konkretne miejsce

Szlaki, czasy przejść, dojazd i inne praktyczne tematy

Re: konkretne miejsce

Postprzez karabin_bojowy » 30 mar 2009, o 09:55

Spokojnie nie tak ostro... nic nikomu się nie otwiera po kieszeniach 8-) bo to niebezpieczne...

Staramy się chyba bardziej nakierować pytającą na właściwy kierunek, a nie rzucać takie teksty.... Jeżeli ktoś nie był, to nie oczekujmy, żeby wiedział, jak to wygląda, że Bieszczady to tylko dla wytrwałych piechurów , co to idą i idą i idą... :shock: .... Każdy może odnaleść swój sposób na bycie tam.... Ale od czegoś trzeba zacząć... więc apeluje o więcej luuuuzu :P ....

Mapa i przewodnik myślę, że i tak znajdzie się w bagażu Akity ... :mrgreen:

pozdraviam

k_b
karabin_bojowy
Zakapior bieszczadzki

Postprzez g falu » 13 kwi 2009, o 17:05

A ja od razu proponuje Ci Wetline Tak z konkretnego punktu widzenia to jest ona na środku tego klucza ale zaplanuj sobie trasy w okolicy Cisnej, Wetliny i Ustrzyk Górnych Pomiędzy tymi miejscowościami przez cały sezon kursują prywatne busy Za pare złotych dostaniesz się nimi w pobliże wszystkich najpopularniejszych wejść szlaków A i sama Wetlina ma ich sporo. Jeśli by ci to nie sprawiło trudności a pobyt byłby na tyle długi to np.w połowie pobytu możesz zmienić bazę na inną miejscowość np.Ustzryki Gr. Bo to też niezły węzeł szlaków Te miejscowości na pierwszy pobyt w Bieszczadach wydają mi się najlepsze. Reszta to mapa i dobry przewodnik Po Bieszczadach wspaniale się wędruje na żywioł ale znającym już troche te góry i specyfikę tras Tobie radzę poświęcić trochę czasu na poczytanie i wybór tras Myślę że w miarę potrzeb wszyscy będziemy służyć konkretniejszymi informacjami.

Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku
g falu
Stonka bieszczadzka

Postprzez Dydiowa » 17 kwi 2009, o 19:36

Ach...już Ci zazdroszcze tego wyjazdu. Czytając jakie masz wymagania polecam:Cisna - Smerek - Wetlina - Ustrzyki Górne. Tam jest to czego szukasz na ten "pierwszy raz" - hehe! ;) Zachęcam również do noclegu w schronisku na szlaku!
Dydiowa

Postprzez mapet1111 » 16 cze 2011, o 13:10

Polecam gorąca Polańczyk i noclegi u Mateusza.
Jeździmy tam co roku od 3 lat. Nigdy się nie zawiedliśmy i czujemy się tak jak w domu. Pełna prywatność, nikt mi nie zawraca głowy i nie wchodzi w drogę, miejsce ustronne.
Zarówno dla par jak i dla rodzin z dziećmi czy psami. Wszyscy żyją w pełnej symbiozie :D
mapet1111
Stonka bieszczadzka

Postprzez Ina1973 » 20 cze 2011, o 11:56

Szkoda,że akita055 nie napisała czy znalazła to 'konkretne miejsce" :)
Ina1973
Niedzielny turysta bieszczadzki

Postprzez skazaniec » 22 cze 2011, o 08:02

pewnie nigdy się nie dowiemy:) tak jak o losach dlaszych psa killera:)
Wędrowny Psychopata Gawędziarz
skazaniec
Zakapior bieszczadzki

Poprzednia strona

Powrót do Informacje praktyczne - pytania i odpowiedzi