Jamna Górna i Dolna

Ludzie, miejscowości, zabytki, architektura sakralna - dyskusje oraz zdjęcia

Jamna Górna i Dolna

Postprzez katria » 27 maja 2010, o 12:42

Witam gorąco,
Poszukuję wszystkie osoby, które związane są ze wsiami Jamna Górna lub Dolna (dolina rz. Jamninki, położone k. Arłamowa, Trójcy i Rybotycz). Jamna została doszczętnie wysiedlona w 1947 r. Czy Wasi bliscy stamtąd się wywodzą? Może znacie osoby, które pochodza z Jamny, w Polsce lub na emigracji. Może uda nam się odnaleźć wzajemnie. Odezwijcie się, proszę.
K
katria
Stonka bieszczadzka

Re: Jamna Górna i Dolna

Postprzez Wowa » 26 sie 2010, o 18:47

Witam gorąco! Jestem krewną państa śp. Kruków Hanny i Józefa ze wsi Jamna, przesiedlonych w r 1947 na Warmię. Ich dzieci, tj Katarzyna, Mikołaj, Maria i Jan mieszkają obecnie na Warmii. Mają liczne wnuki i prawnuki, oboje nie żyją. Katarzyna i Mikołaj mieszkają we wsi Swojki, poczta Łukta, Maria i Jan w Jonkowie. Nie posiadają internetu, ale pamiętają okoliczności wysiedlenia. Ja mieszkam w Krakowie, mój e-mail: gabasz@poczta.onet.pl. i na tym adresie będzie mi najwygodniej korespondować. Niniejszym korzystam z serwera mojego przyjaciela, który zalogował się na tym forum. Pozdrawiam. Gabriela Szmielik-Mazur
Wowa

Postprzez katria » 12 sty 2011, o 11:09

Witam z calego serca, bedziemy w kontakcie :)
Czy inni pobratymcy o rodzinnych korzeniach w Jamnie tez sie tu jeszcze odnajda i odezwa?

Ja calkiem niedawno dotarlam do osob, ktore zyja, maja sie w zdrowiu i przy pamieci, ktore doskonale pamietaja przesiedlenia. Moi krewni i ch najblizsi sasiedzi. Jak tylko zima przejdzie wybieram sie w droge na Mazury. Bede szukac mogily mojej prababci..
K
katria
Stonka bieszczadzka

Postprzez Wowa » 19 sty 2011, o 09:13

Witam serdecznie :) Dzięki za odpowiedź i tak jak wcześniej informowała moja znajoma,w sprawie Jamnej proszę się kontaktować poprzez email gabasz@poczta.onet.pl Pozdrawiam!!! :)
Wowa

Postprzez katria » 19 sty 2011, o 14:11

Dzieki za udostepnione najwyrazniej po znajomosci konto dla postu Gabi:)
katria
Stonka bieszczadzka

Powrót do Historia Bieszczadów