Komitet powitalny

Tu się umawiamy na różnego rodzaju wspólne imprezy, wyjazdy, wycieczki oraz wspominamy te, które się odbyły

Komitet powitalny

Postprzez lucyna » 3 kwi 2009, o 16:16

Forum to ludzie, którzy go tworzą. Jesteśmy Kolegami, świat wirtualny nie ma wpłuwu na nasze życie. To, że wszystko zmieniło się w wirtualu nie oznacza iż przestaniemy się kontaktować, spotykać, razem chaszczować czy imprezować. Wprost przeciwnie.
Jutro Andrzej z Rymanowa orgaznizuje połazęgowisko po Beskidzie Niskim. Będzie Falu i Falowa, ja i być może jeszcze ktoś dołączy. Pojutrze Joorg z Ekipą Krośnieńską najprawdopodobniej wybiera się na Czartów Młyn. Ja też, ja też tzn ja też się wybieram i Was zapraszam w imieniu Obu Organizatorów.
lucyna

Re: Komitet powitalny

Postprzez vm2301 » 3 kwi 2009, o 20:25

Czartów Młyn...mniam...wody w potokach chyba sporo...zdjęcia będą luks
vm2301
Wyrypiarz bieszczadzki

Postprzez lucyna » 15 kwi 2009, o 16:46

To będzie chyba ostatni wolny weekend przed sezonem więc pracowicie go spędzimy na wspólnych połazęgowiskach.
W sobotę Andrzej i Falu wybywają gdzieś beze mnie (błagam tylko nie do Dydni, bo się zaryczę :cry: ), być może na tapetę wezmą Zawadkę Morochowską. My z Kolegą z forum łażegujemy napierw do stacji PAN, a potem po bieszczadzkich cerkwiskach.
W niedzielę wszystkie ekipy spotykają się na Marcinowej Imprezie Rocznicowej na Łopienniku.
Ola z częścią grupy w ramach Stowarzyszenia Rajska Dolina w niedzielę zabiera się do sprzątania śmieci z brzegów J.Solińskiego i Sanu w okolicach Rajskiego.
lucyna

Postprzez lucyna » 20 kwi 2009, o 10:19

W następną niedzielę 26 najprawdopodobniej Marcin zabierze nas na trasę na Rapiska.Niegdyś Andrzej planował nas nią poprowadzić, na połazęgowisku obaj gadali na ten temat więc nasz Forumowy Leśnik obiecał iż cos nam ciekawego pokaże oile wyrobi się czasowo. W panie oprócz wspomnianej doliny Berdo-Grodzisko-dolina Bereźniczki, może jeszcze Czariż. Jednym słowem spacer po cudnej okolicy. Gdyby Marcin i Ewa byli zajeci to my z Anią i Grześkiem jedziemy do Dydni. Jest sezon, coraz trudniej będzie nam się zebrać.
lucyna

Postprzez lucyna » 25 kwi 2009, o 04:49

No oczywiście żaden z Kolegów nic nie skrobnął. Na szczęcie już nie chą po łapach bić za stukanie w klawiaturę ale uczulenie na fora nadal jest dość duże.
Mała zmiana planów. Przewodnicy muszą wybrać się na Słowację, będziemy myszkować po "drewnianej drodze" w okolicach Bardejowa i pospacerujemy po ścieżkach w Bardejowskich Kupelach i być może zaliczymy Makowicę. Mamy 1 miejsce wolne w samochodzie. Być może także w drugim coś wolnego będzie. Zapraszamy.
lucyna

Postprzez lucyna » 29 kwi 2009, o 18:03

W niedzielę 10 witamy naszego Kolegę z forum. Wstępny plan to cerkiew w okolicy Czarnej i być może Moklik. Druga grupa przewodnicka wybywa na Węgry.
lucyna

Postprzez Piotr_S » 29 kwi 2009, o 19:21

lucyna napisał(a):W niedzielę 10 witamy naszego Kolegę z forum. Wstępny plan to cerkiew w okolicy Czarnej i być może Moklik.

A nie moglibyście w sobotę? Też bym się wtedy zabrał, akurat cerkiew w Czarnej bardzo mi pasuje.
Piotr_S
Administrator

Postprzez lucyna » 7 maja 2009, o 18:50

Marcin wybył z Bieszczadów, przewodnicy w trasach więc ugadaliśmy telefonicznie, że z Piotrem połazęgujemy po cerkwiach jutro pomiędzy 16.30, a 18.30. :mrgreen: Czarna i okolice. W niedzielę mam dawno zaplanowane wolne więc jedziemy z Anią i Grześkiem chyba do Medzilaborzec i zrobimy jakąś trasę w Bukovskich Verchach. W każdym bądź razie bedziemy na Słowacji. Zapraszamy
lucyna

Postprzez lucyna » 8 maja 2009, o 20:22

Z Piotrem połazęgowaliśmy, jutro albo pojutrze skrobnę kilka zdań, bo jutro skoro świt wybywam. Mała zmiana planów, w niedzielę dołączył do nas Sławek i jedziemy na Vyhorlat.
lucyna

Postprzez lucyna » 11 maja 2009, o 17:00

Następne powitania zaplanowaliśmy na 17 czyli w niedzielę pokimbową. Wstępnie dziś umówiliśmy się z Andrzejem, może dołączy Marcin.
Stały Bywalec milczy, a ja gdzieś walnęłam prywatny telefon, gdzie miałam wbity Jego numer telefonu. :(
17 jest masza w Górzance, może część Kimbowiczów tam się wybierze.
lucyna

Następna strona

Powrót do Zloty i spotkania