Konie w Beskidzie

Re: Konie w Beskidzie

Postprzez karabin_bojowy » 4 mar 2010, o 14:36

Niewątpliwie oferta przedstawiona w pierwszym poście, nosi znamiona reklamy pełnowymiarowej, lecz jeśli już Stajnia Dołżyca zadała sobie tyle trudu, aby się zarejestrować na forum i przedstawić swoją propozycję, mam ogromną nadzieję, że włączy się do dyskusji, możliwe, iż z lekkim poślizgiem :)... Nie oceniaj Lucy tak surowo ;) od razu spamer...;) ...

pozdraviam

karabin
karabin_bojowy
Zakapior bieszczadzki

Postprzez lucyna » 4 mar 2010, o 14:53

Też tak myślałam, a nawet cieszyłam się na rozmowę. Dziś user był na Forum, nawet nie zająkał się. Nie jestem przeciwniczką reklam informacyjnych, wprost przeciwnie sądzę, że powinniśmy się nimi dzielić ale czym innym jest zalogowanie się aby pogadać, a przy okazji o czymś poinformować, a czym innym typowe spamerstwo.
lucyna
Zbanowany

Postprzez Stajnia Dołżyca » 4 mar 2010, o 15:01

Lucy spokojnie... Oczywiście, że poszukujemy nowych jeźdźców do naszej stajni... Byłoby kłamstwem gdybym temu zaprzeczyła... Jesteśmy nową stajnią i dopiero rozwijamy skrzydła...
Opóźnienie wynika tylko z tego że zależy mi na tym aby udzielić Ci kompetentnej odpowiedzi, którą już niebawem otrzymasz...

Pozdrawiam Cię serdecznie
Stajnia Dołżyca

Postprzez lucyna » 4 mar 2010, o 15:08

Bardziej cieszę się z tego, że chcesz z nami gadać. :)
Witaj na Forum.
lucyna
Zbanowany

Postprzez Stajnia Dołżyca » 4 mar 2010, o 15:11

...nigdy nie było tak że nie chciałam ... :)
Stajnia Dołżyca

Postprzez karabin_bojowy » 4 mar 2010, o 15:53

Witam i ja ;)...

a tak w kwestii technicznej...czy mogłabyś coś szerzej napisać, o oferowanej przez was tzw. ABC ... Jeździłam konno swego czasu sporo, ale też i sporo lat upłynęło od ostatniego siedzenia w siodle, więc przydałoby mi się zapewne takie odnowienie i ponowne oswojenie się z siodłem. Tylko niekoniecznie widzę się jeżdżącą gdzieś po padoku lub co gorsza na lonży :P ....

Jak wyglądają takie zajęcia ABC ...
karabin_bojowy
Zakapior bieszczadzki

Postprzez Stajnia Dołżyca » 4 mar 2010, o 21:32

Witam serdecznie :)
skoro miałaś już do czynienia z jazda konną myślę, że to podstawowe ABC które najbardziej Cię przeraża możemy sobie pominąć :)
Możemy wybrać się na sam początek w jakiś łagodny teren, a te piękne są u nas ... Gdybyś miała obawy zawsze możemy przywiązać konikowi postronek i osoba jadąca przed Tobą będzie konisia trzymała. Ostatnio tak właśnie jeździła moja koleżanka z radia, która miała przerażenie w oczach wyjeżdżając ze stajni a wróciła zachwycona stwierdzając, że zostanie amazonką :) Nie wiem czy miałaś kiedykolwiek możliwość jeżdżenia w westowym siodle? To jest kolejne udogodnienie dla jeźdźca. Siedzisz bardzo wygodnie, jak w babcinym fotelu :) i takie właśnie bym Ci proponowała.
Stajnia Dołżyca

Postprzez karabin_bojowy » 4 mar 2010, o 21:39

Nie no myślę, że dam sobie radę bez postronka ;)... ostatnio jeździłam z Prezesem po Otryckicch zboczach, a co chyba dość istotne to się nie boję, tylko z wprawy wyszłam :). Faktycznie okolice macie cudne, więc pewnie się pojawię cieplejszym czasem ... ;)

Pozdrawiam

karabin
karabin_bojowy
Zakapior bieszczadzki

Postprzez Stajnia Dołżyca » 5 mar 2010, o 09:45

Stajnia Dołżyca, zgodnie z informacją zawarta na naszej stronie, to grupa ludzi kochajacych konie i nasz region, chcielibysmy poprzez turystykę konną i jazdę konną w ogóle, przyblizyć szerszemu gronu ludzi Beskid Niski i Bieszczady. Ambicją naszą jest stworzenie stajni przyjaznej dla koni i jezdzców, ciężko pracujemy nad tym, aby jeszcze w tym roku zacząć budowę osrodka jezdzieckiego z prawdziwego zdarzenia. Doświadczenie podpowiada nam jednak, że prawdziwa stajnia to konie i ludzie, stąd jesteśmy otwarci na każdą nową osobę pragnacą wraz z nami współtworzyć coś wyjątkowego. Konie to nasza miłość, a nie sposób zarabiania pieniędzy......może cięzko to zrozumieć w dzisiejszych czasach, ale prosimy spróbujcie, zanim skrytykujecie. Zgodnie z naszym motto...Z miłości do koni. Serdecznie zapraszamy do nas, poznajcie nasze konie, poczujcie klimat okolicy i ...dołączcie do nas.
Stajnia Dołżyca

Postprzez Stajnia Dołżyca » 5 mar 2010, o 14:59

lucyna napisał(a):Ciekawa imprezy ale mnie interesuje coś innego. Po lasach są wytyczone szlaki konne(takie maziaki, bardzo niedbale zresztą wykonane -kropka pomarańczowa rzucana po drzewach). Czy to są oficjalne trasy konne? Nie mogę znaleźć o nich informacji. Mam tylko zaprzeszłą mapę szlaków konnych Beskid Niski-Bieszczady i dużą widokówkę. I jeszcze jedno mnie nurtuje. Jak te szlaki mają się do prawa, do lasów nie można wjeżdżać konno. Będę wdzięczna za odpowiedź na moje pytania. :)

Witaj Lucy,
nawiązując do Twojego pytania generalnie przyjęte jest, że do lasów konno wjeżdżać nie można. Jedynie wytyczonymi szlakami. Jest tzw. Szlak Transbeskidzki.
W przypadku naszych rajdów, mamy podpisaną zgodę z nadleśnictwem.
Ostatnio powstał program unijny gdzie ok. 2 mln zł zostanie przeznaczone na wytyczenie szlaków w Beskidzie.
W poniższym linku znajdziesz szczegóły.

http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,3496 ... atach.html
Stajnia Dołżyca

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Beskid Niski