II PIMB w Sękowcu dn. 2.10.2011 r.

Tu się umawiamy na różnego rodzaju wspólne imprezy, wyjazdy, wycieczki oraz wspominamy te, które się odbyły

Re: II PIMB w Sękowcu dn. 2.10.2011 r.

Postprzez otrok » 9 paź 2011, o 17:24

Impreza oczywiście była udana, musiała być! - vide ostatnie zdjęcie, i nikt tu nikogo pod pistoletem nie zatrzymywał, wprost przeciwnie - siedzieliśmy z prawdziwą przyjemnością. Integracja była też Pe jak Przyzwoita; strawę duchową zapewniały koncerty skrzypcowe Wojtka i choć Bach mi nie leżał, to już koncert Mendelssohna to była wirtuozeria, było też trochę poezji i wspólne śpiewnie.
Strawą dla ciała była przepyszna karkówka przyrządzona przez Basię, plus dodatki. No i oczywiście coś dla spitira, ale wszystkiego było w sam raz i kaca na drugi dzień prawie nie było.
A na drugi dzień Wojtek pożegnał się z rana z osobami, których na Integracji nie było, gdyż położyły się wcześniej spać i pojechał w kierunku na Romanię.
Ja miałem przenieść się do Kalnicy, ale zaszedłem na małe piwko z rana pod sklep w Zatwarnicy i w Zatwarnicy w efekcie nocowałem, choć wieczór spędziłem w Sękowcu przy jakimś bimbrowatym koniaku z poznanymi dzień wcześniej warszawiakami, którzy byli poprzedniego dnia na Kińczyku.
Następny dzień przywitał mnie już konkretnym kacem; małe piwko, obiad i powolny powrót. Odwiedziliśmy jeszcze po drodze trzykropka, pewnie odstraszaliśmy klientów naszym popimbowym wyglądem ;) , ale po trzykropkowej herbacie z hibiskusa praktycznie doszedłem do siebie, zajrzeliśmy jeszcze do "U Oli" w Kaliny.
Fajnie było poznać osoby, które udało mi się poznać i chętnie wybrałbym się jak najszybciej, na kolejną bieszczadzką integrację.
Dziękuję Wojtkowi i wszystkim, którzy byli.
otrok
Wyrypiarz bieszczadzki

Poprzednia strona

Powrót do Zloty i spotkania