Jesień w Bieszczadach

Szlaki, czasy przejść, dojazd i inne praktyczne tematy

Re: Jesień w Bieszczadach

Postprzez lucyna » 15 wrz 2009, o 18:27

Nigdy o czymś podobnym nie słyszałam. Możesz powołać się na przepisy prawne bądź regulamin parku?
lucyna

Postprzez smidon » 15 wrz 2009, o 18:48

"6. Ze względu na bezpieczeństwo zwiedzających i ochronę przyrody poruszanie się po szlakach na obszarze parku narodowego dozwolone jest wyłącznie od świtu do zmierzchu. "
Czasem niektóre przepisy można troszeczkę nagiąć, a ty Lucyna zawsze w 100% przestrzegasz regulaminu?
smidon
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez lucyna » 15 wrz 2009, o 18:51

smidon napisał(a):"6. Ze względu na bezpieczeństwo zwiedzających i ochronę przyrody poruszanie się po szlakach na obszarze parku narodowego dozwolone jest wyłącznie od świtu do zmierzchu. "
Czasem niektóre przepisy można troszeczkę nagiąć, a ty Lucyna zawsze w 100% przestrzegasz regulaminu?

No właśnie, nocą nie wolno.
Jeżeli chodzi o park narodowy to nie przypominam sobie abym łamała jakieś przepisy.
lucyna

Postprzez smidon » 15 wrz 2009, o 18:55

Nawet takiego pięknego rydza czy prawdziwka ominiesz jak rośnie pod nogami i woła: "zabierz mnie ze sobą"! To co mu powiesz ,ze regulamin nie pozwala?
smidon
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez OsadaMagury » 18 wrz 2009, o 10:45

Koniec wrzesnia i poczatek pazdziernika to najlepszy moment jesli ktoś chce zoabczyc jesien w bieszczadach. Piekne mieniace sie na czerwono-złoto liscie. No niesamowity widok.
OsadaMagury

Postprzez natei2 » 29 wrz 2009, o 12:13

był ktoś w ostatnich dniach w Bieszczadach? Np Tarnicy? Bo wybieram się w najbliższy weekend. Czy jest już fajnie kolorowo i złociście? :) może jakieś zdjęcia?
natei2

Postprzez Cirilla » 29 wrz 2009, o 15:42

Wróciłam wczoraj z Otrytu i okolic. już coraz bardziej jesiennie choć jeszcze nie czerwono, bardziej żółto-pomarańczowo:)
Born to be wild
Cirilla
Stonka bieszczadzka

Postprzez yamro » 30 wrz 2009, o 14:19

Cirilla napisał(a):Wróciłam wczoraj z Otrytu i okolic. już coraz bardziej jesiennie choć jeszcze nie czerwono, bardziej żółto-pomarańczowo:)

Witam wszystkich,

planuje swoja pierwszą w zyciu wizytę w Bieszczadach i nie wiem kiedy najlepiej sie wybrać czy druga polowa pazdziernika bedzie dobrym momentem aby zobaczyc piekne "płonące" drzewa?czy lepiej troszke wczesniej?
będe wdzięczny za wasze doswiadczone glosy

Bartek
yamro

Postprzez yamro » 30 wrz 2009, o 14:25

yamro napisał(a):
Cirilla napisał(a):Wróciłam wczoraj z Otrytu i okolic. już coraz bardziej jesiennie choć jeszcze nie czerwono, bardziej żółto-pomarańczowo:)

Witam wszystkich,

planuje swoja pierwszą w zyciu wizytę w Bieszczadach i nie wiem kiedy najlepiej sie wybrać czy druga polowa pazdziernika bedzie dobrym momentem aby zobaczyc piekne "płonące" drzewa?czy lepiej troszke wczesniej?
będe wdzięczny za wasze doswiadczone glosy

Bartek

Jeszcze jedno.
Gdzie najlepiej zrobic sobie baze wypadową?
yamro

Postprzez natei2 » 30 wrz 2009, o 14:54

przeczytaj wszystkie posty w tym temacie a uzyskasz odpowiedź kiedy najlepiej się wybrać ;)
natei2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Informacje praktyczne - pytania i odpowiedzi