Jamna 2015

Tu się umawiamy na różnego rodzaju wspólne imprezy, wyjazdy, wycieczki oraz wspominamy te, które się odbyły

Re: Jamna 2015

Postprzez lidkru » 31 maja 2015, o 05:54

tadeksie , tym razem Maniek był solo :)
tzn. nie miał szans na solowe występy, bo koniecznie chcieliśmy mu wszyscy pomagać, ale jeśli chodzi o Kapelę, to był jej jedynym reprezentantem ;)
a teraz pociągnę już do końca, niech krzyś spokojnie jedzie na urlop :mrgreen:
Sobota rano, spać nie dają... chrapią aż się do Zakliczyna niesie...mordercze pomysły wymieniłam na śniadanko + spacerek na Rosulec (całe 516m n.p.m.)

Obrazek

Jak sobie wróciłam, to już Marysia z Witkiem kawkowali, więc doczekaliśmy razem do godziny W :arrow: czyli 11, na którą zaplanowany został wymarsz na Wieprzek. Krutul z Jarkiem oznajmili, że za długo się nie widzieli , żeby teraz tracić czas na jakieś spacerki, więc zostają , bo muszą sobie razem pobrzdąkać :roll: :lol:
No to sobie podreptaliśmy za turlającym się Jerzem. Trasa wiodła przez Kaplicę Męczeństwa, potem lasami i polami do skały Wieprzek, i powrót przez Uroczysko Jamna do bacówki. Tam powitał mnie piękny sms od krzysió, więc jeszcze krótka telefoniczna rozmowa (każdemu żal , że nie na żywo), a po obiadku szybkie wpakowanie się do aut, i clue dzisiejszego programu: jedziemy na Most Stacha :D Przy okazji pooglądaliśmy sobie Zalew Rożnowski z okien samochodu (bo na inną formę zwiedzania nie było niestety czasu). W obecnej chwili nie trzeba się wcale męczyć szukaniem tej budowli, albowiem jest strzałka od głównej drogi. Jakoś po rowach upchnęliśmy auta i podreptaliśmy. Idę, patrzę... most jak most...szeroki nawet... czym ten krzyś sie zachwycał? ale zeszłam sobie ścieżynką na dno jaru, a tam....mowę mi odjęło!! Zdjęcia nawet w 10% nie oddają prawdziwego wrażenia, jakie to dzieło robi

Obrazek

Obrazek

Krzysiu, bardzo się cieszę,że kiedyś tam z Grażką pojechaliście i pochwaliliście się tym odkryciem , bo pewnie inaczej my byśmy tam nie dotarli :)

No to powrót, bo zaraz Celtic ma grać , a strasznie lubię patrzeć na ichniejszego flecistę w akcji :)
Niestety, dla mnie i Jacka to juz był ostatni akcent tegorocznego podsłońcowego festiwalu :cry: Gdy rozkręcał się Mikroklimat, my musieliśmy niemal siłą Łazika wsadzać do samochodu... Jeszcze pożegnania , obiecanie spotkania najdalej na Danielce, zielona herbata już do kubka na wynos, "bezpiecznej drogi" od Adasia i ...
O 4.00 wychodziłam z psem na spacer :roll:

To było kolejne niezwykłe spotkanie. Dziękuję (Krutul krzyczy , że ściska wszystkich :D ) :)
Dla zainteresowanych komplet zdjęć:
https://picasaweb.google.com/1063660401 ... Imy5LPBpQE
...Właśnie przed chwilą zbiegłam z zakładu
Dla niepoprawnych marzycieli...
lidkru
Zakapior bieszczadzki

Re: Jamna 2015

Postprzez łazik » 31 maja 2015, o 13:12

Taaa za to chrapanie to co niektórym eksmisję z apartamentu bym dał :lol:

Obrazek
Takie zadymy były piątkowym rankiem na Pogórzu.
Góry aż do nieba...
łazik
Wyrypiarz bieszczadzki

Poprzednia strona

Powrót do Zloty i spotkania