Jakie GoPro kupić?

Fotografia górska: techniki, sprzęt. Zdjęcia w niniejszym dziale zamieszczamy wyłącznie w celu wymiany doświadczeń, testów, itp.

Jakie GoPro kupić?

Postprzez bieszczad » 30 paź 2013, o 11:12

Chcę kupić kamerkę GoPro. Widzę, że jest kilka wersji, które można kupić -regulamin forum
Która jest najlepsza?
bieszczad
Stonka bieszczadzka

Re: Jakie GoPro kupić?

Postprzez Bandit » 22 gru 2013, o 11:39

GoPro jest bardzo dużo. Znaczy tak:
Jako że jeżdżę motorem także używam gopro na kask. Można tej kamery używać na wiele sposobów..
bardzo dobrze sprawdza się także w podróżach autem, motorem i na piechotę.
Polecam GoPro Hero 3 cena nie wielka około 14000 zł
Bandit
Stonka bieszczadzka

Postprzez lowell79 » 29 gru 2013, o 11:25

Wszystko zależy od tego do czego będzie Ci ona potrzebna. Ogólnie asortyment dodatkowy jest dość drogi.
lowell79
Stonka bieszczadzka

Postprzez Bandit » 8 sty 2014, o 15:26

wiadomo że jeżeli jest coś drogie to pewnie dobre. Nic mylnego.. warto zainwestować w coś co będzie używane bardzo długo, jednak strach pada na twarz jak ktoś nam może go "podwędzić" przy podróży czy wypoczynku.
Warto chować taki sprzęt gdzieś gdzie nie ma dostępu osoba trzecia.
Znajomy właśnie wczoraj zakupił kamerkę tylko nie wiem dokładnie jaką. Dziś wieczorem mamy jechać na motory to przetestuje go :) na kask jak będę miał jakiś materiał udostępnię go ;)
Bandit
Stonka bieszczadzka

Postprzez ramzes » 8 sty 2014, o 20:42

Bandit napisał(a):Polecam GoPro Hero 3 cena nie wielka około 14000 zł

:?: :?: :?:
ramzes
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez lowell79 » 9 sty 2014, o 19:07

Jakie inne firmy (oprócz GoPro) specjalizują się w produkcji kamer ekstremalnych?
lowell79
Stonka bieszczadzka

Postprzez astroman79 » 3 gru 2014, o 10:32

Podbijam .
astroman79
Stonka bieszczadzka

Postprzez Lena781 » 22 kwi 2015, o 13:47

Ostatnio są w media expert i neonecie takie za 300 zł i są tez świetne nie potrzeba gopro ponieważ tu płacisz za markę więcej niż za kamerę . mysle ze jakos pomogłem :) :D :)
Lena781
Stonka bieszczadzka

Postprzez kafel » 5 lip 2015, o 10:40

Pytanie co kto potrzebuje: od 5-ciu lat używam kamery samsung hmx-h300: kupiłem ze względu na:
- wytrzymałość akumulatora /do 3 h/, jednak dokupiłem drugi na dłuższe wypady
- kodek H 264, PAL /ekspresowe cięcie, łączenie w avidemux bez re-kompresji i bez zmiany jakość/
- rozdzielczość full-hd, a nie jak w większości hd
- 30 krotny zoom optyczny
- genialny stabilizator obrazu /również optyczny/, są i dodatkowe zoomy cyfrowe, czy stabilizacja, ale to kit: kupując kamerę nie należy brać ich opcji pod uwagę.
- bardzo szybkie dostosowanie się do zmiany oświetlenia
- kamera sprawdza się: na rowerze, na mrozie /tu lepiej zakupić lepszą kartę sd/, a przede wszystkim: w górach
- świetną cenę

minusy: kręcenie w ciemnym pomieszczeniu bez dodatkowego oświetlenia raczej odpada, wyświetlacz dość ciemny: przy sporym słońcu wymaga wprawy, robienie zbliżeń /np dalekich gór na tle jasnego nieba również trzeba dość wprawy: ostrość, naświetlenie/

reasumując: o ile ktoś nie kręci zdjęć podwodnych to w teren idealna rzecz, wymiary pozwalają przytroczyć do pasa, czy włożyć do kieszeni: nakręciłem nią setki GB filmów z Bieszczad, Beskidów /większość w ruchu/ i jestem bardzo zadowolony: ostatnio przeglądając w tym zakresie cenowym dane techniczne tego co na rynku nie wybrałbym innej.

Go-Pro podobnie jak Garmin w sferze nawigacji: marketing i cena z kosmosu: za to samo można kupić wypasiony i o niebo lepszy sprzęt.
kafel
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez Darkos » 17 wrz 2015, o 16:23

Ja mam SJCAM - SJ4000 (oryginalna, istnieje wiele podróbek) mi całkowicie wystarczy na wypady górskie i rowerowe. Minus to slaba bateria, trzeba mieć najlepiej 2-3 zapasowe.
Darkos
Stonka bieszczadzka

Następna strona

Powrót do Fotografia