Kierunek: rolnictwo

Rośliny i zwierzęta, czyli wszystko na temat bieszczadzkiej przyrody oraz problemy i zagadnienia związane z szeroko pojętą ochroną środowiska i ekologią

Re: Kierunek: rolnictwo

Postprzez lucyna » 27 mar 2009, o 21:44

Na konferencji rozmawialiśmy także o złym przepływie informacji, braku komunikacji i edukacji. Przedstawiciel Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska pan Nowak zaproponował coś na kształt okrągłego stołu. Najpierw w kuluarach drążyłam temat, przed chwilą rozmawiałam z Kolegą z regionalnej rozwijając ten temat. Mam nadzieję, że niedługo gestorzy bazy, samorządowcy, ekolodzy i wszystkie zainteresowane osoby będą mogły spotkać się w Bieszczadach. Będziemy rozmawiać o pilnych sprawach wymagających natychmiastowych interwencji, o możliwościach znalezienia rozwiązań finansowych inwestycji proekologicznych, opracowywać strategie rozwoju turystyki w Bieszczadach no i poruszać tematy bardzo drażliwe np.wyciąg na Jaśle, lotnisko w Krajnem, rajdy terenówkami, możliwość utworzenia Turnickiego Parku Narodowego, nowych rezerwatów, stanowisk dokumentacyjnych, użytków ekologicznych. W poniedziałek mam skontaktować się z panem Markiem Kuziemko z Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska.
Kumpla zaprosiłam 19 na imprezę na Łopienniku, tam także ewentualnie będzie można porozmawiać.
lucyna
 

Poprzednia strona

Powrót do Flora i fauna Bieszczadów, ochrona środowiska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zarejestrowanych użytkowników i 0 gości


Loading

O F I C J A L N E    F O R U M    D Y S K U S Y J N E    S E R W I S Ó W:
               

Forum bieszczadzkieforum.pl używa plików typu cookies do poprawnego działania strony, w celach statystycznych, reklamowych, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz by umożliwić logowanie zarejestrowanym użytkownikom. Korzystanie z forum bieszczadzkieforum.pl, bez zmian ustawień w używanej przez Państwa przeglądarce internetowej oznacza zgodę na wykorzystywanie technologii cookies i zapisywanie ich w pamięci Państwa urządzenia zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

cron