KIMBowy wyjazd na PIKUJ

Bieszczady Wschodnie, Borżawa, Świdowiec, Gorgany, Czarnohora

Re: KIMBowy wyjazd na PIKUJ

Postprzez Bob » 11 maja 2009, o 17:25

Z ubolewaniem pragnę poinformować, że względy służbowe uniemożliwiają mi przyjazd na KIMB i tym samym wyjazd na Ukrainę.Mam nadzieję, że jakaś dobra dusza będzie mogła zabrać pod Pikuja mAAtyldę i jej koleżankę
Bob
Bob
Stonka bieszczadzka

Postprzez IraS » 11 maja 2009, o 18:49

Jeszcze nie wiadomo czy my pojedziemy bo prognozy nie są optymistyczne a jak będzie lało to nie ma sensu jechać.
IraS
Administrator

Postprzez IraS » 11 maja 2009, o 20:11

Jadę jutro do Chyrowa na małe zakupy to obczaję jak tam kolejki w Krościenku i ile odprawa trwa bo podobno teraz małe kolejki ale sie wszystkiego czepiają. Niedawno Michała z Bacówki PMR wzieli na kanał z samochodem a znajomego z Cisnej nawet na osobistą.
IraS
Administrator

Postprzez Bob » 11 maja 2009, o 20:19

Na granicy z Ukrainą to nigdy nic nie wiadomo.Ze swoich skromnych doświadczeń wydaje mi sie, że najlepiej jednak pieszo-oczywiście z plecakiem, ponieważ okazało się , ze nawet "mrówki: przepuszczały turystów bez kolejki
Bob
Bob
Stonka bieszczadzka

Postprzez IraS » 11 maja 2009, o 20:24

W Krościenku nie ma pieszego przejścia można tylko autem albo pociągiem.
IraS
Administrator

Postprzez joorg » 11 maja 2009, o 23:07

IraS napisał(a):.... prognozy nie są optymistyczne ....

Śledzę też ..... http://www.gismeteo.ua/ua/towns5/33515.htm" target="_blank (dla możliwie najbliższej okolicy)
joorg
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez IraS » 12 maja 2009, o 17:47

A ja mam bardzo złe wieści, wybrałem się dzisiaj na Ukrainę zatankować auto i zrobić małe zakupy kolejki prawie nie było ale Ukraincy mnie cofneli z powrotem. Mam częściowo oderwane zdjęcie w paszporcie i z takim mnie nie wpuścili, muszę wymienić paszport. Więc z przyczyn niezależnych odemnie muszę się wycofać z Pikuja. Ale mam nadzieję, że w takiej sytuacji Wojtek może zdecyduje się jechać swoim i zabrać część osób ? Dobrze, że chociaż Rumunia jest w UE i wystarczy dowód osobisty bo bym miał z głowy dwa wyjazdy za jednym zamachem. :cry:
IraS
Administrator

Postprzez buba » 18 maja 2009, o 11:32

ale daliście d...

trzy miesiace przygotowywan, umawiania sie , dwadziescia kilka osob na liscie...

ale coz, mimo nieprzychylnych okolicznosci reprezentacja forumowiczow (sztuk 1 ;) ) stawila sie w piatek na lakach podpikujowych (coz bardzo nie lubie zmieniac planow, zwlaszcza jak sa fajne)

zdjecia niebawem...

szkoda ze nie udalo sie was poznac..

podziekowania jeszcze raz dla krysi za smsa ze mam sie spodziewac pustych łąk pod pikujem..
buba

Postprzez andrzej627 » 29 maja 2009, o 16:48

Ukraina bardzo przyciąga. W drodze powrotnej z Rumunii GPS zamiat na Słowację pokierował nas na Ukrainę... Spotkaliśmy się z Kubą z chatki w Czarnohorze.
Załączniki
andrzej627
Ekspert bieszczadzki

Postprzez buba » 30 maja 2009, o 13:23

madry gps :)

to kuba juz na ukrainie?? katja mowila ze dopiero w czerwcu wraca. Nam niestety nie udalo sie kuby spotkac , jak siedzielismy w jego chatce to on akurat byl w polsce, szkoda...bo ponoc fajnie na gitarce grywa :D
buba

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Karpaty ukraińskie