IX KIMB. Sobota 15 maja. Konferencja główna.

Tu się umawiamy na różnego rodzaju wspólne imprezy, wyjazdy, wycieczki oraz wspominamy te, które się odbyły

IX KIMB. Sobota 15 maja. Konferencja główna.

Postprzez Stały Bywalec » 31 sty 2010, o 15:57

Rozpoczęcie proponuję nie wcześniej niż o godz. 19:30.

Odnośnie kosztu uczestnictwa w tym głównym spotkaniu KIMB - oczekuję propozycji Jacka lub kogoś przez Niego upoważnionego. Ze swej strony sugeruję, aby Jacek wprowadził dla nas bilety wstępu będące zarazem "bonami konsumpcyjnymi" - do zrealizowania tego wieczora w Jego lokalu. A w jakie cenie? Nie wiem, proponujcie i decydujcie.

Odnośnie programu naszego spotkania - też może on zostać ułożony jedynie przy Waszym udziale.
Jeden bardzo ważny punkt tego programu już mamy. To uroczyste wręczenie przez Marcowego dyplomów i nagród dla laureatów tegorocznych "Powsimordów".

Serdecznie pozdrawiam
Stały Bywalec
Jaka jest najpiękniejsza górska miejscowość w Polsce?
Podpowiedź: 4 sylaby, w tym pierwsza: "Za".
Jeśli jednak myślisz o Zakopanem, to jesteś w błędzie.
Prawidłowa odpowiedź brzmi: Zatwarnica.

Pozdrawiam
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Prezydent na uchodźstwie

Re: IX KIMB. Sobota 15 maja. Konferencja główna.

Postprzez Hero » 5 lut 2010, o 21:00

Zostaną rozdane okolicznościowe przypinki KMIBowe, które zadeklarowałem się (na sąsiednim forum) wykonać, tam jest temat do zamawiania :)

Hero
Hero
Stonka bieszczadzka

Postprzez sjug » 30 mar 2010, o 20:58

Witam

Przepraszam za przesunięcia w czasie i że dopiero teraz się odzywam ale .....................

Podczas rozmowy ustaliśmy stawkę z SB za bilet 30 zł .
W tej cenie proponuję:
Piwko 0,5 l, kiełbaska, golonko drobiowe, karkówka, pajdy ze smalcem (oczywiście dodatki pieczywo, musztarda itp.)
Całość z grilla będzie do wykorzystania od godz 18-23.30 w sobotę.
Bilety proponuję zakupić po przyjeździe (oszczędzi to kolejek, jak i pozwoli Nam się odpowiednio przygotować do ceremonii IX KIMB'u)
Oczywiście bilety będą do nabycia w barze już od początku tygodnia.
Ceremonia oficjalna ma zacząć się o godzinie 19.00 do ...............................

Myślę że jest to kwota do przyjęcia dla każdego a i menu jest syte.

Co do piątku to na pewno będzie rezerwacja dużego stołu dla osób z forum od godziny 19.00, aby spokojnie można było wrócić z wycieczek i miejsce żeby się znalazło :)

Pozdrawiam i do zobaczenia na miejscu Jacek S

PS: Jeśli by miało coś się zmienić proszę SB o kontakt telefoniczny
sjug
Stonka bieszczadzka

Postprzez andrzej627 » 30 mar 2010, o 22:40

sjug napisał(a):golonko drobiowe

Co to jest?
andrzej627
Ekspert bieszczadzki

Postprzez lucyna » 31 mar 2010, o 04:31

Przeglądnęłam menu i już wiem, gdzie nie organizować imprez integracyjnych. :twisted:
lucyna
Zbanowany

Postprzez Stały Bywalec » 1 kwi 2010, o 18:15

sjug napisał(a):(...)
Podczas rozmowy ustaliśmy stawkę z SB za bilet 30 zł .
W tej cenie proponuję:
Piwko 0,5 l, kiełbaska, golonko drobiowe, karkówka, pajdy ze smalcem (oczywiście dodatki pieczywo, musztarda itp.)
Całość z grilla będzie do wykorzystania od godz 18-23.30 w sobotę.
Bilety proponuję zakupić po przyjeździe (oszczędzi to kolejek, jak i pozwoli Nam się odpowiednio przygotować do ceremonii IX KIMB'u)
Oczywiście bilety będą do nabycia w barze już od początku tygodnia.
Ceremonia oficjalna ma zacząć się o godzinie 19.00 do ...............................

Myślę że jest to kwota do przyjęcia dla każdego a i menu jest syte.

Co do piątku to na pewno będzie rezerwacja dużego stołu dla osób z forum od godziny 19.00, aby spokojnie można było wrócić z wycieczek i miejsce żeby się znalazło :)

Pozdrawiam i do zobaczenia na miejscu Jacek S

PS: Jeśli by miało coś się zmienić proszę SB o kontakt telefoniczny

No i very good.
Również uważam, że cena 30 zł/os. za bilet wstępu (w istocie jest to bon konsumpcyjny) absolutnie nie jest wygórowana.
Jeśli komuś menu nie odpowiada, to może przynieść swoje kanapki, a cały bon zamienić na alkohol. :D

A teraz do Lucy: jeszcze jedna Twoja taka malkontencka uwaga, to wpiszę do programu IX KIMB taniec przy rurze w Twoim wykonaniu. :D

Pozdrawiam
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Prezydent na uchodźstwie

Postprzez Stały Bywalec » 21 maja 2010, o 13:01

Relację Lucy z naszego głównego posiedzenia plenarnego KIMB możemy przeczytać tu:
topic158-160.html
Szkoda, że Autorka skryła to swoje ciekawe i dramatyczne (pod względem gastrycznym) sprawozdanie w jakimś starym "połazęgowiskowym" wątku. :lol:

Prosiłbym, aby własne wrażenia z pamiętnego wieczora 15 maja zamieszczać tu - zarówno posty, jak i zdjęcia oraz ew. linki do filmów.

Ja osobiście mam następującą refleksję: wg mnie to był najbardziej udany KIMB, jak do tej pory. Być może się mylę (wszak cztery KIMB-y, od II do V, opuściłem). Zresztą na obu forach internetowych nie ma nikogo, kto by zaliczył wszystkie dziewięć kongresów. Nawet Piotr był nieobecny na chyba trzech.

Pozdrawiam
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Prezydent na uchodźstwie

Powrót do Zloty i spotkania