierwsze co sądzicie o tej trasie ? :

Niedziela
– przyjazd Zagórz >>bus>> – nocleg , Wołosate
Poniedziałek- Tarnica – Bukowe Berdo – Ustrzyki Górne- nocleg, Ustrzyki Górne
Wtorek – Połonina Caryńska- Połonina Wetlińska – nocleg, Chatka Puchatka na połoninie Wetlińskiej
Środa- Połonina Wetlińska – przełęcz Orłowicza- Szczawnik – Smerek – nocleg, Smerek
Czwartek – Smerek – fere czeta – Okrąglik – Cisna – nocleg, Cisna
Piątek – dzień wolny w Cisnej xD
Sobota - dwie opcje :
Cięższa – Cisna – Wołosań – Jaworna- Chryszczata – Duszatyn – nocleg Duszatyn lub Komańcza
Lżejsza- Cisna – Wołosań – Jaworne – Kołonice –nocleg, Kołonice albo bystre
Niedziela – dostajemy się do zagórza i w niedziele wieczorem spadamy do domu

Chciałbym również zapytać czy warto rezerwować noclegi przed wyjazdem czy na bieżąco już w Bieszczadach ?
Jeszcze jedno pytanko :P Chcemy sie dostać z Zagórza do Wołosatego Busem. Wiecie ile taka podróż może kosztować u prywatnego busika? Może jeżdżą jakieś pksy ? Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam !
jakubus555

Re: Gorąca Prośba!

Postprzez wojchr » 25 sie 2009, o 14:18

Witam.
Trasa owszem, owszem.
Będzie po wakacjach, luźno.
Noclegi bez kłopotów.
Busiki do wetliny lub ustrzyk powinny jeszcze kursować, koszt myślę 15 PLN.
Pozdrawiam.
Wojtek
wojchr

Postprzez gryzula » 31 sie 2009, o 16:49

Z busami moim zdaniem może być już problem. Byłam w Bieszczadach 23-29.08. i w Zagórzu pustka. Nie ma busów. Nawet bywa problem, by podjechać od strony UG do Cisnej. Busiarze kursują raczej między UG i Wetliną.
Ale na PKS możecie liczyć. Ja jechałam tym o 15.15 Zagórz-Wołosate.
gryzula
Stonka bieszczadzka

Postprzez jalokim83 » 6 wrz 2009, o 22:47

Ja jeździłem wszędzie stopem - busów się nie doczekałem.
jalokim83

Postprzez OsadaMagury » 18 wrz 2009, o 10:40

Bardzo fajna trasa,w tych dniach nie powino być ruchu wiec mozan rozkoszowac sie natura. Koszt busa to chyba 15zł o ile dobrze pamietam.
OsadaMagury

Powrót do Informacje praktyczne - pytania i odpowiedzi