Hotel Muczne

Szlaki, czasy przejść, dojazd i inne praktyczne tematy

Re: Hotel Muczne

Postprzez jerzumarian » 6 sty 2015, o 15:11

droga do Mucznego jest całkiem niezla. Po prostu trzeba być gotowym na przemierzanie drog z rózną prędkością. Jeżdżę tym odcinkiem zwyklym Pieżotem i jakos nie narzekam. Jesli ktos wątpi w jakość dróg w Biesach to niech suię wybierze na drogi powiatowe choćby na wzgorzach Strzelińskich, albo w Górach Bystrzyckich. W Bieszczadach po wielu latach prawdziwej zapaści pod tym wzgleem, jest po prostu super. A wracając do Hotelu w Mucznem- jak nic nie stanie na przeszkodzie- czyli jak promile pozwola, to dotrzemy tam w piatek i zrobimy swierze focie...
Wrócilem z Bieszczadów. Raz na zawsze.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez wojtequss » 8 sty 2015, o 09:51

dokładnie opisane,
wojtequss
Stonka bieszczadzka

Postprzez jolek234 » 9 sty 2015, o 13:38

ja jakoś nie za dobrze wspominam tą drogę, zajmuje mi za dużo czasu
jolek234
Stonka bieszczadzka

Postprzez creamcheese » 9 sty 2015, o 17:20

Przejedź drogą z Polany do Lutowisk przez Skorodne...wtedy asfalt do Mucznego wygładzi Ci się :)
creamcheese
Ekspert bieszczadzki

Postprzez mirluc11 » 10 sty 2015, o 19:07

Szanowny "Zakapior bieszczadzki"pewnie wychodzi z założenia że jak gdzie indziej jest podobnie lub gorzej niż u niego,to znaczy dla niego że jest "nieźle"?
Niestety,ale ta filozofia nie zawsze i nie wszędzie się sprawdza.Sam wiele razy przemierzałem tę i wiele innych podobnych dróg i zawsze bałem się o stan zawieszenia swojego samochodu.Mam być gotowy na jazdę z "różną prędkością"?Tzn. z konkretnie jaką?Bo tam w wielu miejscach musiałem się zatrzymać ,wysiąść i samemu sprawdzić gdzie i jak mogę w miarę bezpiecznie przejechać prawie stojąc w miejscu.Odcinek ok.5km to wyrwa w asfalcie przy wyrwie,miejscami od 6-10cm głęboka.Dziwię się PZDP w Ustrzykach D.o to że olewa tę drogę.Do naprawy jest stosunkowo niewielki odcinek,środki można pozyskać choćby z funduszy EU.A droga jak myślę jest potrzebna nie tylko nam turystom ale przede wszystkim-miejscowym.Ciekawe że można było kilka lat temu wybudować prawie od nowa dłuższą DW 897 Ustrzyki G-Wołosate?Może to jednak nie problem środków,a ludzi odpowiedzialnych za stan dróg w Bieszczadach?Widzę i doceniam zmiany zachodzące w Bieszczadach,rozumiem że nie każda droga może i powinna być wyasfaltowana,ale ta droga jest-jak mniemam ważna dla "krwioobiegu Bieszczad"gdyż prowadzi do miejsc ważnych dla tamtego regionu (ważny region tyrystyczny,zamieszkany przez tubylców oraz gospodarczy - wywóz drewna).
mirluc11
Stonka bieszczadzka

Postprzez jerzumarian » 11 sty 2015, o 20:02

Hamuj piętką chłopcze jak sie do mnie zwracasz. Masz prawo jazdy? Uczyli Cie ,że pojazd prowadzi się z taką prędkościa na jaka pozwlają warunki? To nie pisz tutaj tych swoich mądrosci, bo krew mnie zalewa jak to czytam. Jak Ci nie pasują drogi w Bieszczadach to lec do Egiptu- tam sa lepsze. Poza tym, ze styl w jakim ze mna probujesz dysskutowac bardzo mi nie leży, to odniose się do meritum sprawy- droga 897 jest w zarządzie Pokarpackiego Zarządu Dróg Wojewodzkich w Rzeszowie, natomiast odcinek o ktorym tu prawimy jest w zarzadzie Dróg powiatowych w Ustrzykach D- czyli w powiecie Bieszczadzkim. Jesli komus nie leży stan drog w jakims rejonie i jest zainteresowany poprawa ich jakości, może zasiegnac jezyka u źrodla- tam można się dowiedziec jakie są plany remontowe. A biadolenie na forum i użalanie się nad zawieszeniem swojego auta to sorry chłopie- dziecinada. Ja ta droga jeżdże Peugeotem 106 i nie przypominam sobie bym gdziekolwiek mial problemy z pokonaniem jej. Ale rowniez moje podejście do auta jest takie- jeżdże zlomem i nie biadolę. I wybacz moj interlokutorze, nie jestem z poznanskiego,zeby miec szkockie zapędy i zalowac siana na podróże i naprawy samochodu- jaki by nie był. Jak czujesz się urazony to wybacz, ale podniosles mi cisnienie dosc rzesko.
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez mazg » 12 sty 2015, o 17:42

Panowie do sedna, do tematu wróćmy , co z remontem/budową hotelu ?
:)
mazg
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez jerzumarian » 12 sty 2015, o 18:11

nie zauwazyłem znaczących zmian od jesieni. Chyba to jeszcze potrwa do ... jesieni, albo i dalej
jerzumarian
Zakapior bieszczadzki

Postprzez samurajjka » 11 lut 2015, o 12:54

Na wszystko niestety potrzebne sa pieniądze. A czy ktoś ma jakieś namiary na ten hotel?
samurajjka
Stonka bieszczadzka

Postprzez tadeks » 12 lut 2015, o 16:06

samurajjka napisał(a):A czy ktoś ma jakieś namiary na ten hotel?

GPS 49.13030N 22.74466E
tadeks
Niedzielny turysta bieszczadzki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Informacje praktyczne - pytania i odpowiedzi